PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تلویزیون led تا دو میلیون

SOHR@B
12-11-14, 20:16
دوستان درود
والا برا پدر خانومم میخوا یه ال ای دی بگیرم
حدود 2 نهایت 2.5 خودم شارپ رو میپسندم
چون خودم یه ال سی دی شارپ دارم خونه کیفیت تصویرش عالیه
حالا میخوام راهنمایی کنید دیگه
از پنلای ژاپنی بیشتر استقبال میشه
اها یه مورد هست که حتما گیرنده دیجیتال داخلی داشته باشه (dvb-t)
سپاس

مهدی بهادرفر
12-11-14, 20:33
دوستان درود
والا برا پدر خانومم میخوا یه ال ای دی بگیرم
حدود 2 نهایت 2.5 خودم شارپ رو میپسندم
چون خودم یه ال سی دی شارپ دارم خونه کیفیت تصویرش عالیه
حالا میخوام راهنمایی کنید دیگه
از پنلای ژاپنی بیشتر استقبال میشه
اها یه مورد هست که حتما گیرنده دیجیتال داخلی داشته باشه (dvb-t)
سپاس

سلام

Sharp LC-39LE750 (Only the registered members can see the link)

Sony KDL-42W670A (Only the registered members can see the link)

SOHR@B
13-11-14, 08:55
سلام

Sharp LC-39LE750 (Only the registered members can see the link)

Sony KDL-42W670A (Only the registered members can see the link)

ممنون بهادر عزیز
جفتشون زیبا هستن و از نظر امکاناتی خواسته های منو برآورده میکنن
حالا میشه اینا رو پیدا کرد؟
چون هم تو مادیران برا شارپ و هم تو ایران ضبط برا سونی آشنا دارم (طرف قرارداد شرکتمونن)
حدود قیمتشونم میدونین؟

مهدی بهادرفر
13-11-14, 11:55
ممنون بهادر عزیز
جفتشون زیبا هستن و از نظر امکاناتی خواسته های منو برآورده میکنن
حالا میشه اینا رو پیدا کرد؟
چون هم تو مادیران برا شارپ و هم تو ایران ضبط برا سونی آشنا دارم (طرف قرارداد شرکتمونن)
حدود قیمتشونم میدونین؟

بله میشه. هردو حدود 2200 قیمت دارن

milkyway
13-11-14, 12:40
ال ای ذی بهتره یا پلاسما!؟

مهدی بهادرفر
13-11-14, 12:46
ال ای ذی بهتره یا پلاسما!؟

از چه نظر؟

از نظر کیفیت تصویر LED یه مقدار بهتر از پلاسما هست.

milkyway
13-11-14, 12:50
بله از نظر کیفیت تصویر منظورم بود.

SOHR@B
13-11-14, 16:37
بله میشه. هردو حدود 2200 قیمت دارن

مهدی جان شرمنده
با مادیران صحبت کردم گفتن فقط ما گارانتی میکنیم و واردات و ... با شرکت مدیا پردازشه (که کار ورود گوشی های ال جی و... ) روو به عهده داره
با یکی از آشنا هاس اونجاست صحبت کرد گفت شنبه خبر میدم
شما خودتون این مدل شارپ رو کجا دیدن که برم ببینم جمهوری هست؟

مهدی بهادرفر
13-11-14, 19:45
مهدی جان شرمنده
با مادیران صحبت کردم گفتن فقط ما گارانتی میکنیم و واردات و ... با شرکت مدیا پردازشه (که کار ورود گوشی های ال جی و... ) روو به عهده داره
با یکی از آشنا هاس اونجاست صحبت کرد گفت شنبه خبر میدم
شما خودتون این مدل شارپ رو کجا دیدن که برم ببینم جمهوری هست؟

دشمنت شرمنده برادر
اگه تو جمهوری بگردید احتمالاً پیدا کنید

میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - شارپ SHARP 39LE750 39inch (Only the registered members can see the link)
فروشگاه اینترنتی جت خرید - تلویزیون 3 بعدی شارپ سری LE750V با صفحه 39 اینچ - Sharp 3D TV LE750V Series 39 Inch - تلویزیون - تصویری - صوتی و تصویری (Only the registered members can see the link)

milkyway
13-11-14, 21:51
از چه نظر؟

از نظر کیفیت تصویر LED یه مقدار بهتر از پلاسما هست.

