PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گیرنده دیجیتال

SajjadKAZ2003
17-10-14, 16:12
سلام

برای تلویزیون lcd 40 اینچ میخواستم گیرنده دیجیتال بخرم

میخام مدلی باشه که:
کیفیتش خوب باشه
منوی فارسی کامل باشه
امکانات جانبی کامل باشه: تلتکست ، ضبط ، hdmi ، usb و ...
کیفیت های مختلف مثل mkv و flv و 3gp و ... رو بخونه

آیا مدلی هست که قابلیت wifi و ... هم داشته باشه؟

این مدل جدید مارشال که قابلیت پخش dvd هم داره چطوره؟

پیشنهاد شما چیه؟

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

AMD>INTEL
17-10-14, 16:14
X.Vision
XDVB-353
سلام

برای تلویزیون lcd 40 اینچ میخواستم گیرنده دیجیتال بخرم

میخام مدلی باشه که:
کیفیتش خوب باشه
منوی فارسی کامل باشه
امکانات جانبی کامل باشه: تلتکست ، ضبط ، hdmi ، usb و ...
کیفیت های مختلف مثل mkv و flv و 3gp و ... رو بخونه

آیا مدلی هست که قابلیت wifi و ... هم داشته باشه؟

این مدل جدید مارشال که قابلیت پخش dvd هم داره چطوره؟

پیشنهاد شما چیه؟

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

X.Vision
XDVB-353
بهت پیشنهاد میکنم . بی عیب ترین محصول تو ایرانه
ماديران - X.Vision DVB-T XDVB-353-مشخصات، بررسي و خريد-گيرنده ديجيتال ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

SajjadKAZ2003
17-10-14, 18:48
X.Vision
XDVB-353

X.Vision
XDVB-353
بهت پیشنهاد میکنم . بی عیب ترین محصول تو ایرانه
ماديران - X.Vision DVB-T XDVB-353-مشخصات، بررسي و خريد-گيرنده ديجيتال ايكس ويژن (Only the registered members can see the link)

ولی این مدل که MKV پخش نمیکنه ! :1. (28):
ضمنا اگه dvd پلیر هم داشته باشه بهتره

AMD>INTEL
17-10-14, 18:51
ولی این مدل که MKV پخش نمیکنه ! :1. (28):
ضمنا اگه dvd پلیر هم داشته باشه بهتره

من مارشال رو به هیچ عنوان تایید نمیکنم . خرابیش خیلی زیاده و بر عکس مادیران خدماتش هم ضعیفه . باز میل خودتون هست .

Ghaioom
17-10-14, 20:03
ما مارشالو داریم همون کمبو رو تا حالا ایرادی نداشته :1. (26):
mkv هم فک کنم میخوند.
کلا کامل بود عالی بود. فقط با مارشال حال میکنم!

SajjadKAZ2003
17-10-14, 20:43
ما مارشالو داریم همون کمبو رو تا حالا ایرادی نداشته :1. (26):
mkv هم فک کنم میخوند.
کلا کامل بود عالی بود. فقط با مارشال حال میکنم!

میشه مدلشو بگید و اینکه چند وقته خریدیتش؟
این سه تا فرمت رو میخونه ؟ mkv و 3gp و flv
فایل آپدیتش راحت میاد؟
تصاویر با آنتن سرخود قابل دریافته؟

Ghaioom
17-10-14, 20:52
میشه مدلشو بگید و اینکه چند وقته خریدیتش؟
این سه تا فرمت رو میخونه ؟ mkv و 3gp و flv
فایل آپدیتش راحت میاد؟
تصاویر با آنتن سرخود قابل دریافته؟
5021
دو سال نزدیکش فک کنم.

به غیر 3gp فک کنم اون دو تا رو میخوند.
در ضمن الان دست یکی دیگست وگرنه تست میکردم.

آپدیت نداره ولش :دی
بی اپدیت خودش عالیه.

