PDA

مشاهده نسخه کامل : تصویر دادن مانیتور با تاخیر

Mahyar.sfi
04-11-14, 00:12
با سلام خدمت اساتید

چند وقتی هست که وقتی مانیتور رو روشن میکنم حدودا چند دقیقه ای طول میکشه تا تصویر بده
ولی اگر سیستم روشن باشه کاری باهاش انجام نشه و مانیتور بره رو standby اگر با سیستم کار کنم خیلی عادی تصویر میده ولی اگر چند ساعت کانیتور تو حالت standby باشه بازم طول میکشه تا تصویر بده
حالت sleep هم خاموشه حتی اگر چند ساعت سیستم کار نکنه و رو stanby باشه و من موس رو تکون بدم وقتی پسورد رو میزنم صدای لاگین ویندوز میاد ولی مانیتور باید اون چند دقیقه رو بگذرونه تا تصویر بده

وقتی تصویر داد دیگه هیچ مشکلی نداره

Monitor: Samsung SyncMaster 920NW

AMD>INTEL
04-11-14, 00:28
با سلام خدمت اساتید

چند وقتی هست که وقتی مانیتور رو روشن میکنم حدودا چند دقیقه ای طول میکشه تا تصویر بده
ولی اگر سیستم روشن باشه کاری باهاش انجام نشه و مانیتور بره رو standby اگر با سیستم کار کنم خیلی عادی تصویر میده ولی اگر چند ساعت کانیتور تو حالت standby باشه بازم طول میکشه تا تصویر بده
حالت sleep هم خاموشه حتی اگر چند ساعت سیستم کار نکنه و رو stanby باشه و من موس رو تکون بدم وقتی پسورد رو میزنم صدای لاگین ویندوز میاد ولی مانیتور باید اون چند دقیقه رو بگذرونه تا تصویر بده

وقتی تصویر داد دیگه هیچ مشکلی نداره

Monitor: Samsung SyncMaster 920NW

احتمال مشکل دار شدن قسمت اینورتر lcd شما هست . باید خازنهای قسمت تغذیه عوض بشه

Mahyar.sfi
04-11-14, 00:34
احتمال صدمه زدن به باقی قطعات هست؟
منظورم اینه که اگر صدمه ای نمیزنه و در آخر باید عوض بشه بزام عمرش رو بکنه بعد تعویض کنم

AMD>INTEL
04-11-14, 00:37
احتمال صدمه زدن به باقی قطعات هست؟
منظورم اینه که اگر صدمه ای نمیزنه و در آخر باید عوض بشه بزام عمرش رو بکنه بعد تعویض کنم

اگر تهران هستی . میتونی بیاری یک روزه برات درستش میکنم .به باقی قطعات صدمه نمیزنه . ولی ممکنه بعد از مدتی مونیتورت دیگه تصویر نده .