PDA

مشاهده نسخه کامل : آغاز فعالیت شهر سخت افزار در زمینه تلویزیون

مهدی بهادرفر
06-11-14, 18:58
با سلام خدمت دوستان عزیز

امروزه اگر بخواهید به قصد خرید تلویزیون به بازار بروید با انواع و اقسام تلویزیون ها و برندها روبرو می شوید و به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در صنعت تلویزیون، انتخاب بهترین تلویزیون باتوجه به معیارهای مدنظرتان کار سختی است.

باتوجه به نبود یک منبع بروز، جامع و مطمئن در زمینه تلویزیون در ایران، شهر سخت افزار تصمیم گرفته است تا وارد این بخش از دنیای دیجیتال شود و به راهنمایی و حل مشکلات کاربران در این زمینه بپردازد.

در این راستا از امروز لیست قیمت بروز انواع تلویزیون (Only the registered members can see the link) روی سایت آمده و شما عزیزان می توانید ضمن مشاهده قیمت تلویزیون های برندهای مختلف، در بخش نظرات این لیست مشاوره تخصصی رایگان از کارشناسان شهر سخت افزار در حوزه تلویزیون دریافت کنید.

البته این تازه آغاز راه است و شهر سخت افزار برنامه های زیادی در زمینه تلویزیون ها دارد که در این مطلب (Only the registered members can see the link) توضیحات تکمیلی در این خصوص داده شده است.

همچنین شما دوستان و کاربران گرامی می توانید در انجمن تلویزیون، پروژکتور و سیستم های تصویری (Only the registered members can see the link) به بحث و تبادل نظر در این زمینه بپردازید.

در پایان ضمن تشکر از همه ی مدیران و کاربران شهر سخت افزار، آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان درخصوص این بخش هستیم.

AMD>INTEL
06-11-14, 19:11
خیلی عالیه مهدی جان .

M3RS4D 50062
06-11-14, 19:20
واقعا این تاپیک خوبیه!!!!
اگه رها نشه و اپدیت باشه!!!!
بنظرم باید یه قسمتی برای بررسی یا مقایسه در نظر بگیرید. حالا یا خودتون یا از سایت ها و فروم های معتبر.
موفق باشین:give_rose:

I M A N
06-11-14, 19:27
ممنون مهدی جان . خیلی دوست دارم در زمینه OLED ها اطلاعاتی برامون بزارین و TV جدید LG Curved OLED . :Love-ssa~! (1):

خودم عاشق تصویر پلاسما ها هستم.

مهدی بهادرفر
06-11-14, 20:04
بنظرم باید یه قسمتی برای بررسی یا مقایسه در نظر بگیرید. حالا یا خودتون یا از سایت ها و فروم های معتبر.

مرصاد جان این تاپیک صرفاً جهت اطلاع کاربران محترم فروم و دریافت پیشنهادهای اونها هستش و فعالیت در سایت شهر سخت افزار هستش.

هم اکنون لیست قیمت روی سایته و دوستان در بخش نظرات اون میتونن مشاوره بگیرن

در مراحل بعدی لیست تلویزیون های پیشنهادی شهر سخت افزار براساس قیمت و یک مقاله ویژه هم در سایت قرار می گیره و بعد از اون بررسی هم خواهیم کرد

ممنون مهدی جان . خیلی دوست دارم در زمینه OLED ها اطلاعاتی برامون بزارین و TV جدید LG Curved OLED . :Love-ssa~! (1):

در اون مقاله ویژه ای که گفتم در مورد OLEDها اطلاعاتی ذکر شده و توضیحاتی داده شده

انشا... در ادامه قراره مقالات تخصصی در زمینه تلویزیون روی سایت بره که حتماً دراین مورد هم مطلب می ذاریم

M A H R A D
06-11-14, 20:16
+ ویرایش: پستم با پست مهدی جان همزمان شد!

به زودی مقاله‌های خوبی در زمینه تلویزیون میاد روی سایت که قطعاً براتون جالب خواهد بود. :wink:

ضمناً این تاپیک، تاپیک اطلاع‌رسانیه و مطالب مورد نظر روی سایت اصلی میاد. (همونطور که الان لیست قیمت اومده روی سایت و مرتباً آپدیت خواهد شد)

مقاله‌هایی که در راه هست به صورت کامل مواردی که فرمودید (OLED, Curved TV, Plasma, ...) رو پوشش میده.