خیلی که تفاوت ندارن درسته!?
اما از نظره قیمت تفاوت محسوسی دارن دیگه نه!?
خرید پلاسما اقتصادی تر نیست!?

مهدی بهادرفر
13-11-14, 22:37
خیلی که تفاوت ندارن درسته!?
اما از نظره قیمت تفاوت محسوسی دارن دیگه نه!?
خرید پلاسما اقتصادی تر نیست!?

تلویزیون های پلاسما رنگ مشکی را عمیق تر از تمام انواع تلویزیون نشان می دهد و کنتراست بالاتری نسبت به LED و LCD دارد و در نتیجه کیفیت تصویر پلاسما از LED و LCD بهتر است البته تلویزیون های LED جدید که از فناوری های مثل IPS بهره می برند کیفیت تصویرشان بسیار به پلاسماها نزدیک شده است. در حال حاضر در کیفیت تصویر OLED اول و پلاسما دوم است و پس از آن LED قرار دارد. اما پلاسما یکسری معایب دارد. درست است که پلاسما می تواند بهترین کیفیت تصاویر را ارائه دهد اما، در میان تلویزیون های تخت اچ دی جایگاه اول را در مصرف انرژی به خود اختصاص داده و از این نظر بسیار پرمصرف تر از بقیه انواع مدل هاست. این در حالیست که بسیاری مدل ها موفق به کسب استاندارد انرژی استار (Energy Star) در زمینه مصرف بهینه انرژی شده اند این موضوع در مورد تلویزیون های پلاسما صدق نمی کند، جدی ترین رقیب پلاسما یعنی نمایشگرهای LED مصرف برق بسیار کمتری داشته و حاوی مواد شیمیایی مضر کمتری هستند. خریداران طرفدار محیط زیست و افرادی که هوشیارانه و با دقت تلویزیونی را برای خرید انتخاب می کنند باید هنگام خرید این نکات منفی پلاسماها را نیز در نظر بگیرند. تلویزیون های پلاسما همچنین بیشتر در معرض خطر سوختن پیکسل های صفحه نمایش خود نسبت به تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی هستند و بنابراین کاربران باید مراقبت های بیشتری در خصوص آنها به عمل آورند.

الان تلویزیون های LED با قیمت پایین هم در بازار موجود هست

کامل ترین لیست قیمت تلویزیون + مشاوره تخصصی رایگان برای خرید | آپدیت: 20 آبان (Only the registered members can see the link)

SOHR@B
15-11-14, 09:27
مهدی جان سپاس
آقا با بچه های مادیران صحبت کردم
میگن مدل 750 یکمی قدیمی و دیگه وارد نمیشه هر چی هم هست انباری بوده و شرکت موجود نداره
به من مدل 3550x رو پیشنهاد کردن
نظتون چیه؟
قیمت رو هم با تخفیف به ما 1905 البته مونتاژ مالزی رو گفتن مونتاژ مادیرانم هست که تو بازار ارزه میشه یکمی قیمتش پایینتره
نظرتون رو میگین؟
از هر گونه پینهاد دیگه استقبال میشه

مهدی بهادرفر
15-11-14, 10:02
مهدی جان سپاس
آقا با بچه های مادیران صحبت کردم
میگن مدل 750 یکمی قدیمی و دیگه وارد نمیشه هر چی هم هست انباری بوده و شرکت موجود نداره
به من مدل 3550x رو پیشنهاد کردن
نظتون چیه؟
قیمت رو هم با تخفیف به ما 1905 البته مونتاژ مالزی رو گفتن مونتاژ مادیرانم هست که تو بازار ارزه میشه یکمی قیمتش پایینتره
نظرتون رو میگین؟
از هر گونه پینهاد دیگه استقبال میشه

