PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید تبلت تا رنج قیمت 1500 الی 1700

77661
31-10-14, 10:11
دوستان سلام .من یک تبلت میخواهم بخرم که امکانات آن کامل باشد .از لحاظ سخت افزاری ونرم افزاری عالی باشد وهمچننین از نظر صفحه نمایش تصویر خوبی داشته باشد وبعدا" از نظر نصب نرم افزار با مشکل مواجه نشود.شبکه 3g .4g راسپورت کند و رم خوب و بالایی داشته باشد.سیم کارت خور باشد وبعدا" بتوان رم آنرا افزایش داد وسی پی یو آن هم قوی باشد

مهدی بهادرفر
31-10-14, 11:01
دوستان سلام .من یک تبلت میخواهم بخرم که امکانات آن کامل باشد .از لحاظ سخت افزاری ونرم افزاری عالی باشد وهمچننین از نظر صفحه نمایش تصویر خوبی داشته باشد وبعدا" از نظر نصب نرم افزار با مشکل مواجه نشود.شبکه 3g .4g راسپورت کند و رم خوب و بالایی داشته باشد.سیم کارت خور باشد وبعدا" بتوان رم آنرا افزایش داد وسی پی یو آن هم قوی باشد

Samsung Galaxy Tab S 8.4 - T705 با قیمت 1,610,000

Samsung Galaxy Tab S 10.5 - T805 با قیمت 1,900,000

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) P601 با قیمت 1,900,000

هرسه تبلت بالا سه گیگ رم دارند و از کارت حافظه هم پشتیبانی می کنند

M3RS4D 50062
31-10-14, 12:03
دوست عزیز یه نکته رو براتون روشن کنم . . .
ما یه RAM داریم و یه ROM

RAM به حافظه با قابلیت دسترسی تصادفی (در اصطلاح به آن رم می‌گن) یک نوع محل ذخیره اطلاعات در کامپیوتر هست, که به کمک h,ن می‌ai به اطلاعات در هر زمانی بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی و ترتیب اون‌ا، دسترسی داشت. داده‌های موجود در RAM قابل پاک شدن و جایگزینی با داده‌های دیگر هستند و هر نوع وقفه‌ای در جریان برق رایانه، موجب از بین رفتن داده‌های موجود در RAM می‌شه. استفاده از این نوع حافظه‌ها، برای نگهداری موقت اطلاعات تا زمان پردازش یا انتقال نتایج به بیرون از رایانه و یا ذخیره در حافظه‌های جانبی هست.(همون RAM کامپیوتر که رو مادربر قرار میگیره مثل KingSton-G.SKIL-Corsair ...)

ROMکه کارت حافظه یا کارت فلش یک حافظه فلش الکترونیکی دستگاه ذخیره‌سازی اطلاعات است که برای ذخیره و انبارکردن اطّلاعات دیجیتالی به کار میره. این‌ها معمولا در بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی از جمله دوربین‌های دیجیتالی، تلفن همراه، لپ‌تاپ‌ها، دستگاه پخش صوتی دیجیتال و کنسول بازی استفاده می‌شن. کارت‌های حافظه کوچک اند و امکان نوشتن و پاک کردن چندبارهٔ اطلاعات در آن وجود داره و بدون نیاز به برق اطلاعات را حفظ می‌کنن. انواع آن ها بر حسب سایز به MicroSD، MiniSD, SD تقسیم می شوند. همچنین بر حسب ظرفیت ذخیره سازی نیز پسوند HC و XC به آن ها اضافه می شه.

