PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم رضایت از عملکرد خود

iranch
12-11-14, 09:06
درود
من چندین سال هست که از عملکرد خودم به شدت ناراضی هستم
حالا درسته ما رفتیم دانشگاه و یک مدرکی هم گرفتیم.اما افراد ی بودند که چندین درجه سطح رفاه و امکاناتشون از من کمتر بود و همین مدرک رو گرفتند یا حتی بهترش رو گرفتند!!!
حالا یک جاهایی تنبلی کردم.یک جاهایی نفهمی.یک جاهایی دست خودم نبود و خارج از کنترل من بود.. یعنی اصلا 4 سال مریضی بدی گرفته بودم که همش درگیر کردهبود من رو با خودش
واسه همین خیلی دنبال راه و روشی هستم که برگردم به جایی که باید باشم. جبران کم کاری گذشته را بکنم. و گرنه تا آخر عمر من نمیتونم راحت زندگی کنم. من نمی تونم از این موضوع ساده رد شم.
الان هم سعی میکنم فعال باشم و برگردم مثل قدیم تلاش کنم. اما چندین سال روش زندگی ما تغیر کرده، هر کاری میکنم نمیشه .تغیر حالت سخت شده
من یک زمان تا 8 صبح اون کاری رو که علاقه داشتم انجام میدادم و 8 صبح تازه میخوابیدم. اما الان هیچ وقت نمیتونم حتی نصف قدیم اون تلاش رو بکنم

I M A N
12-11-14, 10:22
سلام . دوست عزیز همه ما جمیع افراد و انسان ها رو می گم بلاخره توی درون خودمون حس می کنم که یک جورایی کم کاری کردیم و یا عقب ماندیم از دیگران .

ولی این جور نگاه کردن اشتباهه وقتی خودت رو با دیگران مقایسه می کنید حالت رو بدتر می کنه و احساس ناتوانی بیشتر . نه تنها شما برای من هم همین طور است .

و خیلی مواقع اینجور افکار به ذهن بنده هم آمده .

به نظر در دراز مدت وقتی سن آدم بالاتر میره یک سری کارها و علایق رو هم کنار می گذاره و علایق جدیدتری به فکرش می آد و افکارش سمت و سوی دیگه میره

به نظرم توکل کن به خدا و سعی کن با ورزش و در جمع دوستان و خانواده بودن این حس امید رو بیشتر زنده نگه داری .

انشالله که موفق بشی و باشی.

aryaiee
12-11-14, 10:38
خود بنده جز اشخاصی هستم که این فکر رو میکنند.به نسبت خیلی ها الان در رتبه بالاتری هستم اما فکر میکنم کم کاری کردم و میشد از این بهتر باشم!اما چند ماهه تصمیم گرفتم فعالیتم رو در یک سری زمینه ها گسترش بدم و به زودی روش جدیدی رو در پیش بگیرم