این مدل هم بد نیست فقط قابلیت سه بعدی رو نداره و یه خورده بی ریخته:1. (35):

SOHR@B
15-11-14, 10:19
این مدل هم بد نیست فقط قابلیت سه بعدی رو نداره و یه خورده بی ریخته:1. (35):

ممنون مهدی جان
جز اون قابلیت 3d (که اصلا مهم نیست )
چیزه دیگه ای هم هست؟
من خودم خونه یه ال سی دی شارپ 32 دارم 6 سالی هست داره کار میکنه همه تو کیفیت تصویرش موندن پدر خانومم واسه همین کیفیتی که دیده میگه برا منم شارپ بگیر
باز میخوام نظر دوستان رو بدونم
کیفیت شارپ بهتره یا سونی تو پنل؟
سامسونگ و ال جی که از نظر خودم هیچن ولی نظر شما رو هم میخوام بدونم

M3RS4D 50062
15-11-14, 11:38
LC-39LE750V

Sony KDL-40W600 TV

من این دو مدل رو دیدم ,بنظرم تلویزیون های خوبی هستن

SOHR@B
15-11-14, 11:58
LC-39LE750V

Sony KDL-40W600 TV

من این دو مدل رو دیدم ,بنظرم تلویزیون های خوبی هستن
درود
والا 750 رو عرض کردم دیگه وارد نمیشه
مدل قریبا جدیدترش3550 هست
والا بیشتر نظرشون رو شارپ هست مگه اینکه خیلی تفوت تصویر فاحش باشه تو سونی (که فک میکنم شارپ کیفیت بهتری داره )

مهدی بهادرفر
15-11-14, 12:03
درود
والا بیشتر نظرشون رو شارپ هست مگه اینکه خیلی تفوت تصویر فاحش باشه تو سونی (که فک میکنم شارپ کیفیت بهتری داره )

اگه شارپ مونتاژ خارج پیدا کردی تو خریدش شک نکن
مونتاژ داخل زیاد کیفیتش جالب نیست

M3RS4D 50062
15-11-14, 13:37
درود

به نظرم یه سر برین جمهوری خیلی بهتون تو خرید و انتخاب کمک میکنه
من نظرم بیشتر رو سونی هست
موفق باشین:give_rose:

milkyway
17-11-14, 02:57
سلام دوستان وقتتون بخیر
الان رفتم تو سایت دیجی کالا دیدم یه تلویزیون با تخفیف خوبی گذاشتن به نظرتون خوبه !?میارزه?!یا یه مشکلی داره که همچین تخیفی زدن !!??
Only the registered members can see the link

مهدی بهادرفر
17-11-14, 07:48
سلام دوستان وقتتون بخیر
الان رفتم تو سایت دیجی کالا دیدم یه تلویزیون با تخفیف خوبی گذاشتن به نظرتون خوبه !?میارزه?!یا یه مشکلی داره که همچین تخیفی زدن !!??
Samsung 40H6320 TV - تلویزیون سامسونگ 40H6320 (Only the registered members can see the link)

300,000 تومن تخفیف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکوکه

AMD>INTEL
17-11-14, 07:53
300,000 تومن تخفیف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکوکه

من هم موافقم . عجیب اینجاست فقط دیجی کالا این جنس رو دارد.احتمالا سربندی پنل متفرقه با یک اینورتر ساده به اسم سامسونگ هست .
احتمال نام مدلش از این کپی شده باشه
مهدی جان به نظرت کیفیتش مثل این بررسی میتونه باشه

milkyway
17-11-14, 10:55
نفرمودین!!!???

