PDA

مشاهده نسخه کامل : صدای سوت از درون لبتاپ

OP137
28-10-14, 18:01
با سلام
من يه لبتاپ سوني وايو دارم که چهار سالي هست دارمش چند وقتي هست يه صداي سوت ممتد از درونش مياد.توي حالت عادي فقط صداي سوت رو ميده ولي وقتي يه فيلم پلي ميکنم يا تو صفحات وب اسکرول ميکنم يا ... يه صداي خرخر هم بهش اضافه ميشه.
کسي ميدونه مشکل از چيه؟
با تشکر

AMD>INTEL
28-10-14, 18:04
با سلام
من يه لبتاپ سوني وايو دارم که چهار سالي هست دارمش چند وقتي هست يه صداي سوت ممتد از درونش مياد.توي حالت عادي فقط صداي سوت رو ميده ولي وقتي يه فيلم پلي ميکنم يا تو صفحات وب اسکرول ميکنم يا ... يه صداي خرخر هم بهش اضافه ميشه.
کسي ميدونه مشکل از چيه؟
با تشکر

با برنامه hwmonitor و برنامه hd senitel از قسمت overview دو شات بگیرید

مهدی بهادرفر
28-10-14, 18:09
با سلام
کسي ميدونه مشکل از چيه؟
با تشکر

سلام

اگه بلدی لپ تاپو باز کنه ممکنه از فن باشه. اگه از فن نباشه صد رد صد از هارده

OP137
28-10-14, 22:34
سلام

اگه بلدی لپ تاپو باز کنه ممکنه از فن باشه. اگه از فن نباشه صد رد صد از هارده

نه بلد نسیتم.ولی صدا از طرف فنش نیست.به نظرتون هاردش چقد دیگه دوام میاره؟خیلی وقت اینجوریه ها.شاید یه سال بشه که اینجوریه.

OP137
28-10-14, 22:59
با برنامه hwmonitor و برنامه hd senitel از قسمت overview دو شات بگیرید
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتونOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
28-10-14, 23:08
خیلی ممنون بابت پاسخگوییتونOnly the registered members can see the link

دوست عزیز هارد شما یک بدسکتور دارد . ولی نکته مهم خرابی متداول هاردهای توشیبا و هیتاچی هست . این صدا 90% مربوط به هارد است .پیشنهاد تعویض هارد هست . چون مابقی قطعات نشون میده مشکلی در زمینه حرارت ندارید

OP137
28-10-14, 23:31
دوست عزیز هارد شما یک بدسکتور دارد . ولی نکته مهم خرابی متداول هاردهای توشیبا و هیتاچی هست . این صدا 90% مربوط به هارد است .پیشنهاد تعویض هارد هست . چون مابقی قطعات نشون میده مشکلی در زمینه حرارت ندارید
با تشکر از شما.
دوست عزیز به نظرتون چقد دیگه هاردم دووم میاره؟راه دیگه ای نیست؟مشکل بدسکتور نرم افزاری نیست؟

AMD>INTEL
28-10-14, 23:35
با تشکر از شما.
دوست عزیز به نظرتون چقد دیگه هاردم دووم میاره؟راه دیگه ای نیست؟مشکل بدسکتور نرم افزاری نیست؟

این صدایی که میگید نشون از وضعیت نا مطلوب قسمت مکانیکال هارد هست . 1 بدسکتور زیاد مهم نیست . با این صدایی که میفرمائید هر چه سریعتر اقدام به تعویض کنید .

OP137
28-10-14, 23:46
با تشکر از شما.

AMD>INTEL
28-10-14, 23:48
با تشکر از شما.

زمانی نمیشه اعلام کرد . با این صداهایی که میگید گفتم مشکل ربط زیادی به بدسکتور نداره . میتونی یکبار با hdd regenator h اسکن کنی و ببینی میتونه ریکاور کنه بدسکتور را یا نه

OP137
29-10-14, 13:26
زمانی نمیشه اعلام کرد . با این صداهایی که میگید گفتم مشکل ربط زیادی به بدسکتور نداره . میتونی یکبار با hdd regenator h اسکن کنی و ببینی میتونه ریکاور کنه بدسکتور را یا نه
ٍبازم ازتون متشکرم بابت جواب دادنتون.
یه سوال دارم.اگه من از فایلهام بک اپ بگیرم و هر وقت هاردم از کار افتاد تعویضش کنم مشکلی پیش میاد؟یعنی هاردم به قطعات دیگه ممکنه اسیب بزنه؟یا میتونم وایسم هر وقت از کار افتاد عوضش کنم؟

AMD>INTEL
29-10-14, 13:28
ٍبازم ازتون متشکرم بابت جواب دادنتون.
یه سوال دارم.اگه من از فایلهام بک اپ بگیرم و هر وقت هاردم از کار افتاد تعویضش کنم مشکلی پیش میاد؟یعنی هاردم به قطعات دیگه ممکنه اسیب بزنه؟یا میتونم وایسم هر وقت از کار افتاد عوضش کنم؟

بکاپ بگیرید مشکلی پیش نمیاد . پیشنهاد میکنم اگر خواستید تعویض کنید هارد رو از هارد دیسک های هیبریدی استفاده کنید .
Only the registered members can see the link

hanijafari
29-10-14, 17:53
امکان داره با دفراگ کردن و یه چک دیسک صدا کمتر و شاید هم قطع بشه.
دفراگ به موقع هارد خیلی کمک به صحت و سلامت هارد میکنه

aryaiee
29-10-14, 19:09
امکان داره با دفراگ کردن و یه چک دیسک صدا کمتر و شاید هم قطع بشه.
دفراگ به موقع هارد خیلی کمک به صحت و سلامت هارد میکنه

با همچین ایرادی دیگر بهتره لقمه دور سر بنده خدا نپیچونید.مشخصه که ایراد از هارد هستش و ایراد بزرگی است که صدای صوت رو داریم.
استارتر عزیز پیشنهاد تعویض هارد رو میدم بنده هم

OP137
30-10-14, 00:37
دوست عزیز یه سوال دیگه
من میتونم صبر کنم هاردم کاملا از کار بیافته بعد تعویزش کنم؟واضحتر بگم:اگه هاردم همینطور بمونه به بقیه قطعات ممکنه اسیب برسونه؟

AMD>INTEL
30-10-14, 00:44
دوست عزیز یه سوال دیگه
من میتونم صبر کنم هاردم کاملا از کار بیافته بعد تعویزش کنم؟واضحتر بگم:اگه هاردم همینطور بمونه به بقیه قطعات ممکنه اسیب برسونه؟

بله . به بقیه قطعات آسیب نمیزنه .