فقط منتظر باشید :1. (3):

===

جا داره از زحمات فراوان مهدی عزیز هم تشکر کنیم. :give_rose:

سپاس :11():

مهدی بهادرفر
11-11-14, 23:03
سلام به دوستان عزیز شهرسخت افزاری

همانطور که پیش از این اعلام کردیم با تلاش فراوان :دی لیست قیمت تلویزیون رو برای شما آماده کردیم که در قسمت نظرات اون می تونید مشاوره رایگان بگیرید

حالا هم این لیست قیمت در تاریخ 20 آبان ماه بروز رسانی شده و تغییرات قیمتی در اون اعمال شده و چند مدل جدید هم اضافه شده

مهدی بهادرفر
15-11-14, 20:03
با سلام

لیست قیمت تلویزیون در تاریخ 24 آبان 93 بروز رسانی شد.
در آپدیت جدید، تلویزیون های دوو به لیست قیمت اضافه و همچنین قیمت سایر مدل ها نیز به روز شدند.
لیست قیمت تلویزیون (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

salpc
13-04-15, 22:16
درود
(ببخشید اگه جای سوال رو اینجا مطرح کردم)
تلوزیون سامسونگ سری model:UA46ES6200R آیا دیجیتال داره یانه؟
اینم لینک عکسش :

مشخصاتش رو دیدم زده dvb-t : ready این یعنی چه؟

خبات کریمی
13-04-15, 22:26
درود
(ببخشید اگه جای سوال رو اینجا مطرح کردم)
تلوزیون سامسونگ سری model:UA46ES6200R آیا دیجیتال داره یانه؟
اینم لینک عکسش :

مشخصاتش رو دیدم زده dvb-t : ready این یعنی چه؟

درود دوست عزیز

Ready به معنی قابلیت پشتیبانی و سازگاری هست.از این رو بله داره

salpc
13-04-15, 22:29
درود دوست عزیز

Ready به معنی قابلیت پشتیبانی و سازگاری هست.از این رو بله داره

4تا شبکه انالوگ رو فقط میگیره.(انگار دیجیتال نداشته باشه اینجوری هستش چیکارش کنم تا دیجیتالش بیاد؟)

خبات کریمی
13-04-15, 22:56
4تا شبکه انالوگ رو فقط میگیره.(انگار دیجیتال نداشته باشه اینجوری هستش چیکارش کنم تا دیجیتالش بیاد؟)

دلیل اش اینه که تلویزیون شما چند گونه یا نسخه فرعی داره و همه شون dvb ندارن.باید رسیور جداگانه تهیه کنید(اگر قابلیت مدولار یا دانگل نداشته باشه)

david-ebi
14-04-15, 12:26

دوست عزیز تلویزیون شما اگر از این مدلهاست که قاچاقی وارد شده و از بانه و بندرعباس و....اینا اومده و گارانتی اصلی سام سرویس رو نداره گیرنده دیجیتال داخلیش با فرکانسهای ایران مچ نیست.(با توجه به مدلش که آخرش دو تا صفر داره این حدس رو زدم)اما گیرنده دیجیتال داخلی داره و یک نصاب وارد سامسونگ میتونه گیرنده دیجیتالشو برات فعال کنه.ضمن اینکه تو گوگل هم بگردی فکر کنم آموزشهایی در اینباره باشه.
شما در اصل باید لوکال ست تلویزیونتون بیاد روی ایران که برای تغییرش باید وارد منوی مخفی پنهان و قفل شده تلویزیونتون بشید و در سری e سامسونگ یک کمی کار رو سخت کرده تا هر کسی نتونه واردش بشه اما با این روشی که در این لینک (Only the registered members can see the link) گفته شده شاید بتونی درستش کنی.

