PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش 2 گوشی (سونی اکسپریا T و نوکیا N8 )

ViViD
25-10-14, 19:32
با سلام

گوشی سونی اکسپریا T آپدیت شده به آندروید 4.3 سالم و عاری از هرگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری

بدته خط و خش نداره فقط ترک ریز قاب دور صفحه داره که اصلاً مشخص نمیشه و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه چون خیلی کوچیک هست نتونستم عکس بگذارم

مدت 1 سال هست که دست خودمه و ازش استفاده می کنم جعبه و متعلقاتش نیز همراهش هست

و نوکیا N8 که قبل از سونی داشتمش الان حدود 3 سال میشه کمتر

خط و خش داره اطرافش ضربه هم خورده اما مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری براش پیش نیامده تا حالا فلش هم نخورده به قول معروف فنی کاملاً سالم هست

به سیستم عامل سیمبیان Belle آپدیت شده که خودم انجام دادم

جعبه و متعلقاتش هم موجود است فقط کابل OTG رو نتونستم پیدا کنم کابل HDMI داخل جعبه هست

* تذکر مهم در مورد فروش گوشیها چون قیمت خیلی پایین دارم میدم و فوری هم میخوام فروش برود هر دو تا گوشی رو باهمدیگه میدم به قیمت پایه مگر اینکه از قیمت پایه یکی از گوشیها رو کسی بالاتر بخواهد در اونصورت اگر قیمت مناسب باشه میتونم تکی هم بفروشم

فقط هم در همین انجمن خودمون برای فروش گذاشتمشون جای دیگه در اینترنت قرار ندادم

قیمت سونی 400 هزار تومان
قیمت نوکیا 300 هزار تومان

با تشکر
ارادتمند وحید

نوکیا ان 8

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سونی اکسپریا تی

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

بیرون از فضای مجازی هم سپردم برای فروش اگر قیمت بالاتری بود مطمئن باشید اطلاع رسانی می کنم

:11():

ViViD
27-10-14, 14:31
آپ تو دیت ..........

vahid-gtx
16-11-14, 22:02
سلام
ببخشد sony xperia t رو یه وقتی 390 با ارسال امکانش هست ؟
بعد اون ترکه رو قاب آلومینیومی هستش ؟
تشکککر

ViViD
17-11-14, 20:27
سلام

هر دو به فروش رفتند در فضای غیرمجازی

با تشکر تاپیک بسته شود :give_rose: