PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام مدل 2 Flex باصرفه تر است؟

Lord_theOne
15-10-14, 09:49
ممنون از دوستانم

من یک لب تاپ برای کارهای معمولی گهگاهی فتوشاپ و کمی هم برنامه نویسی ولی پردازشم برام مهمه لک نزنه سیستم در کارهای معمولی

بحثم روی کانفیگشون اینکه یکی هارد هیبریدی دارد و 4 گیگ رم ارزونترین فلکس هست فکر کنم 4 گیگ رم باهاش مشکلی ندارم ولی میخواستم کسی کار کرده با این هارد سرعت هارد خیلی برام مهمه

یکی دیگه اختلاف CPU intel 4510u است با Cpu 4210 آیا اختلاف زیادی دارند؟

بوت شدن و سریع برنامه ها اجرا شدن برام مهمه

و نظرتون در رابطه با مانیتور و کارایی Y5070 چیه؟

ممنون از لطف شما

AMD>INTEL
15-10-14, 13:26
4510u قویتر هست
Intel 4510U vs 4210U (Only the registered members can see the link)
هاردهای هیبریدی سرعت خوبی دارند .
کیفیتش تصویر هم عالیه

Lord_theOne
15-10-14, 13:35
4510u قویتر هست
Intel 4510U vs 4210U (Only the registered members can see the link)
هاردهای هیبریدی سرعت خوبی دارند .
ممنون دوست عزیز میخواستم ببینم در عمل چقدر تفاوت داره اخه فلکس اینطور که توی مشخصات i7 هست هاردش هیبریدی نیست به نظر شما i7 یا هارد Hybrid

AMD>INTEL
15-10-14, 13:36
ممنون دوست عزیز میخواستم ببینم در عمل چقدر تفاوت داره اخه فلکس اینطور که توی مشخصات i7 هست هاردش هیبریدی نیست به نظر شما i7 یا هارد Hybrid

پردازنده قویتر رو توصیه میکنم .

Lord_theOne
15-10-14, 22:24
ممنون از دوست عزیزم ولی خودم نظرم روی SSHD است در صورتی که تفاوت زیادی بین پردازندده ها نباشه هیبریدی بودن هارد بهتر است

فقط همزمان با اونها کار نکردم اگر هیبریدی بهتر جواب داده چرا فقط یک سریش هیبریدی هست اونهم با رم 4 که تقریبا پایینترین کانفیگ هست

AMD>INTEL
15-10-14, 22:38
ممنون از دوست عزیزم ولی خودم نظرم روی SSHD است در صورتی که تفاوت زیادی بین پردازندده ها نباشه هیبریدی بودن هارد بهتر است

فقط همزمان با اونها کار نکردم اگر هیبریدی بهتر جواب داده چرا فقط یک سریش هیبریدی هست اونهم با رم 4 که تقریبا پایینترین کانفیگ هست

بله سرعت هارد هیبریدی بیشتره .