PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد 64 بیت هارد!!!

Reza_It93
12-10-14, 22:08
سلام من از یکی از کارشناسای کامپیوتر شنیدم تو ویندوز سون و ایت اگه هارد یک ترابایت رو بیشتر از چهار پارتیشن ایجاد کنیم به هارد فشار می اید و سر صدا میافتد و زود خراب میشود ایا همچین چیزی حقیقت داره یا نه؟!علتش رو هم به خاطر 64 بیت بودن هارد یک ترابایت دونست!!!

javadshahvand
12-10-14, 22:26
سلام من از یکی از کارشناسای کامپیوتر شنیدم تو ویندوز سون و ایت اگه هارد یک ترابایت رو بیشتر از چهار پارتیشن ایجاد کنیم به هارد فشار می اید و سر صدا میافتد و زود خراب میشود ایا همچین چیزی حقیقت داره یا نه؟!علتش رو هم به خاطر 64 بیت بودن هارد یک ترابایت دونست!!!

اینا همش یه مشت خرافاته در کل درایو کمتر بهتره اما تو سرعت محسوس نیست

Reza_It93
12-10-14, 22:44
نه منظورم اینه تو عمر هارد تاثیر داره یا نه؟!

اقا امید جان من منتظر راهنمایی شما هستم!!

nima_hl
16-10-14, 01:31
اقا امید چرا جواب سوال منو نمیدی!!!!

چون سوال شما از پایه مشکل داره

نمیدونم شما این کارشناسهای کامپیوتر را از کجا گیر میاورید

ما هارد 64 بیت نداریم و اون به اصطلاح کارشناس چرند گفته که جواد جان هم فرمودند

سرو صدا و خرابی هارد هیچ ارتباطی با نوع سیستم عامل و تعداد پارتیشن ندارد

Reza_It93
16-10-14, 14:57
اتفاقا اقا نیما من هم همین نظر رو بهش گفتم ولی فقط حرف خودش رو میزد اون طرف 14 سال هست فروشگاه کامپیوتر داره و مهندس سخت افزار هست!!!

Ghaioom
16-10-14, 14:59
سلام

اون صدای خش خش که موقع کار کردن با سیس هست چیه؟ مال هارده دگ؟چرا این خش خش رو میده؟!

nima_hl
03-11-14, 01:06
سلام

اون صدای خش خش که موقع کار کردن با سیس هست چیه؟ مال هارده دگ؟چرا این خش خش رو میده؟!

سلام

باید درب کیستون را باز کنید تا متوجه بشید صدا از کدام قطعه است

ممکنه این صدا از فن پردازنده ، پاور ، گرافیک کارت یا از هارد باشه

برخی از هاردها به دلیل طراحی موقع کار صدای زیادی تولید میکنند ( مثل وسترن بلک یا هاردهای قدیمی )

M3RS4D 50062
03-11-14, 13:04
یه خورده تو گوگل سرچ کنید بد نیست
هارد 64بیت:1. (28)::1. (28)::1. (28):
مستونه از موتور هارد باشه و هزار مورد دیگه

spystickler
12-03-15, 12:23
سلام به دوستان پارتیشن کمتر حتما تو سرعت تاثیر داره در ضمن اون صدایی که هارد میده اگه صدا از هارد باشه بخاطر هد هست چون وقتی اطلاعاتی خونده یا نوشته میشه باید حرکت کنه صدا میده مثل گرامافون یه هد داره که روی دیسک قرار میگیره مثل یه سوزنه یه چیز طبیعیه حالا نمیدونم صدای هاردتون در چه حدیه.