PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا فروشگاه اینترنتی Bizonline معتبر و قابل اطمینانه ؟

Cyberlife
19-10-14, 19:59
سلام

من قصد خرید گوشی LG L70 D320 رو دارم، توی اینترنت خیلی دنبال یک فروشگاه اینترنتی

معتبر و با قیمتهای مناسب گشتم و فروشگاه Bizonline آنلاین رو پیدا کردم که قیمتهاش 15

الی 20 تومان از سایت Digikala کمتر بود. این فروشگاه در اصفهان قرار داره.

آیا کسی تجربه خرید از این فروشگاه رو داره یا دربارش چیزی شنیده ؟

آیا قطعات جانبی ارجینال داخل جعبه گوشی رو بر میدارن یا عوض میکنن تا قیمت کمتر بشه ؟

شما کدام فروشگاه اینترنتی را از نظر قیمت و اعتبار برای خرید گوشی پیشنهاد میکنید ؟

AMD>INTEL
19-10-14, 20:08
به هیچ عنوان توصیه نمیکنم . دیجی کالا عموما قیمت هاش کف هست . اگر سایتی پائین تر میده بهش شک کنید . موارد این چینینی کم نبود مثل سایت عمده که کلی شاکی تو سایت پرشین تولز دارد . پیشنهاد میکنم به خاطر 20 تومن . پول خودتون رو به خطر نندازید
البته دوستان اصفهانی بهتر میتونند نظر بدهند .

Hessam II
19-10-14, 20:19
وقتی نماد اعتماد داره، هیچ مشکلی نداره. خیالتون راحت!

Shahryar
19-10-14, 21:38
وقتی نماد اعتماد داره، هیچ مشکلی نداره. خیالتون راحت!.

به هیچ وجه این جوری نیست ! موارد بسیارررر زیادی داشتیم که شکایت شده و eNamad باطل شده. صرفاً کمک میکنه وگرنه دلیل بر اعتماد 100% نیست.

به هیچ عنوان توصیه نمیکنم . دیجی کالا عموما قیمت هاش کف هست . اگر سایتی پائین تر میده بهش شک کنید . موارد این چینینی کم نبود مثل سایت عمده که کلی شاکی تو سایت پرشین تولز دارد . پیشنهاد میکنم به خاطر 20 تومن . پول خودتون رو به خطر نندازید
البته دوستان اصفهانی بهتر میتونند نظر بدهند .

سلام

من قصد خرید گوشی LG L70 D320 رو دارم، توی اینترنت خیلی دنبال یک فروشگاه اینترنتی

معتبر و با قیمتهای مناسب گشتم و فروشگاه Bizonline آنلاین رو پیدا کردم که قیمتهاش 15

الی 20 تومان از سایت Digikala کمتر بود. این فروشگاه در اصفهان قرار داره.

آیا کسی تجربه خرید از این فروشگاه رو داره یا دربارش چیزی شنیده ؟

آیا قطعات جانبی ارجینال داخل جعبه گوشی رو بر میدارن یا عوض میکنن تا قیمت کمتر بشه ؟

شما کدام فروشگاه اینترنتی را از نظر قیمت و اعتبار برای خرید گوشی پیشنهاد میکنید ؟

من مغازه بیزآنلاین توی مجتمع پگاه اصفهان را دیدم و چند ساله که فعالیت داره ، فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و اگه مشکلی داشت مطمئن باشید کاربران گزارش میکردند توی mobile.ir و برش میداشتند .

پس تا حالا مشکلی نداشته ، با این حال اعتماد 100% را خدا میدونه و بس ... :1. (35):