salpc
16-04-15, 00:47
درود
کدوم مدل از گیرنده های دیجیتال رو بگیرم که با پورت usb بتونه فیلم رو پخش کنه؟

david-ebi
16-04-15, 15:06
درود
کدوم مدل از گیرنده های دیجیتال رو بگیرم که با پورت usb بتونه فیلم رو پخش کنه؟

تقریبا تمامی گیرنده های دیجیتال جدید موجود در بازار اکثر فرمتهای معروف تصویری از قبیل mkv رو توسط پورت usb پخش میکنن و لازم نیست دنبال مدل خاصی بگردید.

salpc
16-04-15, 15:22
تقریبا تمامی گیرنده های دیجیتال جدید موجود در بازار اکثر فرمتهای معروف تصویری از قبیل mkv رو توسط پورت usb پخش میکنن و لازم نیست دنبال مدل خاصی بگردید.

چون من مدل marshal me 5021 دارم ولی جز mp3 چیزدیگه پخش نمیکنه!

david-ebi
16-04-15, 16:35
چون من مدل marshal me 5021 دارم ولی جز mp3 چیزدیگه پخش نمیکنه!

کی خریدید؟مارشالهای جدید این مشکل رو ندارن.کلا دستگاههای جدید همه تو این زمینه کامل شدند.

salpc
17-04-15, 17:05
بهمن 90
کدوم مدل رو بگیرم؟

david-ebi
17-04-15, 18:50
بهمن 90
کدوم مدل رو بگیرم؟

خوب بله درسته در اون زمان همینقدر بضاعت گیرنده های دیجیتال بیشتر نبوده.الان هر کدوم از گیرنده دیجیتالهایی که در بازار هست رو بگیری همشون تقریبا 90 درصد فرمتهای تصویری از جمله mkv و mp4 رو پشتیبانی میکنن.تازه از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی میکنند.یک فلش پلیر به تمام معنا هستند.گیرنده های دیجیتال denay و ایکس ویژن موردهای خوبی هستند

AMD>INTEL
17-04-15, 21:29
ایکس ویژن در حال حاضر بدون مشکل ترین گیرنده هست . بعضی از برندها اینقدر کیفیت بردشون و تیونر پائینه عملا تعمیر هم نمیشن .

salpc
18-04-15, 12:07
درود
یک مدل از ایکس ویژن رو معرفی کنید که قابلیت پخش dvd هم داشته باشه !تمام فرمت باشه که خیلی عالی هستش.
ممنون.

AMD>INTEL
18-04-15, 13:35
درود
یک مدل از ایکس ویژن رو معرفی کنید که قابلیت پخش dvd هم داشته باشه !تمام فرمت باشه که خیلی عالی هستش.
ممنون.

اگر منظورت این هست که dvd player داشته باشه . این مدل رو نداره ولی مدلهاش اکثر فرمت های تصویری رو ساپورت میکنه
X.Vision
XDVB-353
ماديران - X.Vision DVB-T XDVB-353-مشخصات، بررسي و خريد-گيرنده ديجيتال ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

قابلیت پخش تصویر با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

mmce
18-04-15, 14:17
سلام!فقط تومطالب ذکر کنید,پلاسمای ال جی نخرید...مفت نمی ارزه لامصب!!خودم تعمیرکارم مثلا..ولی چی بگم از این تلویزیونهای ال جی....تابتونم دوستانو روشن میکنم,وشرکت ال جی را می کوبم!!!خراب شده,فقط شکل تلویزیون ویکبارمصرف!!

david-ebi
18-04-15, 15:05
دوست عزیز اگر منظورت این بوده که میخواهی هم دستگاهت گیرنده دیجیتال باشه(با قابلیت پخش همه فرمتها از روی فلش)و هم دی وی دی پلیر باشه باید دستگاههای کومبوی مارشال را بخری که این خصوصیات را دارند.مثل مدل 5021 مارشال.در مورد برند مارشال بعضیها ازش راضی بودند و بعضیها ناراضی.من توصیه اش نمیکنم.

AMD>INTEL
18-04-15, 15:18
الان در بیشتر دنیا پلیرهای مبتنی بر فایل گسترش هست . dvd player کمتر استفاده میشه . ترکیب dvd player و ستاپ باکس کار جالبی نیست .