خوب شما وقتی میگی رمش رو بشه اضافه کرد :
1.اگر منظورت RAM باشه که نمیشه تو تبلت افزایشش داد !!!
2. اگر منظورت ROM هست که هر حجمی که خاصتی رو میتونی بخری از 2GB تا 64GB و 128GB

و در اخر اینکه من نظر خوبی روی این مدل سامسونگ دارم
Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition 3G - 16GB

77661
31-10-14, 14:35
با سلام . ضمن تشکر از جناب بهادر فرد وmersad50062 .منظورم همان حافظه اجرایی است .در ضمن فرق بین تبلت samsung glaxy not 10.1(p605 وsamsung glaxy tab s 10.5 چیست و آیا تبلت سامسونگ تب اس 10.5 با این پردازنده در ایران آمده ؟ پردازنده مرکزی چهار هسته ای 2.3 گیگا هرتز krait 400 وتراشه qualkamm snapdragon 800 با پردازنده adreno 330

مهدی بهادرفر
31-10-14, 16:26
با سلام . ضمن تشکر از جناب بهادر فرد وmersad50062 .منظورم همان حافظه اجرایی است .در ضمن فرق بین تبلت samsung glaxy not 10.1(p605 وsamsung glaxy tab s 10.5 چیست و آیا تبلت سامسونگ تب اس 10.5 با این پردازنده در ایران آمده ؟ پردازنده مرکزی چهار هسته ای 2.3 گیگا هرتز krait 400 وتراشه qualkamm snapdragon 800 با پردازنده adreno 330

نوت 10.1 دارای قلم Spen هستش و برای نوت برداری و طراحی بسیار عالیه

باتری نوت 10.1 قوی تره

اما تب 10.5 یه سرو گردن از نوت 10.1 بالاتره

صفحه نمایش تب 0.4 اینچ بزرگتره

اول از همه اینکه نوت 10.1 صفحه نمایشش TFT هست اما تب 10.5 سوپر آمولد

تب 10.5 دارای اسکنر اثر انگشت هست

به نظر من تب 10.5 خیلی قشنگتر از نوت 10.1 هست

تب 10.5 تا 128 گیگ کارت حافظه پشتیبانی می کنه اما نوت 10.1 تنها تا 64 گیگ کارت حافظه ساپورت می کنه

وزن تب 10.5 کمتر از نوت 10.1 هست

مدل اسنپدراگون تب 10.5 رو من ندیدم و بعید می دونم باشه اما چون این مدل ها برای اروپا تولید شدن با شبکه مخابراتی ما مشکل دارن

77661
31-10-14, 17:03
با سلام .آقای بهادر فر. ضمن تشکر از اینکه جواب مارا میدهید. آیا تب اس بهتر است یا اپل ؟ آیا امکانات تب اس بهتر است یا اپل ؟ آیا تب اس داغ نمیکند ؟ در ضمن سایز تب اس 10.5 بهتر است یا 8.4 ؟ آیا اپل جدید آیپد ایر 2 امکاناتش نسبت به سامسونگ چکونه است؟

مهدی بهادرفر
31-10-14, 17:51
با سلام .آقای بهادر فر. ضمن تشکر از اینکه جواب مارا میدهید. آیا تب اس بهتر است یا اپل ؟ آیا امکانات تب اس بهتر است یا اپل ؟ آیا تب اس داغ نمیکند ؟ در ضمن سایز تب اس 10.5 بهتر است یا 8.4 ؟ آیا اپل جدید آیپد ایر 2 امکاناتش نسبت به سامسونگ چکونه است؟

شما در ابتدا گفتید که تبلت قابلیت افزایش حافظه رو داشته باشه ولی تبلت های اپل این قابلیت رو ندارن.

در ضمن قیمت ایر2 در حال حاضر بالاست و باید صبر کنید تا قیمتش پایین بیاد.

این که کدوم بهتره بر می گرده به خودتون هردو بسیار قدرتمند هستند

والا با تب اس کار نکردم اما باتوجه به پردازنده ای که داره توی بازی های سنگین احتمالاً داغ می کنه

سایز هم بستگی به خودتون داره اگه یه تبلت جمع و جور و سبک می خوای 8.4 انتخاب خوبیه اما اگه مثلاً می خوای فیلم ببینی 10.5 بهتره

ایر 2 و تب اس دو پلتفرم متفاوت هستند و هرکدوم یه سری ویژگی های خاص خودشونو دارن و شما باید براساس نیازهاتون یکی از این دو رو انتخاب کنید چون هردوشون واقعاً عالین و هیچ مشکلی ندارن

