PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر وایرلس canon هنگام پرینت با کابل

iranch
20-10-14, 21:05
سلام
عزیزان پرینتر canon 4780 که وایرلس کار میکنیم. میخواهم با کابل هم پرینت بگیریم. وایرلس رو خاموش میکنم. کابل رو وصل میکنم و درایور هم نصب هست اما پرینت نمیکنه . اتصال برقرار هست چون اسکن انجام میشه اما پرینت خیر

AMD>INTEL
20-10-14, 21:11
درایورش رو برای ویندوزی که استفاده میکنی از لینک زیر بگیر و دوباره نصب کن
i-SENSYS MF4780w - Canon UK (Only the registered members can see the link)

iranch
21-10-14, 00:04
اگر مشکل درایور باشه نباید اسکن رو انجام میداد

AMD>INTEL
21-10-14, 00:14
اگر مشکل درایور باشه نباید اسکن رو انجام میداد

درایور اسکنر و پرینتر درسته با هم نصب میشه . ولی درایورش فرق دارند . شما یکبار نصب کنید دوباره درایورش رو مشکل حل میشه .

nima_hl
21-10-14, 05:02
سلام
عزیزان پرینتر canon 4780 که وایرلس کار میکنیم. میخواهم با کابل هم پرینت بگیریم. وایرلس رو خاموش میکنم. کابل رو وصل میکنم و درایور هم نصب هست اما پرینت نمیکنه . اتصال برقرار هست چون اسکن انجام میشه اما پرینت خیر

سلام

اگر ویندوز یا پرینتر هیچ اخطاری بهتون نمیده و درایور هم نصبه احتمالا چند تا پرینت در پرینت منیجر ویندوز گیر کرده که باید job های قبلی را کنسل کنید تا پرینتر راه بیافته

در hidden icons ( مثلث رو به بالای کنار ساعت پائین سمت راست صفحتون ) بعد از پرینت یه برنامه باز میشه

اون برنامه را باز کنید و جابهای داخلش را حذف کرده و مجددا پرینت ارسال کنید

STUXNET
21-10-14, 08:46
ازتوقسمت ADD PRINTER باگذاشتن درایور مربوطه مشکلش حل میشه وReplace میشه

iranch
21-10-14, 09:02
سلام

اگر ویندوز یا پرینتر هیچ اخطاری بهتون نمیده و درایور هم نصبه احتمالا چند تا پرینت در پرینت منیجر ویندوز گیر کرده که باید job های قبلی را کنسل کنید تا پرینتر راه بیافته

در hidden icons ( مثلث رو به بالای کنار ساعت پائین سمت راست صفحتون ) بعد از پرینت یه برنامه باز میشه

اون برنامه را باز کنید و جابهای داخلش را حذف کرده و مجددا پرینت ارسال کنید

سلام
اتفاقا همچین موردی هم شد و اخطار داد! و از یک درایور درخواست ها فرستادم براش باز نشد.