MAZY
17-11-14, 11:13
سلام دوستان وقتتون بخیر
Samsung 40H6320 TV - تلویزیون سامسونگ 40H6320 (Only the registered members can see the link)
مشکوک نیست.
همیشه دی جی کالا یه سری کالا رو که تو انبارش موجود داره(احتمالا اضافه داره)رو به صورت فروش ویژه میفروشه.
اون کالا ممکنه هر چیزی باشه از مودم 40 تومنی گرفته تا لپ تاپ و گوشی و تلوزیون.
هر چی کالا گرونتر باشه تخفیفشم بیشتره.
اگه دقت کرده باشین این فروش ویژه هم زمان محدود داره.
مثلا همین تلوزیون فقط تا 12 ساعت دیگه با اون قیمت به فروش میرسه.
فردا دیگه این تخفیف وجود نداره.

مهدی بهادرفر
17-11-14, 11:16
من هم موافقم . عجیب اینجاست فقط دیجی کالا این جنس رو دارد.احتمالا سربندی پنل متفرقه با یک اینورتر ساده به اسم سامسونگ هست .
احتمال نام مدلش از این کپی شده باشه
40 H6300 Smart Interaction Full HD LED TV | SAMSUNG UAE (Only the registered members can see the link)
مهدی جان به نظرت کیفیتش مثل این بررسی میتونه باشه
Samsung H6350 Review (UN32H6350, UN40H6350, UN48H6350, UN50H6350, UN55H6350, UN60H6350, UN65H6350, UN75H6350) (Only the registered members can see the link)

امید جان مدلی که اینجا بررسی شده 6350 هست و اینی که دیجی میفروشه 6320 از لحاظ ظاهری هم کاملاً فرق می کنن.
بازهم یه سرچ می کنم ببینم قضیش چیه

AMD>INTEL
17-11-14, 11:21
امید جان مدلی که اینجا بررسی شده 6350 هست و اینی که دیجی میفروشه 6320 از لحاظ ظاهری هم کاملاً فرق می کنن.
بازهم یه سرچ می کنم ببینم قضیش چیه

درسته مهدی جان . منظورم این بود از اسم این کپی زدند.چون این مدل دیجی کالا تولید داخل هست .

مهدی بهادرفر
17-11-14, 11:41
دوستان یه مقدار تو سایت سامسونگ گشتم و از لحاظ ظاهری مدلی که دیجی داره می فروشه مشابه این مدل هست
40” Class LED H4005 Series TV UN40H4005AFXZA | TVs (Only the registered members can see the link)
به احتمال زیاد قاب این مدل و پنل سری 6 رو باهم ترکیب کردن

SOHR@B
17-11-14, 12:36
احتمال ریورک داره یعنی>؟
با انبار سامسونگ کیلومتر 11 صحبت کردم از این مدل اضهار بی اطلاعی کردم
البته مدل رو تکذیب نکردن گفتن ما همچین چیزی نداریم

AMD>INTEL
17-11-14, 13:01
خریدن چنین مدلهایی ریسک کامله . چون آزمایشی میزنن . معلوم نیست ممکنه چه ایراداتی پیدا کنه .
مادیران هم سر این سرهم بندی ها به xvision ختم شد . کلی مشکل برای خریدارانش مشکل ایجاد کرد.

SOHR@B
17-11-14, 13:34
دوستان
والا ما تصمیممون خرید sharp 3550x شد
اگه نظری چیزی مدلی و...
دارزید بگین وگرنه تا فردا پس فردا میریم برا خرید

AMD>INTEL
17-11-14, 13:37
دوستان
والا ما تصمیممون خرید sharp 3550x شد
اگه نظری چیزی مدلی و...
دارزید بگین وگرنه تا فردا پس فردا میریم برا خرید

مهدی جان که استاد ما هست در این زمینه . من کیفیت شارپ رو دیدم .به نظرم خوب بود . مهندسین با سوادی داره در زمینه طراحی پنل و تغذیه .

مهدی بهادرفر
17-11-14, 14:34
مهدی جان که استاد ما هست در این زمینه . من کیفیت شارپ رو دیدم .به نظرم خوب بود . مهندسین با سوادی داره در زمینه طراحی پنل و تغذیه .