سر خودو تست نکردم. ولی بیشتر جاها انتن سرخود کلا کار نمیده جناب! هر گیرنده دیجیتالی بخاد باشه. چون دیجیتال مثل انالوگ نیست!

AMD>INTEL
17-10-14, 20:55
این مدل فراسو هم خوبه
Farassoo DVB-T FDR-211
• خروجی با کیفیت بالا HDMI 1080p
• پشتیبانی از فرمت‌های DivX, MKV, AVI, MP4, MP3, JPEG و بسیاری از فرمت‌های رایج دیگر
• قابلیت پشتیبانی از زیرنویس فارسی
• دارای درگاه پر سرعت USB 2.0
• قابلیت برنامه‌ریزی ضبط برنامه‌ها (PVR) بر روی حافظه فلش یا هارد اکسترنال
• نمایش پیغام ها و دستورات به زبان‌های مختلف
• منوی کاملا فارسی
• پشتیبانی از H264 and MPEG-2
• پشتیبانی از وضوح تصاویر با استانداردهای 576i/p, 720i, 1080i
• خروجی تصویر PAL, NTSC
• امکان جستجوی خودکار یا دستی کانال‌ها
• قابلیت پیش نمایش کانال‌ها
• دارای خروجی‌های CVBS, YUV, Coaxial R & L, S-Vieo, HDMI
• پشتیبانی از نسبت‌های صفحه نمایش 16:9, 4:3
• نمایش جدول پخش برنامه‌ها تا 7 روز

iranpg
21-11-14, 10:49
من مارشال رو به هیچ عنوان تایید نمیکنم . خرابیش خیلی زیاده و بر عکس مادیران خدماتش هم ضعیفه . باز میل خودتون هست .
این مدل خوبه
(Only the registered members can see the link):11():

AMD>INTEL
21-11-14, 10:58
این مدل خوبه
(Only the registered members can see the link):11():

این مدل رو کار نکردم .نظری ندارم

iranpg
21-11-14, 11:02
این مدل رو کار نکردم .نظری ندارم
آیاسامسونگ سونی ال جی برندهای معروف گیرنده دیجیتال دارند
درصورت داشتن لطفالینک قراربدین.
مرسی

AMD>INTEL
21-11-14, 11:06
آیاسامسونگ سونی ال جی برندهای معروف گیرنده دیجیتال دارند
درصورت داشتن لطفالینک قراربدین.
مرسی

خیر.این دو برند محصولی ندارند.اگر هم تولید کنند تو ایران موجود نیستند. تو تمام گیرنده ها من ایکس ویژن رو بیشتر میپسندم

salpc
09-05-15, 11:40
درود
یه سوال گیرنده دیجیتال marshal me 5021 دارای dvd پلیر هست ولی بعضی از فرمت های avi رو پخش نمیکنه ! یک فایل رو مثل همون تبدیل کردم ولی نخوندش ! حالا موندم چرا؟
چطورمیشه کاری کرد که فرمت mkv روهم پخش بکنه؟
ممنون.

david-ebi
09-05-15, 12:13
درود
یه سوال گیرنده دیجیتال marshal me 5021 دارای dvd پلیر هست ولی بعضی از فرمت های avi رو پخش نمیکنه ! یک فایل رو مثل همون تبدیل کردم ولی نخوندش ! حالا موندم چرا؟
چطورمیشه کاری کرد که فرمت mkv روهم پخش بکنه؟
ممنون.

