PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرا بازی ShadowOfMordor

PEYMANSTAR
14-10-14, 10:58
سلام
من تو بازی ShadowOfMordor وقتی بار اول اجرا میکنم بازی رون اجرا میشه ولی وقتی سیستمو خاموش میکنم دوباره روشن سر وقت بازی بازی خیلی لگ داره هی رو یه صحنه چن ثانیه گیر میکنه
بازم دفعه رون اجرا میشه دوباره بعد خاموش شدن سیستم دوباره سر وقت بازی لگ کنده مشکل از کجاس؟
gpu:750ti
cpu:amd 6350
ram:6Gb
monitor:19 1366*768
tv ful hd بار دوم تست کردم اول با تنظیمات ultra با بهترین فریم اجراشد دفعه بد لگ افت فریم

AMD>INTEL
14-10-14, 11:24
شما حرارت دستگاه رو زیر نظر داشته باشید . یک شات با hwmonitor بگیرید .

nima_hl
14-10-14, 12:22
سلام
من تو بازی ShadowOfMordor وقتی بار اول اجرا میکنم بازی رون اجرا میشه ولی وقتی سیستمو خاموش میکنم دوباره روشن سر وقت بازی بازی خیلی لگ داره هی رو یه صحنه چن ثانیه گیر میکنه
بازم دفعه رون اجرا میشه دوباره بعد خاموش شدن سیستم دوباره سر وقت بازی لگ کنده مشکل از کجاس؟
tv ful hd بار دوم تست کردم اول با تنظیمات ultra با بهترین فریم اجراشد دفعه بد لگ افت فریم

سلام

اگر فقط با این بازی این مشکل را دارید این لینک (Only the registered members can see the link) را مطالعه بفرمائید

*MoJtAbA*
14-10-14, 13:35
سلام

سلام

باید هم لگ داشته باشه چون برای Ultra بازی کردن این بازی نیاز به 6 گیگابایت VRam دارید ! پس تنظیمات بازی رو باید روی Low یا Medium بزارید. جواب بقیه سوالاتتون رو هم که در انجمن بقلی دادند

PEYMANSTAR
14-10-14, 15:04
سلام

باید هم لگ داشته باشه چون برای Ultra بازی کردن این بازی نیاز به 6 گیگابایت VRam دارید ! پس تنظیمات بازی رو باید روی Low یا Medium بزارید. جواب بقیه سوالاتتون رو هم که در انجمن بقلی دادند

شاید خنده دار باشه حرفام ولی بگیر نگیر داره اجرا این بازی یعنی امروزرو تنظیمات ULTRAبا فریم عالی بازی کردم ولی دیروز مشکل لگ داشتم
فک کنم دفعه بعد باز لگ داشته باشه اصن سیستمی دارما هر وقت حال میکنه بازی درس :1. (27)::lol:اجرا میکنه

amigames
14-10-14, 16:06
شاید خنده دار باشه حرفام ولی بگیر نگیر داره اجرا این بازی یعنی امروزرو تنظیمات ULTRAبا فریم عالی بازی کردم ولی دیروز مشکل لگ داشتم
فک کنم دفعه بعد باز لگ داشته باشه اصن سیستمی دارما هر وقت حال میکنه بازی درس :1. (27)::lol:اجرا میکنه

بازی VRAM بالایی می خواد همونطور که مجتبی جان گفتن البته ممکن هست سازنده ها ماکسیمم سیستم رو اغراق کرده باشند یا واسه 4k بوده باشه یا واسه اینکه فریم rate همیشه بالا و تقریبا ثابت باشه یا واسه جلوگیری از همین مشکلات ولی خلاصه تازگیا مد شده اینکارو می کنن. منم بعضی وقت ها افت فریم داشتم با این بازی.

اگه میخوای افت فریمت کم شه پیشنهاد می کنم مثلا با تغییر Ambient Occlusion و Shadows شروع کنید و اگر روی Ultra هست به high تغییر بدی یا گزینه های دیگر رو امتحان کنید. در ضمن بین ultra و high حداقل در این بازی راستیتش تفاوت زیادی نیست مخصوصا نسبت به دردسری که برای بعضی ها ایجاد می کنه. برای کسی که سیستم مناسب داره پیشنهاد میشه بازی رو بیاد resolution بالاتری downsample کنه راحت تره تا Ultra بازی کنه. بازی VRAM بالایی می خواد خلاصه همین احتمالا مشکل سازه گرچه من در این زمینه ها تخصصی ندارم ولی حالا شاید یکی راهی پیدا کرده باشه که این مشکل حل شه یا بهتر شه یکم گوگل بگردید بد نیست اما در نهایت به نظر من اگر مشکلتون با همون دستکاری کوچیک تنظیمات حل شه ارزش نداره.