PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور گرافیک (14.9 amd)

amirpcp30
22-10-14, 16:02
سلام دوستان
من لپ تاپ hp6080 دارم با گرافیک 6770 و سی پی یو 2630qm
خب متاسفانه درایور های amd روی این لپ تاپ نصب نمیشه و باید از سایت خود اچ پی گرفت که در این سه سال اپدیت نشده من هم به ناچار از leshcat میگرفتم که باز متاسفانه باگ داشت و خیلی مواقع هنگام بالا اومدن یا سوییچ گرافیک به amd صفحه ابی میداد (اخرین ورژن 14.4 هست)
حالا به صورت شانسی اومدم 14.9 رو نصب کردم و نصب شد (نمیدونم همینطور که اپدیت amd در این ورژن یکی شده نصب شد یا اینکه درایور leshcat چیزی رو در سیستم تغییر داده)
حالا مشکل جدیدی که من دارم در این ورژن swichable graphic مثل قبل نیست که بین گرافیک ها دستی سوییچ کرد و خود برنامه در زمان اجرای برنامه های گرافیکی گرافیک amd رو فعال میکنه (در حالت maximum performance هم هست)
مشکل اینجاست که در برنامه ی های گرافیکی amd فعال میشه ولی از تمام توانش استفاده نمیشه (با occtgpu هم تست کردم)و میبینم که همچنان gpu 2 usage memory هستش که در حال استفاده برای برنامه هست و اصلا gpu 1 usage memory در msi afterburner نیست
اضافه کنم که gpu 1 در برنامه amd هستش و gpu 2 گرافیک اینتل
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس

AMD>INTEL
22-10-14, 16:41
Catalyst Control Center - Dynamic Mode Switchable Graphics
تنظیمات Recent Application رو تغییر دادی ؟

amirpcp30
22-10-14, 16:50
سلام ممنون از توجهتون
دینامیک مود ندیدم متاسفانه
خیر
با سپاس

AMD>INTEL
22-10-14, 16:54
تو قسمت power
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

amirpcp30
22-10-14, 22:12
سلام
ممنون
از اینجا هم که مثلا برنامه ی occtgpu رو انتخاب کنم قبلا خود برنامه high performance انتخاب کرده خودم باز همین گزینه رو انتخاب کنم باز هم به همون صورت قبل هست و از تمام توان گرافیک هم استفاده نمیکنه
با سپاس

AMD>INTEL
22-10-14, 22:19
سلام
ممنون
از اینجا هم که مثلا برنامه ی occtgpu رو انتخاب کنم قبلا خود برنامه high performance انتخاب کرده خودم باز همین گزینه رو انتخاب کنم باز هم به همون صورت قبل هست و از تمام توان گرافیک هم استفاده نمیکنه
با سپاس

این موردی که شما میگید برای من سوال هست به چه شکل چنین نتیجه ای میگیرید که از توان گرافیکتون استفاده نمیکنه .

amirpcp30
22-10-14, 22:30
این شات خدمت شما :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
قبل از اپدیت از تمام توان گرافیک استفاده میکرد و بالای 130 فریم میگرفت