PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در بازی ها با صفحه نمایش Full HD

Mahdi^1
22-10-14, 20:02
سلام به همگی
من یه لپ تاپ دارم که صفحه ی اون full HD هستش و قبلا هم میدونستم که بازی ها رو تو رزولوشن 1366*766 خوب اجرا می کنه .
هیچی دیگه یه بازی روش نصب کردیم و رزولوشن رو که آوردم پایین صفحه بازی کوچک شد و اطراف اون نوار سیاه رنگی نشون داده می شد . اندازه مانیتورم 15.6 هستش .
در واقع من می خواه بازی ها رو با رزولوشن اچ دی درون مانیتور فول اچ دی به صورت تمام صفحه اجرا کنم ولی به جای این که تمام صفحه باشه خود پنجره ی بازی حتی در حالت فول اسکرین کوچک میشه.
مشکل از کجاست. گرافیکم هم gtx 760M هستش.:1. (28):
مانیتور PC خودم رزولوشنش 1360*768 هستش که بازی ها رو تمام صفحه میاره با این که 20 اینچ هست حالا نمیشه تو یه مانیتور 15.6 اینچی Full اچ دی ، بازی ها رو با رزولوشن 1360*768 به صورت تمام صفحه و با جزییات اجرا کرد؟ :cry:

M3RS4D 50062
22-10-14, 21:09
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی فک میکنم شما بازی رو رزولیشن HD اجرا میکنید و به صورت Full Screen نمیاره
شما از کلید های Enter+Alt استفاده کنید ,بازی در هر کیفیت و گرافیکی که باشه حتی VGA میره رو فول اسکرین ولی اونوقت دیگه باید پیکسل هارو بشمرید دیگه:lol:

Mahdi^1
23-10-14, 13:01
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی فک میکنم شما بازی رو رزولیشن HD اجرا میکنید و به صورت Full Screen نمیاره
شما از کلید های Enter+Alt استفاده کنید ,بازی در هر کیفیت و گرافیکی که باشه حتی VGA میره رو فول اسکرین ولی اونوقت دیگه باید پیکسل هارو بشمرید دیگه:lol:

ببخشید یک بار از بازی خارج شدم دوباره اجاش کردم درست شد . اشتباه از خودم بود.:1. (4):