77661
31-10-14, 18:10
یکی از دوستان میگفت که سایت سامسونگ را که نگاه میکنی مدل اگزینوس فقط وای فای آنلی هست .یعنی سیم کارت نمیخوره .فقط مدل اسنپدراگون هست که هم سیم کارت میخوره وهم از شبکه 4gپشتیبانی میکند وهم گرم نمیکند .ومیگفت که مدل اگزینوس داغ میکند .وگفته شد که چها ر هسته ای اسنپدراگون 2.3 بهتر است . بنظرشما باید صبر کرد تا آیپد ایر2 بیاید ؟

مهدی بهادرفر
31-10-14, 18:56
یکی از دوستان میگفت که سایت سامسونگ را که نگاه میکنی مدل اگزینوس فقط وای فای آنلی هست .یعنی سیم کارت نمیخوره .فقط مدل اسنپدراگون هست که هم سیم کارت میخوره وهم از شبکه 4gپشتیبانی میکند وهم گرم نمیکند .ومیگفت که مدل اگزینوس داغ میکند .وگفته شد که چها ر هسته ای اسنپدراگون 2.3 بهتر است . بنظرشما باید صبر کرد تا آیپد ایر2 بیاید ؟

مدل اگزینوس و LTE

GALAXY Tab S (10.5) LTE | SAMSUNG Hong Kong (Only the registered members can see the link)

در کل مدل اسنپدراگون بهتره ولی تو ایران نیست

بله صبر کنید تا ایر 2 بیاد و قیمتش تثبیت بشه

AMD>INTEL
31-10-14, 18:58
من مشخصات و بررسی Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition رو مطالعه کردم به نظرم مورد خوبیه برای خرید .

M3RS4D 50062
01-11-14, 00:05
کلا من سمت محصولات اپل نمیرم به دو دلیل 1. پولش رو ندارم و هم اینکه پوله برندش رو میگیره 2.سیستم های عامل بستش

ولی خوب برای کسی که هزینش رو داره و میتونه خودش رو با این اکوسیستم تطبیق بده ,عالیههههه
و من تا الان نتونستم (با توجه به اینکه ازشون استفاده کردم و حتی تا پا خریدشم رفتم[جو گیر شدم :lol:] نتونستم خودم رو تطبیق بدم!!!
************************************************** *********************************************
الان با توجه به اینکه برنامه نویسی اندروید خیلی زیاد شده و تقریبا کمبودی توش احساس نمیشه و مهم تر از همه اینکه ,متن باز هستش ,برای ما ایرانیا و خصوصا برنامه نویسان تبلت های اندرویدی (و لینوکسی مثل اوبونتو که تو ایران چند نمونه بیشتر ندیدم) و نکسوز ,تقریبا میشه گفت ایده آل هستن.

77661
01-11-14, 11:43
باسلام .من هم میدانم که اپل پول نامش را میخورد وتا کنون از محصولات آن استفاده نکردم ولی بچه هام از این محصولات استفاده میکنند .وخودم هم اندروید را به ios ترجیح میدهم .ولی اینکه سامسونگ دو مدل تبلت تب اس یکی اسنپدراگون ودیگری اگزینوس تولید کند وآنیکه داغ میکند (اگزینوس ) را فقط برای ایران ارسال میکند (همانند چیزهای بنجل درجه 5 چینی که در ایران به وفور پیدا میشود) وآن مدل اسنپدراگون که امکانات بهتری دارد به ایران نمی فرستد ولا من جنس سامسونگ را بهتر می پسندم .حالا اگر این مدل اسنپدراگون پیدا کنم فردا خریداری میکنم .مدل اگزینوس ال تی ای نیست واز شبکه 4g پشتیبانی نمیکند

M3RS4D 50062
02-11-14, 23:46
البته تبت های سونی هم بد نیستن!!!!