اختیار دارید آقا امید ما که در برابر شما پشه هم نیستیم:love:

بله کیفیت تلویزیون های شارپ خیلی خوبه قیمتش هم مناسبه

milkyway
17-11-14, 16:54
مشکوک نیست.
همیشه دی جی کالا یه سری کالا رو که تو انبارش موجود داره(احتمالا اضافه داره)رو به صورت فروش ویژه میفروشه.
اون کالا ممکنه هر چیزی باشه از مودم 40 تومنی گرفته تا لپ تاپ و گوشی و تلوزیون.
هر چی کالا گرونتر باشه تخفیفشم بیشتره.
اگه دقت کرده باشین این فروش ویژه هم زمان محدود داره.
مثلا همین تلوزیون فقط تا 12 ساعت دیگه با اون قیمت به فروش میرسه.
فردا دیگه این تخفیف وجود نداره.

نه عزیز ،این حرفها نیست احتمالا یه مشکلی،یه چیزی هست،اینکه میگی رو جنسای گرون تخفیف میذاره هم صحیح نیست چرا رو لپ تاپاش همچین تخفیفی نمیذاره که همشون ساخت خارج هست،این مدل تلویزیون حتما ساخت داخله و یه جای کارش میلنگه،سیصد تومن تخفیف خیلی عجیبیه ، چون معمولا پنجاه شصت تومن تخفیف میخورن این جنسا!
هیچ ارزونی بی دلیل نیست!

AMD>INTEL
17-11-14, 17:13
اختیار دارید آقا امید ما که در برابر شما پشه هم نیستیم:love:

بله کیفیت تلویزیون های شارپ خیلی خوبه قیمتش هم مناسبه

بزرگواری مهدی جان . من اطلاعات تعمیری دارم درباره مونیتور ولی شما مشخص هست که کاملا استاد هستی در زمینه TVLED\SAMART TV
شارپ اگر اشتباه نکنم تکنیک منحصر به فرد خودش رو دارد در رنگ زرد

MAZY
17-11-14, 17:40
نه عزیز ،این حرفها نیست احتمالا یه مشکلی،یه چیزی هست،اینکه میگی رو جنسای گرون تخفیف میذاره هم صحیح نیست چرا رو لپ تاپاش همچین تخفیفی نمیذاره.سیصد تومن تخفیف خیلی عجیبیه ، چون معمولا پنجاه شصت تومن تخفیف میخورن این جنسا!
آقا من سایت دیجی کالا زیاد میرم.همین الان شما برو تو محصولات که فروش ویژه گذاشته نگاه کن جنس 33 هزار تومنی رو داره میده 17 تومن.
جنس 130 تومنی رو داره میده 99 تومن.
در صد بگیری میبینی که به نسبت قیمت تخفیف اونا بیشتر هم بوده.همشونم تو زمان محدود هستن.(کم تر از 24 ساعت)
در ضمن تو بعضی شرایط پیش اومده که لپ تاپم تخفیفای گنده میاد روش.معمولا وقتی مدلای جدید بیاد مدلای قدیمی تر که رو دستشون باد کرده رو فروش ویژه میزارن.
البته من اصلا پیشنهاد نمیکنم اون مدل تلوزیون رو بگیرین فقط خواستم بگم از این تخفیفا تو اون سایت زیاده و بعید میدونم کالای دسته دوم یا تقلبی رو بذارن واسه فروش.:wink:

مهدی بهادرفر
17-11-14, 17:42
بزرگواری مهدی جان . من اطلاعات تعمیری دارم درباره مونیتور ولی شما مشخص هست که کاملا استاد هستی در زمینه TVLED\SAMART TV
شارپ اگر اشتباه نکنم تکنیک منحصر به فرد خودش رو دارد در رنگ زرد

مارو شرمنده می کنید امید جان
بله درسته
شارپ تکنولوژی به اسم کواترون داره که با افزودن رنگ زرد به سه رنگ اصلی صفحه نمایش RGB (قرمز، سبز و آبی) پیكسل های رنگی پنل را از 6.220.800 نقطه به 8.294.400 نقطه افزایش داده كه این امر باعث ایجاد طیف رنگی وسیع تر و ارائه تصاویر با رنگهای نزدیك به واقعیت میشه همچنین افزایش تعداد پیكسل های رنگی، تصاویری شفاف تر و واضح تر ایجاد میکنه و حس بهتری از تصاویر به بیننده منتقل می کنه

