PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب کارت شبکه وایرلس لپ تاپ

iranch
17-10-14, 09:56
سلام
وقتی نمیدانیم کارت شبکه وایرلس لپ تاپ از چه نوع و مدلی هست. چطوری درایور مناسبش رو دانلود کنیم؟ توی دی وی دی کارخانه هم 5 تا درایور گذاشته که بسته به نوع و مدل سازنده کارت شبکه باید نصب کرد که من اصلا نمیدانم چی به کار رفته در لپ تاپ
حالا یک قانون و راه حلی کلی میخواهم نه فقط برای یک مدل خاص ممنون

nima_hl
17-10-14, 10:07
سلام
وقتی نمیدانیم کارت شبکه وایرلس لپ تاپ از چه نوع و مدلی هست. چطوری درایور مناسبش رو دانلود کنیم؟ توی دی وی دی کارخانه هم 5 تا درایور گذاشته که بسته به نوع و مدل سازنده کارت شبکه باید نصب کرد که من اصلا نمیدانم چی به کار رفته در لپ تاپ

سلام

اگر در dvd درایورهای مربوط به ورژن ویندوزتون وجود داشته باشه میتونید از توی دیوایس منیجر روی کارتی که شناسائی نشده رایت کلیک کنید و آپدیت درایور بزنید

بعد مسیری که کلیه درایورهای کارت شبکه در آن است انتخاب کنید

دیوایس منیجر در اکثر مواقع به راحتی درایور مربوط به کارتتون را پیدا و نصب میکنه

AMD>INTEL
17-10-14, 10:09
سلام

راه خاصی نداره . درایوری که برای خودش نباشه نصب نمیشه دوست گرامی .

iranch
17-10-14, 10:13
نه من منظورم بد گفتم. من رفتم در device manager و شناسنایی نشده .(منظورتون گرفتم مثل علامت سوال میاد و کلیک راست باید بکنی و ادامه مراحل)
در دی وی دی 3 تا درایور گذاشته مثلا realtalk و atheros و یکی دیگه هست
من که نمیدانم داخل لپ تاپ چی هست که نصبش کنم . device manager هم چیزی نزده

AMD>INTEL
17-10-14, 10:15
نه من منظورم بد گفتم. من رفتم در device manager و شناسنایی نشده .(منظورتون گرفتم مثل علامت سوال میاد و کلیک راست باید بکنی و ادامه مراحل)
در دی وی دی 3 تا درایور گذاشته مثلا realtalk و atheros و یکی دیگه هست
من که نمیدانم داخل لپ تاپ چی هست که نصبش کنم . device manager هم چیزی نزده

اسوس نصب اتوماتیک دارد . اون خودش نصب میکنه بصورت اتوران . اگر وایرلس نصب شده فرق داشته باشه در صورتی که دستی ستاپ رو اجرا کنید عملا نصب نمیشه . باید یکی دیگه رو تست کنید . با توجه به مدل شما فکر کنم آتروس باشه

iranch
17-10-14, 10:20
روی 8.1 اتوماتیک نصب میشه ما 7 هستیم اتوران اجرا نمیکنه. (به خاطر نرم افزار مجبور شدیم 7 ریختیم)

AMD>INTEL
17-10-14, 10:27
روی 8.1 اتوماتیک نصب میشه ما 7 هستیم اتوران اجرا نمیکنه. (به خاطر نرم افزار مجبور شدیم 7 ریختیم)

همون دستی ستاپ وایرلس آتروس رو اجرا کن .

iranch
17-10-14, 10:29
همون دستی ستاپ وایرلس آتروس رو اجرا کن .

نشد. ری استارت زدم و عمل نکرد. اینجا چندین مدل هست
Notebooks & Ultrabooks - X550LA - ASUS (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
17-10-14, 11:48
نشد. ری استارت زدم و عمل نکرد. اینجا چندین مدل هست
Notebooks & Ultrabooks - X550LA - ASUS (Only the registered members can see the link)
بقیه هم تست بزنید مشکلی ایجاد نمیشه .

iranch
17-10-14, 18:08
realtalk که اصلا نصب نمیشه اون یکی هم نشد.

AMD>INTEL
17-10-14, 18:31
realtalk که اصلا نصب نمیشه اون یکی هم نشد.

روی سیدی نصب که تو پیکج هست . نوشته درایور چه ویندوزی include شده . احتمال داره درایور ویندوز سون 64 بیت داخل سیدی نصب نیست . کاش قبل از نصب ویندوز جدید . یاداشت میکردید چه وایرلسی نصب شده .باید درایورها وایرلس سون 64 بیت رو از سایت اسوس دریافت و تست کنید .

iranch
17-10-14, 19:12
یک درایور از سایت ایسوس گرفتم و تاریخ جدید . اون مشکل رو حل کرد منون از دوستان