noobkiiler
03-11-14, 10:28
باسلام .من هم میدانم که اپل پول نامش را میخورد وتا کنون از محصولات آن استفاده نکردم ولی بچه هام از این محصولات استفاده میکنند .وخودم هم اندروید را به ios ترجیح میدهم .ولی اینکه سامسونگ دو مدل تبلت تب اس یکی اسنپدراگون ودیگری اگزینوس تولید کند وآنیکه داغ میکند (اگزینوس ) را فقط برای ایران ارسال میکند (همانند چیزهای بنجل درجه 5 چینی که در ایران به وفور پیدا میشود) وآن مدل اسنپدراگون که امکانات بهتری دارد به ایران نمی فرستد ولا من جنس سامسونگ را بهتر می پسندم .حالا اگر این مدل اسنپدراگون پیدا کنم فردا خریداری میکنم .مدل اگزینوس ال تی ای نیست واز شبکه 4g پشتیبانی نمیکند
دوست عزیز
تورو به خدا این ذهنیت ها رو بزارید کنار
اپل پول مارکش رو میخوره؟
الان یکم فکر کنید
سیستم عامل ios بدون هیچ هنگ و باگ . سرعت فوق العاده بالا توی اجرای بازی ها و نبود هیچگونه مشکل.نازک ترین تبلت دنیا!.اکوسیستم فوق العاده اپل.خدمات پس از فروش فوق العاده حتی برای ایرانی ها ( البته باید بفرستید خارج محصول رو )وجود هزاران بازی انحصاری قدرتمند.زیبایی و شیک بودن تبلت.نبود ویروس.نبود مشکلات رام ها و روت شدن های اندروید و سافت بریک و ... .
شما هنوز میگید پول مارک رو میخره؟
دیگه بدبخت آواره چی براتون بزاره؟ چی کم گذاشته عایا؟:1. (27):
دلیل بالا بودن توی قیمت وجود یک مشت آدم نفهم که قیمت گذاری میکنن و مالیات رو 2 برار میکنن و 100000000 برابر سود گیرشون میاد هست
شما بگو چی ios از android کمتر هست ببینم میتونید پیدا کنید؟
siri با این همه قابلیت توی ios گنجونده شده و اون apple sotre خارق العاده :1. (27):
دوستان تورو به خدا با منطق حرف بزنید
الان 6 ساله همه پلت فرم های من ios هست و وقتی با اندروید کار میکنم اصلا نمیتونم کنار بیام! بخصوص با سامسونگ که فوق العاده داغ میکنه و اون touchwiz سنگین و بی کاربرد...
محصولات ios حداقل تا 3 یا 4 سال ساپورت میشن... اندروید حداکثر 2 سال که آخرین ورژن اندروید هم که براش میاد با 1000 تا مشکل و باگ میاد...

77661
03-11-14, 11:56
دوست خوبم جناب آقای mersad 50062در صورت امکان مدلهایی از تبلت های سونی معرفی نمایید واما دوست عزیز آقای noobkiiler همانطور که گفتم فرزندانم همه از اپل استفاده میکنند وآنها مشکلی ندارند ومن خودم اظهار داشتم که این محصول (تبلت) سامسونگ گرم میکند وتنها چیزی که مردم از آن مینالند قیمت گران آن است که این فقط در بازار ایران این چینین است الآن توی هیچ کشوری محصولات اپل به این گرانی نیست ومن خودم این محصولات را دوست دارم .آخر یک بازاری چقدر باید روی یک تبلت یا گوشی بخورد ؟ انصاف هم چیز خوبی است؟ بعد میگوید آخراین اپل است که ااینهمه گران است.ازهمه اینها که بگذریم .ولی امکاناتی که در تب اس سامسونگ است این امکانات را اپل ندارد .من اهل بازی نیستم ولی همینکه گرم میکند از خرید آن منصرف شدم ولی امید وارم بتوانم یا ایر 2 را بگیرم یا اینکه از محصولات سونی . امروزه مردم دنبال یک چیز خوب با امکانات خوب وقیمت معقول هستند.