مهدی بهادرفر
17-11-14, 17:44
آقا من سایت دیجی کالا زیاد میرم.همین الان شما برو تو محصولات که فروش ویژه گذاشته نگاه کن جنس 33 هزار تومنی رو داره میده 17 تومن.
جنس 130 تومنی رو داره میده 99 تومن.
در صد بگیری میبینی که به نسبت قیمت تخفیف اونا بیشتر هم بوده.همشونم تو زمان محدود هستن.(کم تر از 24 ساعت)
در ضمن تو بعضی شرایط پیش اومده که لپ تاپم تخفیفای گنده میاد روش.معمولا وقتی مدلای جدید بیاد مدلای قدیمی تر که رو دستشون باد کرده رو فروش ویژه میزارن.
البته من اصلا پیشنهاد نمیکنم اون مدل تلوزیون رو بگیرین فقط خواستم بگم از این تخفیفا تو اون سایت زیاده و بعید میدونم کالای دسته دوم یا تقلبی رو بذارن واسه فروش.:wink:

بله درست میگید ولی برای یه جنس 1700 سیصد تومن تخفیف عجیبه

MAZY
17-11-14, 17:48
مارو شرمنده می کنید امید جان
بله درسته
شارپ تکنولوژی به اسم کواترون داره که با افزودن رنگ زرد به سه رنگ اصلی صفحه نمایش RGB (قرمز، سبز و آبی) پیكسل های رنگی پنل را از 6.220.800 نقطه به 8.294.400 نقطه افزایش داده كه این امر باعث ایجاد طیف رنگی وسیع تر و ارائه تصاویر با رنگهای نزدیك به واقعیت میشه همچنین افزایش تعداد پیكسل های رنگی، تصاویری شفاف تر و واضح تر ایجاد میکنه و حس بهتری از تصاویر به بیننده منتقل می کنه
چند وقت پیش یه کاتالوگ تلوزیون های ال جی رو دیدم که ظاهرا یه تکنولوژی داشت شبیه این با این تفاوت که در کنار 3 رنگ اصلی رنگ سفید رو اضافه کرده بود.
البته این تکنولوژی فقط تو تلوزیونای گرون قیمتش وجود داشت:1. (23):

MAZY
17-11-14, 17:58
بله درست میگید ولی برای یه جنس 1700 سیصد تومن تخفیف عجیبه
من خودم فروشنده هستم.
فروشنده ی باتری ماشین.
خیلی وقتا میشه یه مارک از یه باتری رو دستم میمونه و فروش نمیره.
در اون صورت من حتی حاضرم به قیمت خرید اون جنسو رد کنم بره.
چون اگه فروش نره روز به روز کیفیت اون باتری میاد پایین.
تلوزیون درسته مثله باتری عمرش بعد از یک سال به سر نمیاد ولی همین که مدلای جدید بیاد دیگه کسی مدلای قبلی رو نمیخره.
مخصوصا اگه فروش اینترنتی باشه.
چون هر کی که از طریق نت خرید میکنه اهل تحقیق و بررسی هست و هیچ وقت نمیاد مدلی که قدیی تر هست رو بخره.
من مطعنم با 300 تومن تخفیف هم دی جی کالا سود خودشو میکنه و ضرر نمیکنه.
بعدشم فقط تا 5 ساعت دیگه اون فروش باقی هست. از امشب همون محصول اگه فروش نره به قیمت اصلیش به فروش میرسه.
اگه اون مشکلی داشت کلا قیمتش پایین میومد نه اینکه 24 ساعت تخفیف بدن باز دوباره گرون کنن.
نمیدونم ولله

