PDA

مشاهده نسخه کامل : Nvidia: روز های طلایی کنسول ها به پایان رسیده

VFSDF
10-11-14, 19:30
Only the registered members can see the link

کمپانی Nvidia به تازگی از شکستن رکورد در سود آوری خبر داده و اظهاراتی در رابطه با این موضوع که چطور این امر در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد داشته. مدیر ارشد این شرکت آقای Jen-Hsun در جریان صحبت های خود در رابطه با کنسول گیمینگ، اظهار داشته که "روز های گذشته" برای کنسول ها به پایان رسیده.

Jen-Hsun اظهار داشت : " احساس من این است که پلتفرم کنسول بازی احتمالا دیگر همانند روز هایی که به وضوح بهترین و تنها پلتفرم گیمینگ بودند، لذت بخش نیستند. این امر دیگر درست نیست. امروزه راه های متفاوت بی شماری برای لذت بردن از بازی ها وجود دارد. "

Jen-Hsun در ادامه جهت تایید اظهارات خود، به آمار و ارقامی اشاره کرد که صحبت هایش را تایید می کنند و اینکه چگونه PC گیمینگ از کنسول ها _ به خصوص در کشور چین _ پیشی گرفته است : " PC تبدیل به بزرگ ترین پلتفرم گیم جهان شده است. در چین و کشورهای در حال توسعه سراسر دنیا، PC پلتفرمی است که آنها قبلا خریداری کرده اند. آنها می توانند آنرا دو، سه، چهار بار ارتقا دهند بدون اینکه به تغییر پلتفرم پایه خود نیازی داشته باشند. "

در ادامه افزود : " بنابراین من فکر می کنم که در حال حاضر راه های متفاوت بسیار زیادی برای لذت بردن از بازی ها وجود دارد. چیزی که من می دانم، این است که تعداد عناوین PC در حال گسترش اند. عناوین بزرگی در راه PC هستند و این امر به رشد خود ادامه می دهد و کیفیت بازی ها نیز با سرعت هر چه بیشتر در حال افزایش است. "

Golden Days of Consoles Are Over Says Nvidia CEO � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog (Only the registered members can see the link)

aryaiee
10-11-14, 19:34
یه جورایی درست گفته است اما خوب نمیشه از خیر کنسول هم گذشت.تنها مشکل این هستش که سرعت پیشرفت سخت افزار خیلی زیاد شده است!