PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نشناختن هارد

mahdinik11
12-11-14, 15:50
با سلام و احترام خدمت دوستان گلم .من یک هارد 2 ترابایت وسترن المنت اس ای دارم که متاسفانه روی ویندوز دتک نمیشه . و یک سری اطلاعات مهم دارم که شدیدا نیازه
وقتی به سیستم میزنم چراغ هارد روشن میشه و موتوره هارد کار میکنه . ولی هیچ چیزی در ویندوز شناخته نمیشه . به جز ریکاوری سخت افزاری آیا راهی وجود داره برای برداشتن اطلاعات و ضمنن چراغ هارد ممتد روشنه

AMD>INTEL
12-11-14, 15:57
هارد رو باید انباکس کنید . اگر خوش شانس باشید و تبدیل یک تکه نباشد با برد میتونید به ساتا وصل کنید

mahdinik11
12-11-14, 17:10
هارد رو باید انباکس کنید . اگر خوش شانس باشید و تبدیل یک تکه نباشد با برد میتونید به ساتا وصل کنید

با تشکر از کمک شما دوست عزیز . نه متاسفانه درگاه ساتا نداره این هارد . یعنی واقعا هیچ راهی جز ریکاوری سخت افزاری وجود نداره ؟

AMD>INTEL
12-11-14, 17:13
با تشکر از کمک شما دوست عزیز . نه متاسفانه درگاه ساتا نداره این هارد . یعنی واقعا هیچ راهی جز ریکاوری سخت افزاری وجود نداره ؟

خیر. حتما باید با pc 3000 مشکل حل شود .

daran
13-12-14, 22:29
سلام.
هارد اکسترنال WD My passport دارم كه باز نمیشه. دو هفته پيش خريدم. كلا به دو تا كامپيوتر زدم. رمز براش گذاشتم و بعد از اولين بار كه خواستم استفاده كنم رمز وارد كردم اما باز نشد.
به یک کامپیوتر دیگه هم وصلش کردم، بازم نشناختش.
چراغش روشن میشه.توی دیوایس & پرینترز هم نشونش میده ....اما باز هم باز نشد.
نه ضربه ای خورده نه فایل ویروسی ای واردش شده.
توي disk management به صورت unallocated هست. با كليك راست هم فقط گزينه هاي new partition و properties و help رو نشون ميده.

AMD>INTEL
13-12-14, 22:36
سلام.
هارد اکسترنال WD My passport دارم كه باز نمیشه. دو هفته پيش خريدم. به دو تا كامپيوتر زدم. رمز براش گذاشتم و بعد از اولين بار كه خواستم استفاده كنم رمز وارد كردم اما باز نشد.
به یک کامپیوتر دیگه هم وصلش کردم، بازم نشناختش.
چراغش روشن میشه.توی دیوایس & پرینترز هم نشونش میده ....اما باز هم باز نشد.
نه ضربه ای خورده نه فایل ویروسی ای واردش شده.

از سایت وسترن درایورش رو دریافت کن و نصب کن .

daran
14-12-14, 07:58
از سایت وسترن درایورش رو دریافت کن و نصب کن .

درايوشو دارم، اما مشكل حل نشد.

daran
21-12-14, 19:17
توی disk managment وضعیت هارد را unallocated نشان می داد. بعد از زدن new partition مشکل حل شد. فقط فایل های قبلی را باید بازیابی کنم.

daran
29-01-15, 23:34
هارد اکسترنال WD من هر بار توی لپ تاپ Unallocated میشه. با کلیک راست زدن هم بجز help هیچ گزینه ای فعال نیست اما توی PC مشکل نداره. چی کار کنم؟

AMD>INTEL
29-01-15, 23:39
هارد اکسترنال WD من هر بار توی لپ تاپ Unallocated میشه. با کلیک راست زدن هم بجز help هیچ گزینه ای فعال نیست اما توی PC مشکل نداره. چی کار کنم؟

لپتاپتون رو از لحاظ ویروس بررسی کنید .

daran
30-01-15, 00:06
لپتاپتون رو از لحاظ ویروس بررسی کنید .
مشکل ویروس نیست.