noobkiiler
03-11-14, 12:23
دوست خوبم جناب آقای mersad 50062در صورت امکان مدلهایی از تبلت های سونی معرفی نمایید واما دوست عزیز آقای noobkiiler همانطور که گفتم فرزندانم همه از اپل استفاده میکنند وآنها مشکلی ندارند ومن خودم اظهار داشتم که این محصول (تبلت) سامسونگ گرم میکند وتنها چیزی که مردم از آن مینالند قیمت گران آن است که این فقط در بازار ایران این چینین است الآن توی هیچ کشوری محصولات اپل به این گرانی نیست ومن خودم این محصولات را دوست دارم .آخر یک بازاری چقدر باید روی یک تبلت یا گوشی بخورد ؟ انصاف هم چیز خوبی است؟ بعد میگوید آخراین اپل است که ااینهمه گران است.ازهمه اینها که بگذریم .ولی امکاناتی که در تب اس سامسونگ است این امکانات را اپل ندارد .من اهل بازی نیستم ولی همینکه گرم میکند از خرید آن منصرف شدم ولی امید وارم بتوانم یا ایر 2 را بگیرم یا اینکه از محصولات سونی . امروزه مردم دنبال یک چیز خوب با امکانات خوب وقیمت معقول هستند.
سوني رابط كاربريش يكم بده وگرنه خيلي عاليه
اما با اين حال من نظرم روي تبلت nexus هست كه از همه سرتره با سخت افزار عاليش
من nexus 9 رو پيشنهاد ميدم

M3RS4D 50062
03-11-14, 12:41
دوست عزیز
تورو به خدا این ذهنیت ها رو بزارید کنار
اپل پول مارکش رو میخوره؟
الان یکم فکر کنید
سیستم عامل ios بدون هیچ هنگ و باگ . سرعت فوق العاده بالا توی اجرای بازی ها و نبود هیچگونه مشکل.نازک ترین تبلت دنیا!.اکوسیستم فوق العاده اپل.خدمات پس از فروش فوق العاده حتی برای ایرانی ها ( البته باید بفرستید خارج محصول رو )وجود هزاران بازی انحصاری قدرتمند.زیبایی و شیک بودن تبلت.نبود ویروس.نبود مشکلات رام ها و روت شدن های اندروید و سافت بریک و ... .
شما هنوز میگید پول مارک رو میخره؟
دیگه بدبخت آواره چی براتون بزاره؟ چی کم گذاشته عایا؟:1. (27):
دلیل بالا بودن توی قیمت وجود یک مشت آدم نفهم که قیمت گذاری میکنن و مالیات رو 2 برار میکنن و 100000000 برابر سود گیرشون میاد هست
siri با این همه قابلیت توی ios گنجونده شده و اون apple sotre خارق العاده :1. (27):
الان 6 ساله همه پلت فرم های من ios هست و وقتی با اندروید کار میکنم اصلا نمیتونم کنار بیام! بخصوص با سامسونگ که فوق العاده داغ میکنه و اون touchwiz سنگین و بی کاربرد...
محصولات ios حداقل تا 3 یا 4 سال ساپورت میشن... اندروید حداکثر 2 سال که آخرین ورژن اندروید هم که براش میاد با 1000 تا مشکل و باگ میاد...

از این که دوستان انقد فعال هستن و بار علمی خوبی دارن خیلی خوشحالم و اینکه باهاشون هم بحث کنم :give_rose::give_rose::give_rose:
من کاملا حرف های شما رو تایید میکنم و صحیحه :give_rose:
ولی خوب یه بنده خدایی که خرجه ماهانش 5 ملیونه میتونه به خرید مازراتی گیبلی فکر کنه؟؟؟
حتی اگه امکان خریدش هم باشه میتونه تو جاده های ایران و یا تهران ازش استفاده کامل کنه؟؟؟
ببینید شما گفتید
اپل پول مارکش رو میخوره؟
الان یکم فکر کنید
دقیقا اپل پول مارکش و برندش رو نمیخوره و این قیمت های بالاش برای 2 چیز :کیفیت ساخت بالا که شاید توی چنتا از شرکت های که کالاهای دیجیتال لوکس تولید میکنه رو ببینیم
من یکی از دوستان پدرم گوشیش ورتو بود و خودم یه مدت ایفون 4 داشتم که به جرات میتونم بگم فقط کیفیت صفحش 2 3 برابر ورتو بود .حالا ios بماند پیشکش. . . :great:
توی نرم افزار و گیم که بجرات میتونم بگم ایفون یه کنسول بازی پرتابله
توی نرم افزار هم حرف اول رو میزنه و حتی برای کار و بیزینس هم نرم افزار های تخصصی داره
شما هنوز میگید پول مارک رو میخره؟ نه واقعا منظورم این نبود که علتش رو بالا ذکر کردم
siri با این همه قابلیت توی ios گنجونده شده و اون apple sotre خارق العاده Only the registered members can see the link

