PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل Blue screen

conquest
26-10-14, 10:11
سلام.
یه هارد دارم که به نظرم بدسکتور شده.موقع لودینگ ویندوز7 بعد از نمایش اون پنجره ای که نور میده،صفحه Blue screen میاد(یعنی هارد و ویندوزو شناسایی میکنه اما Blue screen میده).وارد safe mode هم نمیشه حتی به حالت cmd.وقتی با CD ویندوز XP میخوام بوتش کنم که وارد repair بشم،بعد از زدن R صفحه Blue screen میاد و ریست میشه و اجازه نمیده وارد خط فرمان بشم تا دستورbootmbr و امثال این قبیل دستوراتو اجرا کنم.توی نصب ویندوز هم که وارد میشه همینطور میشه.ضمنا با HDD regenerator هم بوتش کردم و 32 تا بدسکتور پیدا و تعمیر کرد اما بازم Blue screen میده.آیا راه حلی داره؟

AMD>INTEL
26-10-14, 10:16
سلام.
یه هارد دارم که به نظرم بدسکتور شده.موقع لودینگ ویندوز7 بعد از نمایش اون پنجره ای که نور میده،صفحه Blue screen میاد(یعنی هارد و ویندوزو شناسایی میکنه اما Blue screen میده).وارد safe mode هم نمیشه حتی به حالت cmd.وقتی با CD ویندوز XP میخوام بوتش کنم که وارد repair بشم،بعد از زدن R صفحه Blue screen میاد و ریست میشه و اجازه نمیده وارد خط فرمان بشم تا دستورbootmbr و امثال این قبیل دستوراتو اجرا کنم.توی نصب ویندوز هم که وارد میشه همینطور میشه.ضمنا با HDD regenerator هم بوتش کردم و 32 تا بدسکتور پیدا و تعمیر کرد اما بازم Blue screen میده.آیا راه حلی داره؟

هارد رو به عنوان هارد دوم به یک سیستم دیگه وصل کنید . و با hd senitel یک شات از وضعیت overview بگیرید . برنامه HDD regenerator گاهی میزنه که بدسکتورها رو ریکاور کرده ولی در عمل نتونسته درستشون کنه . این بدسکتورهای هارد شما به احتمال زیاد فیزیکال هستند

nima_hl
26-10-14, 10:39
سلام.

سلام

از قدیم گفتن ژیان ماشین نمیشه ، هارد بد سکتوری هم وسیله ذخیره سازی اطلاعات نمیشه :lol:

بیخود عمر و انرژیتون را برای تعمیر هارد مصرف نکنید

یدونه سالمش را تهیه کنید و به زندگیتون برسید :give_rose:

conquest
28-10-14, 19:39
هارد رو به عنوان هارد دوم به یک سیستم دیگه وصل کنید...
سلام.لپتاپ من یک پورت e-SATA داره؛آیا میتونم هارد ساتا رو با کابل مخصوص بهش وصل کنم؟

AMD>INTEL
28-10-14, 19:45
سلام.لپتاپ من یک پورت e-SATA داره؛آیا میتونم هارد ساتا رو با کابل مخصوص بهش وصل کنم؟

خوب باید تبدیلش رو داشته باشید . بهتره از تبدیل usb استفاده کنید . هارد بدسکتوری رو نمیشه انتظار زیادی ازش داشت .

conquest
28-10-14, 19:59
خوب باید تبدیلش رو داشته باشید . بهتره از تبدیل usb استفاده کنید . هارد بدسکتوری رو نمیشه انتظار زیادی ازش داشت .
اونوقت با این روش،بازم برای Master-Slave شدن،احتیاج به Jumper هست؟

AMD>INTEL
28-10-14, 20:07
اونوقت با این روش،بازم برای Master-Slave شدن،احتیاج به Jumper هست؟

نه گرامی احتیاجی به جامپر ستینگ ندارد .