PDA

مشاهده نسخه کامل : درایور NVIDIA ForceWare 344.65 منتشر شد

AMD>INTEL
11-11-14, 16:36
شرکت NVIDIA درایور جدیدی به نام 344.65 عرضه کرده است ، درایور معرفی شده بهینه سازی هایی در بازی Assassin's Creed Unityو پروفایل SLI و همچنین افزایش بازدهی کلی و بهینه سازی در بازیهای Call of Duty: Advanced Warfare و Civilization: Beyond Earth شاهد خواهید بود.
NVIDIA ForceWare 344.65 Vista/7/8 64-bit (Only the registered members can see the link)
NVIDIA ForceWare 344.65 Vista/7/8 32-bit (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

YosefFaraji
11-11-14, 20:26
من درایور 344.48دارم ولی NVIDAI Experience نمیتونه بازی ها رو شناسایی کنه.آدرس مسیر بازیهارو هم دادم ولی هیچکدوم از بازیها شناسایی نمیشه

AMD>INTEL
11-11-14, 20:36
من درایور 344.48دارم ولی NVIDAI Experience نمیتونه بازی ها رو شناسایی کنه.آدرس مسیر بازیهارو هم دادم ولی هیچکدوم از بازیها شناسایی نمیشه

کارت گرافیک سیستم شما چیه ؟

AMD>INTEL
11-11-14, 22:25
شرکت NVIDIA درایور جدیدی به نام 344.65 عرضه کرده است ، درایور معرفی شده بهینه سازی هایی در بازی Assassin's Creed Unityو پروفایل SLI و همچنین افزایش بازدهی کلی و بهینه سازی در بازیهای Call of Duty: Advanced Warfare و Civilization: Beyond Earth شاهد خواهید بود.
NVIDIA ForceWare 344.65 Vista/7/8 64-bit (Only the registered members can see the link)
NVIDIA ForceWare 344.65 Vista/7/8 32-bit (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
برای ویندوز xp نسخه 32 و 64 بیت
NVIDIA ForceWare 344.65 XP 32-bit (Only the registered members can see the link)
NVIDIA ForceWare 344.65 XP 64-bit (Only the registered members can see the link)

YosefFaraji
11-11-14, 23:47
کارت گرافیک سیستم شما چیه ؟
Gigabyte gtx 460 oc
قبلا مشکلی نداشتم.فکر کنم با درایور 320بود میتونستم از nvidia experience استفاده کنم

AMD>INTEL
11-11-14, 23:51
Gigabyte gtx 460 oc
قبلا مشکلی نداشتم.فکر کنم با درایور 320بود میتونستم از nvidia experience استفاده کنم

موقع نصب درایور جدید درایور قدیمی رو پاک نمیکنید ؟ روی درایور قبلی نصب میکنید ؟

YosefFaraji
12-11-14, 00:03
موقع نصب درایور جدید درایور قدیمی رو پاک نمیکنید ؟ روی درایور قبلی نصب میکنید ؟
بله همیشه درایور جدید رو رو قبلی نصب میکنم.مگه باید قبلی رو حذف کنم بعد جدید رو نصب کنم؟:1. (34):

AMD>INTEL
12-11-14, 00:05
بله همیشه درایور جدید رو رو قبلی نصب میکنم.مگه باید قبلی رو حذف کنم بعد جدید رو نصب کنم؟:1. (34):

بله. باید با برنامه Guru3D - Driver Sweeper درایور قبلی باید کاملا انیستال بشه .

YosefFaraji
12-11-14, 17:39
درایور رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم هیچ بازی رو شناسایی نمیکنه

AMD>INTEL
12-11-14, 17:41
درایور رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم هیچ بازی رو شناسایی نمیکنه

پیغام خطایی نمیزنه ؟ این درایور رو نصب کردید ؟

YosefFaraji
12-11-14, 18:43
Only the registered members can see the link
درایور 344.48دارم ولی امشب 344.65رو دانلود میکنم ببینم با اون مشکلی نداره.ممنون

YosefFaraji
13-11-14, 13:31
پیغام خطایی نمیزنه ؟ این درایور رو نصب کردید ؟
سلام داداش.درایور قبلی رو با Driver Sweeper پاک کردم و 344.65رو نصب کردم ولی هیچ بازی شناسایی نمیکنه.ممنون میشم اگه کمک کنید.مسیر نصب همه ی بازیهارو هم بهش دادم.تا حالا کسی همچین مشکلی براش پیش نیومده؟کسی NVIDIA Experience 2.1.4 رو امتحان کرده؟
راستی قبلا با ورژن های قبلی NVIDIA Experienceمشکلی نداشتم.احتمال داره تو ورژن جدید بازی های کرک شده رو ساپورت نکنه؟شاید فقط بازی های اوریجینال رو ساپورت کنه.لطفا اگه کسی با این ورژن درایور تونسته ازش استفاده کنه خبر بده.ممنون

AMD>INTEL
13-11-14, 13:50
سلام داداش.درایور قبلی رو با Driver Sweeper پاک کردم و 344.65رو نصب کردم ولی هیچ بازی شناسایی نمیکنه.ممنون میشم اگه کمک کنید.مسیر نصب همه ی بازیهارو هم بهش دادم.تا حالا کسی همچین مشکلی براش پیش نیومده؟کسی NVIDIA Experience 2.1.4 رو امتحان کرده؟
راستی قبلا با ورژن های قبلی NVIDIA Experienceمشکلی نداشتم.احتمال داره تو ورژن جدید بازی های کرک شده رو ساپورت نکنه؟شاید فقط بازی های اوریجینال رو ساپورت کنه.لطفا اگه کسی با این ورژن درایور تونسته ازش استفاده کنه خبر بده.ممنون
نسخه ونیدوزتون چیه ؟ 32 بیت یا 64 بیت ؟
این لینک رو باز کنید (البته با آنتی فیل ) لیست بازیهای
Supported Games for the NVIDIA GeForce Experience | GeForce (Only the registered members can see the link)

YosefFaraji
13-11-14, 14:11
نسخه ونیدوزتون چیه ؟ 32 بیت یا 64 بیت ؟
این لینک رو باز کنید (البته با آنتی فیل ) لیست بازیهای
Supported Games for the NVIDIA GeForce Experience | GeForce (Only the registered members can see the link)
64بیت هست.بازیهایی که دارم همشون تو لیست هستن بجز COD AW
تو این فوروم (Only the registered members can see the link)در مورد پایرت بودن بازیها صحبت کردن.احتمالا انویدیا تو نسخه های جدید فقط بازیهای اوریجینال رو ساپورت کنه.به نظر شما اینطور نیست؟شما این درایور جدید و NVIDIA Experience 2.1.4رو امتحان کردید؟بازیها رو اسکن میکنه برای شما؟

AMD>INTEL
13-11-14, 14:36
64بیت هست.بازیهایی که دارم همشون تو لیست هستن بجز COD AW
تو این فوروم (Only the registered members can see the link)در مورد پایرت بودن بازیها صحبت کردن.احتمالا انویدیا تو نسخه های جدید فقط بازیهای اوریجینال رو ساپورت کنه.به نظر شما اینطور نیست؟شما این درایور جدید و NVIDIA Experience 2.1.4رو امتحان کردید؟بازیها رو اسکن میکنه برای شما؟

7 64 بیتی ؟
من جیفورس ندارم .

YosefFaraji
13-11-14, 14:47
7 64 بیتی ؟
من جیفورس ندارم .
بله 7 64بیتی دارم