بله حرف شما کاملا صحیحه ,نمونش 10تا ایفون6 تو علائدین اومده بود روزای اول و 8میلیون بود و خوب مثل کیک داغ بردنش:1. (28)::1. (28)::1. (28):!!!
واقعا اندرید از ios پایین تره مگه اینکه هزار جور سورسش هارو دستکاری کنی که بازم به گرد ios نمیرسه
siri وقتی بود ,هیشکی نبود!!!:whistle:
و در اخر
بله خوب شما کاربر ios هستی و کاملا خودتون رو با اکوسیستم اپل تطبیق دادین و 100% همینه که اندروید رو پایین تر از ios میدونید و واقعیت امر هم همینه . . . :great:
من حتی برای ios7 هم دید برای 3gs اومده ولی یه سری از امکاناتش توش نیست که به چیپ m7 مربوط میشد که خوب 3gs نمیتونه ازش پشتیبانی کنه
و اینم اضافه کنم که اپل برای من یه سنگ محکی بوده توی کیفیت ساخت و قدرت و زیبایی
خوب همه این هارو گفتم که بقیه هم بدونن که اگه یه دیوایس اپلی بخر پولشون رو دور نریختن:wink:
ولی همه اینها در سطح جهان اولیه نه ماها. . .
شما برای استفاده از امکانا محصول یا باید تو دبی باشین یا افغانستان یا ترکیه!!!
البته اگه بخوای بصورت قانونی استفاده کنید ولی براش غیر قانونی هم هست ,شما که باید بهتر از من بدونید!
اگه تو اندروید میشه روت کرد ,تو ایفون هم یه چیزی هست به اسم جلبریک ,نه؟؟؟:1. (31):

M3RS4D 50062
03-11-14, 12:44

Sony Xperia Z2 Tablet LTE

البته اگه کاربریتون خیلی تخصصی هست من پیشنهادم Surface هست!
این لینک ها هم خالی لز لطف نیست
Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link-15

noobkiiler
03-11-14, 12:55
بله مرصاد جان من هم حرف هاش شما رو قبول دارم
انشالله استارتر عزيز بهترين انتخاب رو بكنن:give_rose::give_rose:
بحث رو هم بهتره ادامه نديم چون جاش اينجا نيست مگر اينكه تايپيكي براي جنگ اين دوسيستم عامل زده شه تا بيام قدرت ios رو به رخ بكشم :lol:

77661
05-11-14, 15:42
با سلام حضور دوستان خوب. لطفا" بفرمایید کی نکسوس 9 وارد بازار ایران میشود؟ .وانشاءاله اگر خدا خواسته باشد کی قیمت ipad air 2 پایین میآید؟ و مرصاد جان کار بری من هم آنچنان تخصصی نیست ولی دوست دارم جنسی را بگیرم که هم کیفیت وهم امکانات خوبی داشته باشد .

M3RS4D 50062
05-11-14, 16:16
با سلام حضور دوستان خوب. لطفا" بفرمایید کی نکسوس 9 وارد بازار ایران میشود؟ .وانشاءاله اگر خدا خواسته باشد کی قیمت ipad air 2 پایین میآید؟ و مرصاد جان کار بری من هم آنچنان تخصصی نیست ولی دوست دارم جنسی را بگیرم که هم کیفیت وهم امکانات خوبی داشته باشد .

