PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد lg gpad 8.3

mehdi021
11-11-14, 13:28
سلام من امروز یه تبلت gpad 8.3 خریدم بعد هرچی بازی مثل modern combat 5.nfs mw.delux تصت کردم واز چند سایت مختلف دانلود کردم ول نصب نمی شود و حتی نرم افزار انتوتو رو نصب نمیکند می توانید کمک کنید بفهمم مشکل از چیست ؟
حتی اون قسمتی که مربوط به نرم افزار هایی که به غیر از گوگل پلی دانلود ممیشه را نمی گذارد نصب شود تیک دار مردم که از هر منبعی نصب شود

AMD>INTEL
11-11-14, 13:30
سلام من امروز یه تبلت gpad 8.3 خریدم بعد هرچی بازی مثل modern combat 5.nfs mw.delux تصت کردم واز چند سایت مختلف دانلود کردم ول نصب نمی شود و حتی نرم افزار انتوتو رو نصب نمیکند می توانید کمک کنید بفهمم مشکل از چیست ؟
حتی اون قسمتی که مربوط به نرم افزار هایی که به غیر از گوگل پلی دانلود ممیشه را نمی گذارد نصب شود تیک دار مردم که از هر منبعی نصب شود

به احتمال زیاد باید روت شود .
Only the registered members can see the link

مهدی بهادرفر
11-11-14, 13:36

با سلام
میشه بیشتر توضیح بدید. آیا موقع نصب اروری میده؟
به سایت کافه بازار، برنامه‌های اندروید برای ایرانیان (Only the registered members can see the link) برید و مارکت بازار رو نصب کنید و از اونجا دانلود کنید

mehdi021
11-11-14, 14:09
با سلام
به سایت کافه بازار، برنامه‌های اندروید برای ایرانیان (Only the registered members can see the link) برید و مارکت بازار رو نصب کنید و از اونجا دانلود کنید

نه هیچ اروری نمی دهد اول فایل apk بازی رو می زنه نصب انجام نشد از سه تا سایت دانلود کردم همین طوری بود الان از کافه بازار هم دان میکنم خبر میدهم

- - - Updated - - -

با سلام

نه هیچ اروری نمی دهد اول فایل apk بازی رو می زنه نصب انجام نشد از سه تا سایت دانلود کردم همین طوری بود الان از کافه بازار هم دان میکنم خبر میدهم

mehdi021
11-11-14, 14:13
به احتمال زیاد باید روت شود .
How to Easily Root LG G Pad 8.3 (Only the registered members can see the link)

اخه اگه روت کنم دوسال گارانتی می پره بعد تبلت 3 ساعت گرفتم می خوام بدونم مشکل داره که باید روت بشه تا یک هفته تعویض می کنند

AMD>INTEL
11-11-14, 14:20
اخه اگه روت کنم دوسال گارانتی می پره بعد تبلت 3 ساعت گرفتم می خوام بدونم مشکل داره که باید روت بشه تا یک هفته تعویض می کنند

همین کاری که مهدی جان گفتند انجام بده . از مارکت بازار دانلود کن .

مهدی بهادرفر
11-11-14, 15:05

برادر برنامه Screen Adjuster رو نصبیدی؟

mehdi021
11-11-14, 15:13
نرم افزار Screen Adjuster مگه به صفحه نمایش مربوط نمی شود پلی استور فارسی | Screen Adjuster Free (Only the registered members can see the link)

مهدی بهادرفر
11-11-14, 15:17
نرم افزار Screen Adjuster مگه به صفحه نمایش مربوط نمی شود پلی استور فارسی | Screen Adjuster Free (Only the registered members can see the link)

بله. حالا شما نصبیدی یا نه؟

مهدی بهادرفر
11-11-14, 15:21
Installing apk's - Android Forums (Only the registered members can see the link)
Lg gpad 8.3 kitkat 4.4.2 won't install unkn… | LG G Pad 8.3 | XDA Forums (Only the registered members can see the link)

البته این رو به این خاطر پرسیدم که تو فروم های دیگه کسایی این مشکل رو داشتن و گفتن از این برنامه بوده

mehdi021
11-11-14, 15:37
نه فقط خود نرم افزار تبلت هیچ چیز هنوز نصب نشده فقط یه بازی dead triger نصب شد تو رفت

mehdi021
12-11-14, 22:41
داداشا کسی نیست کمک کنه حتی antutu هم نصب نمیشه

مهدی بهادرفر
12-11-14, 22:51
داداشا کسی نیست کمک کنه حتی antutu هم نصب نمیشه

بازار چی شد؟

یه ریست فکتوری کن؟

mehdi021
13-11-14, 18:21
مودم کابلی فعلا وای فای ندارم
ریست ردم وچند تا بازی نصب شد ولی دوتا آنتوتو نصب نشد

مهدی بهادرفر
13-11-14, 19:19
مودم کابلی فعلا وای فای ندارم
ریست ردم وچند تا بازی نصب شد ولی دوتا آنتوتو نصب نشد

انتوتو 4 و 5 رو امتحان کنید.
نرم افزارها رو از سایت های معتبر دانلود کنید.

mehdi021
14-11-14, 16:14
[QUOTE=مهدی بهادرفر;انتوتو 4 و 5 رو امتحان کنید.
نرم افزارها رو از سایت های معتبر دانلود کنید.[/QUOTE]

با ریست فکتوری درست شد آنتوتو nfs نصب شد ولی میزنم واسه تست میزنه دمای بالا شناسایی شد و خاموش میشه