خاصیت پخش فرمتهایی مثل mkv باید از همون ابتدا در گیرنده دیجیتال باشه و به هیچ طریقی نمیشه چنین خاصیتی رو بعدا بهش اضافه کرد چون یک خاصیت سخت افزاری هست.حالا شما حتما میخواهید دستگاهتون کومبو باشه؟چون تمامی غیر کومبوها الان همه فرمتها رو دارن پخش میکنن.شاید توی کومبوها هم چنین دستگاهی باشه ولی باید دنبالش بگردی.تا جایی که من میدونم همین 5021 به راحتی باید mkv و avi رو پخش کنه.یعنی تو لینک (Only the registered members can see the link) مشخصاتش در دیجی کالا که با قاطعیت اعلام کرده.!!!!
یکی از کاربران در همین لینک دیجی کالا برای پخش فرمتهایی نظیر mkv در این دستگاه موردی را که گفته که با اینکه مورد پیش پا افتاده ای هست و همه از این روش استفاده میکنند اما برایتان نقل قول میکنم تا شاید اگر از این روش استفاده نکردید آن را هم تست کنید.

برای اجرای فایلها باید ابتدا به menu بروید و از آنجا به آخرین گزینه (گزینه ضبط) و سپس به بخش وسیله حافظه وارد شوید. از اینجا میتوانید فایلهای هارد یا فلش خود را مشاهده نمایید و اجرا کنید. بیشتر فرمت هایی هم که امتحان کردم به راحتی اجرا شد.(مثل mkv و avi و divx و ...)

salpc
09-05-15, 13:46
خاصیت پخش فرمتهایی مثل mkv باید از همون ابتدا در گیرنده دیجیتال باشه و به هیچ طریقی نمیشه چنین خاصیتی رو بعدا بهش اضافه کرد چون یک خاصیت سخت افزاری هست.حالا شما حتما میخواهید دستگاهتون کومبو باشه؟چون تمامی غیر کومبوها الان همه فرمتها رو دارن پخش میکنن.شاید توی کومبوها هم چنین دستگاهی باشه ولی باید دنبالش بگردی.تا جایی که من میدونم همین 5021 به راحتی باید mkv و avi رو پخش کنه.یعنی تو لینک (Only the registered members can see the link) مشخصاتش در دیجی کالا که با قاطعیت اعلام کرده.!!!!
یکی از کاربران در همین لینک دیجی کالا برای پخش فرمتهایی نظیر mkv در این دستگاه موردی را که گفته که با اینکه مورد پیش پا افتاده ای هست و همه از این روش استفاده میکنند اما برایتان نقل قول میکنم تا شاید اگر از این روش استفاده نکردید آن را هم تست کنید.
ممنون
من به همین طریق رفته بودم توی فلش چندتا mp3 و فیلم mkv ریختم ولی فقط mp3 هارو میخوند ! این مشکلش چی هست ؟ آیا دستگاه مشکل داره؟ یافقط برای mp3 مناسبه.

Reza_It93
09-05-15, 14:09
سلام من کلا بهتون مدل جگوار شاتل تک رو پیشنهاد میکنم هم قیمت خوبی داره و هم کیفیت بالاتری نسبت به ایکس ویژن داره به نظرم دنبال شاتل تک بگرد!!

david-ebi
09-05-15, 16:07
ممنون
من به همین طریق رفته بودم توی فلش چندتا mp3 و فیلم mkv ریختم ولی فقط mp3 هارو میخوند ! این مشکلش چی هست ؟ آیا دستگاه مشکل داره؟ یافقط برای mp3 مناسبه.

دستگاه عجیبی ظاهرا در اومده این دستگاه.خیلیها گفتن با این دستگاه تونستن mkv اجرا کنن و خیلیها هم گفتن نتونستن اجرا کنن.(تو همون دیجی کالا).والله معلوم نیست جریانش چیه.اگر بخش دی وی دی پلیرش واستون مهم نبود خوب یک ایکس ویژن یا دنای میگرفتین همه فرمتها رو هم براتون 3 سوته باز میکنه.

AMD>INTEL
09-05-15, 16:13
از نظر خدمات گارانتی و ارائه اپدیت های منظم فعلا xvision مادیران بهترین انتخاب هست . بعضی از شرکت ها که اسم نمیبرم . وقتی گیرندشون رو باز میکنید با موارد عجیبی روبرو میشید . کیفیت برد در افتضاح ترین حالت و ....