مهدی بهادرفر
17-11-14, 20:03
من خودم فروشنده هستم.
فروشنده ی باتری ماشین.
خیلی وقتا میشه یه مارک از یه باتری رو دستم میمونه و فروش نمیره.
در اون صورت من حتی حاضرم به قیمت خرید اون جنسو رد کنم بره.
چون اگه فروش نره روز به روز کیفیت اون باتری میاد پایین.
تلوزیون درسته مثله باتری عمرش بعد از یک سال به سر نمیاد ولی همین که مدلای جدید بیاد دیگه کسی مدلای قبلی رو نمیخره.
مخصوصا اگه فروش اینترنتی باشه.
چون هر کی که از طریق نت خرید میکنه اهل تحقیق و بررسی هست و هیچ وقت نمیاد مدلی که قدیی تر هست رو بخره.
بعدشم فقط تا 5 ساعت دیگه اون فروش باقی هست. از امشب همون محصول اگه فروش نره به قیمت اصلیش به فروش میرسه.
اگه اون مشکلی داشت کلا قیمتش پایین میومد نه اینکه 24 ساعت تخفیف بدن باز دوباره گرون کنن.
نمیدونم ولله

خب من هم همینو میگم حتماً یه چیزی هست که دیجیکالا قیمت رو اینقدر پایین آورده

aryaiee
17-11-14, 23:11
خدمت دوستان محترم در مورد تخفیف های دیجی کالا،
با توجه به خرید گستریده این شرکت از حافظ پخش و فروش گسترده محصولات سامسونگ،شرکت حافظ پخش طی قرارداد هایی تحت عنوان اصطلاحا هدیه،مقداری تخفیف به همراه کسر قیمت خرید در اختیار این شرکت قرار میدهد.همین امر دست دیجی کالا را برای حراج هایی که اکثرا مبنی بر افزایش تبلیغات است باز میگذارد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوم در مورد مدل مورد بحث،
برخی مدل های کمپانی سام سرویس،تحت عنوان هایی مثال خانواده EH از سری های رده پائین میباشد که سام سرویس ایران تحت قطعات کره جنوبی تولید کرده و بام جهانی ندارند.این امر در راستای خرید برای قشر کم در آمد،بانک ها و برخی اداره جات قراردادی مثل شعب بانک سپه و تجارت میباشد.علت اصلی کم بودن قیمت آنها استفاده از پنل های ارزان قیمت با تکنولوژی LCD میباشد.

milkyway
17-11-14, 23:55
این هم دلیل ارزونیش، LCD نه LED!

milkyway
18-11-14, 18:23
نمیدونم ولله
آقا اون تی وی کلا نا موجود شد!

SOHR@B
19-11-14, 08:08
درود به همه
آقا ما دیشب رفتبم جمهوری انقدر برند و مدل مختلف هست که واقعا نمییدونی چیکار کنی :)
اخر سر هم یه دونه sony r450 گرفتیم 1930
ممنون از همه بابت راهنماییاشون
سوالی بود بفرمایید در خدمتم
پ.ن یه دونه ایکس ویژن دیدم 48 اینچ 2050 :) !!!!!

milkyway
22-11-14, 02:35
سلام وقت بخیر
نظرتون در مورد این چیه?!

مهدی بهادرفر
22-11-14, 09:36
سلام وقت بخیر
نظرتون در مورد این چیه?!

Sharp LC-40LE3550X LED TV - تلویزیون LED شارپ LC-40LE3550X (Only the registered members can see the link)

سلام
با توجه به قیمتش تلویزیون خوبیه

SOHR@B
22-11-14, 10:31
سلام وقت بخیر
نظرتون در مورد این چیه?!

