PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای بازیابی اطلاعات حذف شده

rainyman13
04-11-14, 09:23
درود بر همه شما دوستان گرامی

یه دستگاه Media Player دارم که چند سال پیش یه چند تا عکس مهم باهاش گرفتم اما متاسفانه چند وقت بعد پاک شد و من هم یادم رفت و روش یه سری اطلاعات جدید ریختم ... الآن امیدی به بازیابی اون عکس ها هست ؟
با چند تا نرم افزار جستجو کردم چیزی پیدا نشد :/ یعنی اونی که میخواستم پیدا نشد :/

یه نرم افزار قوی میخوام که بتونه مثل نسخه های تجاری (70 دلارم کجا بود) این عکس هارو برگردونه ... چون نرم افزار های متداول در صورت جایگزینی اطلاعات جدید روی اطلاعات قدیمی قادر به تشخیص قدیمی ها نیستن

با سپاس

SajjadKhati
04-11-14, 09:30
با active file recovery ببین میتونی برگردونی

rainyman13
04-11-14, 09:50
با Stellar Phoenix ... Recover My Photos ... Recover My Files v5 ... Active.Undelete.Enterprise.9.7.9.0 ... Active.File.Recovery.Professional.Corporate.13.1.1 امتحان کردم نشد :/ :cry:

nima_hl
04-11-14, 11:07
درود بر همه شما دوستان گرامی

یه دستگاه Media Player دارم که چند سال پیش یه چند تا عکس مهم باهاش گرفتم اما متاسفانه چند وقت بعد پاک شد و من هم یادم رفت و روش یه سری اطلاعات جدید ریختم ... الآن امیدی به بازیابی اون عکس ها هست ؟
با چند تا نرم افزار جستجو کردم چیزی پیدا نشد :/ یعنی اونی که میخواستم پیدا نشد :/

یه نرم افزار قوی میخوام که بتونه مثل نسخه های تجاری (70 دلارم کجا بود) این عکس هارو برگردونه ... چون نرم افزار های متداول در صورت جایگزینی اطلاعات جدید روی اطلاعات قدیمی قادر به تشخیص قدیمی ها نیستن

با سپاس

درود بر شما

زمانی که در فضای فایل حذف شده فایل جدید نوشته شود شما با هیچ نرم افزار یا دستگاه نمیتوانید اقدام به بازیابی فایل نمائید

rainyman13
04-11-14, 13:08
درود بر شما

زمانی که در فضای فایل حذف شده فایل جدید نوشته شود شما با هیچ نرم افزار یا دستگاه نمیتوانید اقدام به بازیابی فایل نمائید

اطلاعات قابل بازیابی هست حتی دیسک خرد شده هم از روش اطلاعات برمیگردونن ... اما نمیدونم چجوری و با چی ... 7-8 سال پیش پلیس آلمان یه نفر رو که فیلم های غیر اخلاقی از کودکان به فروش میرسوند رو دستگیر کرد طرف هارد رو فرمت کرده بود بعد یه سری اطلاعات ریخته بود روش و بعدش هم از پنجره آپارتمان انداخته بودش بیرون ولی پلیس همش رو برگردوند ... یه سری موسسه خارجی هم هستن برای این کار اما کلی پول میگیرن ... من خواستم ببینم این وسط میانبری چیزی نیست

ای اصفهان، زاینده رود را بگو دوباره بیاید (Only the registered members can see the link) ===> بعد از محرم مثل اینکه دوبار می آید ... البته آبش گلی هست تا چند ماه هیچی توش پیدا نیست :1. (26):

- - - Updated - - -

من خاطراتمو میخوام :cry::cry::cry::cry::cry:

SajjadKhati
04-11-14, 13:19
خرد شده رو برمیگردونن اما با سخت افزار خاص ریکاوری میکنن نه نرم افزار
فک کنم 200 تومن خرج داره
خودت با این هزینه میره خاطرات رو شبیه سازی میکنی تو 3D Max ها :1. (26):

AMD>INTEL
04-11-14, 13:20
بدلیل OVERWRITE روی هارد اطلاعات شما قابل بازیابی نیست.
اطلاعات قابل بازیابی هست حتی دیسک خرد شده هم از روش اطلاعات برمیگردونن ... اما نمیدونم چجوری و با چی ... 7-8 سال پیش پلیس آلمان یه نفر رو که فیلم های غیر اخلاقی از کودکان به فروش میرسوند رو دستگیر کرد طرف هارد رو فرمت کرده بود بعد یه سری اطلاعات ریخته بود روش و بعدش هم از پنجره آپارتمان انداخته بودش بیرون ولی پلیس همش رو برگردوند ... یه سری موسسه خارجی هم هستن برای این کار اما کلی پول میگیرن ... من خواستم ببینم این وسط میانبری چیزی نیست

ای اصفهان، زاینده رود را بگو دوباره بیاید (Only the registered members can see the link) ===> بعد از محرم مثل اینکه دوبار می آید ... البته آبش گلی هست تا چند ماه هیچی توش پیدا نیست :1. (26):

- - - Updated - - -

من خاطراتمو میخوام :cry::cry::cry::cry::cry:

بدلیل OVERWRITE روی هارد اطلاعات شما قابل بازیابی نیست.هیچ شرکتی هم نمیتونه بازیابی کنه .

rainyman13
04-11-14, 14:39
خرد شده رو برمیگردونن اما با سخت افزار خاص ریکاوری میکنن نه نرم افزار
فک کنم 200 تومن خرج داره
خودت با این هزینه میره خاطرات رو شبیه سازی میکنی تو 3D Max ها :1. (26):

نکته بجایی بود :1. (28):