نظر لطف شماس :give_rose:

Nexus 9 مدل ۱۶ گیگ وای فای , از ۳۹۹ دلار قیمت گذاری شده و قیمت مدل ۳۲ گیگابایت ۴۷۹ دلار هست. مدل LTE و ۳۲ گیگابایتی هم ۵۹۹ دلار قیمت گذاری شده.
و فکر میکنم مثل پارسال ,نهایتا اخر اذر یا اوایل دی وارد بازار شه که قطعا قیمت بالایی داره!!!(دیگه میدونید براچی دیگه):Love-ssa~! (1):

ولی خوب تو این چند روز که داشتم برای یکی از دوستتام ipad میگرفتم خیلی مقایسه ها کردم و دیدم و برام باز ثابت شد که اپل یه چیز دیگس ! ! !

شما هم گفته بودین که میخواین بتونین حافظه رو افزایش داد ,نهایتا همین نوت پرو یا نوت 10.1 2014 رو میتونید خریداری کنید
(ولی اگه محدودیت ندارید یا میتونید هزینه کنید یه ایپد ایر 128 بگیرید ,
من برا دوستم Apple iPad Air Wi-Fi - 64GB گرفتم 2.260.000 و قیمت Apple iPad Air 4G - 128GB باید نهایتا 3.000.000 باشه)

77661
09-11-14, 20:51
دوستان سلام وبا تشکر از زحمات شما .لطفا" در صورت امکان تفاوت این نوع مدلها را بیان بفرمایید وازاین مدلها کدام کاملتر است. چیزی که در سایتها نوشته شده
1-apple ipad air 4g
2-apple ipad air wi-fi
3-apple ipad air 4g gen
4-apple ipad air 4g lte
5-apple ipad 4th gen wi-fi+4g
6-apple ipad wi-fi+cellular

M3RS4D 50062
09-11-14, 21:03
دوستان سلام وبا تشکر از زحمات شما .لطفا" در صورت امکان تفاوت این نوع مدلها را بیان بفرمایید وازاین مدلها کدام کاملتر است. چیزی که در سایتها نوشته شده
1-apple ipad air 4g
2-apple ipad air wi-fi
3-apple ipad air 4g gen
4-apple ipad air 4g lte

4th gen منظورش نسل چهارم هستش
lte هم منظور نسل چهرم شبکه های مخابراتی هست 4G
cellular هم یعنی نسخه ای که سیم کارت میخوره

مهدی بهادرفر
09-11-14, 21:15
1-apple ipad air 4g
2-apple ipad air wi-fi
3-apple ipad air 4g gen
4-apple ipad air 4g lte

موارد قرمز یکی هستند و از همه کاملترن

مورد بنفش فرقش با موارد قرمز اینه که سیم کارت نمی خوره

مورد سبز یک مدل پایین تر از قرمز و بنفش هستش

مورد 6 هم اگه همین جوری باشه منظور آیپد یکه که ماله زمان دایناسورهاست:دی

در کل 4 تای اول از بقیه بهترن و جدیدتر هستند اون دو مورد آخر هم از رده خارجن

77661
09-11-14, 22:37
ضمن تشکر ازآقایان مرصاد وبهادری فر. پس کاملترین آنها که هم از نسل شبکه مخابراتی 3و4 پشتیبانی میکند وهم سیم کارت روی آن نصب میشود مدل apple ipad air 4g میباشد؟ آیا صفحه نمایش اینها ریتینا میباشد یا اینکه فقط آن mini2 ریتینا است ؟

مهدی بهادرفر
09-11-14, 22:42
ضمن تشکر ازآقایان مرصاد وبهادری فر. پس کاملترین آنها که هم از نسل شبکه مخابراتی 3و4 پشتیبانی میکند وهم سیم کارت روی آن نصب میشود مدل apple ipad air 4g میباشد؟ آیا صفحه نمایش اینها ریتینا میباشد یا اینکه فقط آن mini2 ریتینا است ؟

بله-بله رتینا است

77661
17-02-15, 23:49
باسلام .دو ماه پیش یک تبلت apple ipad air2 خریداری شد.

- - - Updated - - -

باسلام .دو ماه پیش یک تبلت apple ipad air2 خریداری شد.