Sharp LC-40LE3550X LED TV - تلویزیون LED شارپ LC-40LE3550X (Only the registered members can see the link)

درود
والا ما سطح سوادمون در حد آقا مهدی نیست جسارت نباشه
ولی من تلویزیون رو از نزدیک دیدم فریمش یکمی نو ذوق میزنه
اگه نظرتون رو شارپه 1550 بگیرید حدود 1500
اگرم سونی میخواین از 1900 تا 2200 مدلای خوبی داره

مهدی بهادرفر
22-11-14, 19:28
درود
والا ما سطح سوادمون در حد آقا مهدی نیست جسارت نباشه
ولی من تلویزیون رو از نزدیک دیدم فریمش یکمی نو ذوق میزنه
اگه نظرتون رو شارپه 1550 بگیرید حدود 1500
اگرم سونی میخواین از 1900 تا 2200 مدلای خوبی داره

اختیار دارید سهراب جان
بله قبلاً هم گفتم که یه خورده بیریخته:lol:

به نظرم سونی و الجی و سامسونگ مدلای خوبی تو این رنج قیمت دارن.

SOHR@B
23-11-14, 08:19
اختیار دارید سهراب جان
بله قبلاً هم گفتم که یه خورده بیریخته:lol:

به نظرم سونی و الجی و سامسونگ مدلای خوبی تو این رنج قیمت دارن.
نمیدونم اونی که داشته دیزاین میکرده این تی وی رو چی تو کلش بوده
یادمه ایکس ویژن هم اون اولا یه نمونه زده بود فک کنم الماس بود همچین چیزایی بود البته با رنگ صدفی واسه 6-7 سال پیش چیز خوبی بود ولی الان که همه دارن میرن به سمت باریک شدن یهو مشتری همچین چیزی میبینه دلزده میشه
باز یکمی باریک بود که اون انهنا خودش رو تو حالت خمش پایه نشون میدا خیلی خوب بود تا اینکه 3-4 سانت اومده جلو

mahdinik11
28-11-14, 11:48
به نظر من یکی تلویزیون رو دست شارپ وجود نداره. از قدیم هم همین طوری بود . چه اون سالهای قدیم که سونی 2192 تری نیترون رو داشت و شارپ های 21 اینچ که اومد تو بازار حریف نداشت به لحاظ کیفیت تصویر . چه الان . من که توی تمام فامیل و بر و بچ کیفیت تلویزیونم تک هستش . هر کسی میاد خونمون مجذوب تصویر شارپ من میشه . به هیچ عنوان انتخاب دیگه ای نداشته باش . چون کیفیت تصویر شارپ رو هیچ کدوم اینها ندارند

M3RS4D 50062
28-11-14, 17:46
به نظر من یکی تلویزیون رو دست شارپ وجود نداره. از قدیم هم همین طوری بود . چه اون سالهای قدیم که سونی 2192 تری نیترون رو داشت و شارپ های 21 اینچ که اومد تو بازار حریف نداشت به لحاظ کیفیت تصویر . چه الان . من که توی تمام فامیل و بر و بچ کیفیت تلویزیونم تک هستش . هر کسی میاد خونمون مجذوب تصویر شارپ من میشه . به هیچ عنوان انتخاب دیگه ای نداشته باش . چون کیفیت تصویر شارپ رو هیچ کدوم اینها ندارند
دادا 15 روز پیش تموم شد صحبتاهاااااااااااااااا:lol:

mahdinik11
30-11-14, 14:21

آخ جیگرتو . خوب ببندید پس تاپیکو دیگه یکی دیگه مثله ما خروس بی محل نشه . بیاد نظر بده:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

- - - Updated - - -

آخ جیگرتو . خوب ببندید پس تاپیکو دیگه یکی دیگه مثله ما خروس بی محل نشه . بیاد نظر بده:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

farzad23
30-08-15, 20:45
سلام
از بین چهار برند زیر در انتخاب led کدام برند بهتر است از لحاظ کیفیت تصویر - کیفیت سخت افزار و ساخت-و...؟
سامسونگ-پاناسونیک-شارپ-توشیبا

AMD>INTEL
30-08-15, 21:08
سلام
از بین چهار برند زیر در انتخاب led کدام برند بهتر است از لحاظ کیفیت تصویر - کیفیت سخت افزار و ساخت-و...؟
سامسونگ-پاناسونیک-شارپ-توشیبا

دوست گرامی اگر سوالی دارید اقدام به ایجاد تاپیک کنید و از بالا آوردن تاپیک های قدیمی خوداری کنید .