PDA

مشاهده نسخه کامل : کجا میتوان نسخه های اندورید ارائه و تایید شده برای مدلهای مختلف گوشیهای سامسونگ پیدا کرد؟

amir ghayour
05-11-14, 10:56
با سلام
من یه مشکلی دارم که نمیتونم تو سایت سامسونگ نسخه های اندروید تایید شده و یا منتشر شده برای گوشیهای مد نظرم رو پیدا کنم که بدونم مثلا آخرین نسخه ای که برای فلان گوشی سامسونگ انتشار داده شده چیه و یا چی قراره براش بیاد مثل سایت سونی که براحتی این موارد قابل دستیابی هست میخواستم دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن راهنمایی کنن.
برای نمونه من الان دنبال نسخه های اندروید منتشر شده و یا تایید شده برای گوشی Samsung-I9300I-Galaxy-S3-Neo-16G-"4.8-2SIM میگردم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

با تشکر

ViViD
05-11-14, 11:48
سلام

من داخل اینترنت سرچ کردم آخرین ورژنی که گوشیت میتونه آپدیت بشه همون 4.4 کیت کت هست چند تا لینک هم خدمت شما عزیزم:

Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9300I) gets Android 4.4.4 update | SamMobile (Only the registered members can see the link)

Update Samsung Galaxy S3 Neo with Android 4.4.4 I9300IXXUBNH3 KitKat Official ROM (Only the registered members can see the link)

:give_rose:

amir ghayour
05-11-14, 16:25
شرمنده اما یه جای ثابتی تو خود سایت سامسونگ نداره که گوشیهای دیگه رو هر وقت لازم بود چک کنم مثل سایت سونی ؟

ViViD
05-11-14, 19:57
سلام
خواهش میکنم من داخل سایت سامسونگ ندیدم چیزی به این عنوان

منم در اکثر مواقع با این قضیه مشکل دارم و بیشتر از انجمن های خارجی می فهمم آخرین ورژن چی هست