PDA

مشاهده نسخه کامل : برنامه HWBOT PRIME

alksdj
10-11-14, 00:20
با سلام خدمت دوستان شهر سخت افزار

Only the registered members can see the link

قصد معرفی برنامه ای برای تست اورکلاک سی پی یو دارم ، HWBOT Prime اکثر کسانی که با اورکلاک سی پی یو سر کار دارند و اکثر کسایی که در وبسایت HWBOT هستند آشنایی کامل با این برنامه دارند تستی سبک که برای ، تست اورکلاک پردازنده به کار میرود و در نهایت به شما امتیازی خواهد داد که این امتیاز مبنای ما برای رقابت دوستان خواهد بود .

آموزش اجرای برنامه :

دوستان پس از دانلود برنامه ی HWBOT PRIME ، وقتی باز کنید هیچ فایلی را نخواهید دید که گزینه ی ران کردن برنامه را داشته باشد برای حل این موضوع باید ابتدا به دانلود برنامه ی Java Runtime Environment بپردازند و پس از نصب این برنامه hwbot Prime را دانلود و اجرا کنند .

بعد از آن گزینه ی Quick Benchmark را انتخاب کنید و بعد از چند دقیقه ای نتیجه ی نهایی را به شما نشان خواهد داد .

برای ایجاد یک پارچگی ، لطفا تب CPU Z برای مموری ، مادربرد به همراه فرکانس CPU باید مشخص باشد .

با تشکر

farjam1990
27-11-14, 23:42
سلام
به به بنچمارک های خوشگل گذاشتین :دی

نتیجه تستی که چند وقت پیش گذاشته بودم رو میذارم به عنوان اولین پست :دی (یک سوال فنی, چطوری عکس رو بصورت بند انگشتی قرار بدم؟)

مادربورد هم همونطور که از اون نرم افزار اورکلاک که معلومه asrock z87OCF هستش

MAZY
28-11-14, 10:37
آقا لینک دانلود برنامه هم میذاشتی بهتر بود.اینطوری همه یه نسخه رو میذارن برا تست.من از یه سایت دیگه دانلود کردم کار نمیکنه ظاهرا..

alksdj
28-11-14, 11:16
آقا لینک دانلود برنامه هم میذاشتی بهتر بود.اینطوری همه یه نسخه رو میذارن برا تست.من از یه سایت دیگه دانلود کردم کار نمیکنه ظاهرا..

دوست عزیز این هم لینک دانلود

MAZY
28-11-14, 11:31

امید رض
25-12-14, 01:57
اینم واسه من :1. (27): بچرا سیستم امتیاز پایین داده نمیدونوم:1. (26):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)