PDA

مشاهده نسخه کامل : [مادربرد گیگابایت] مشکل در ریست شدن سیستم و تعمیر نکردن از سوی آواژنگ

green_ice_hz
07-10-14, 12:00
درود بر شما، بنده یک مادر برد x58 ud3r v 1.0 دارم که به تازگی مدام سیستم رو ریست میکنه،به ناچار برای تعمیر به شرکت بردم که شرکت گفتن مادربردهای سال 2009 به قبل رو دیگه تعمیر نمیکنن، من الان باید چیکار کنم واقعا؟
یه همچین مادر بردهایی معمولا بعد از4 تا 5سال نیاز به سرویس پیدا میکنن،اینکه شرکت قبول نکنه فک کنم کار درستی نباشه

AMD>INTEL
07-10-14, 12:06
درود بر شما، بنده یک مادر برد x58 ud3r v 1.0 دارم که به تازگی مدام سیستم رو ریست میکنه،به ناچار برای تعمیر به شرکت بردم که شرکت گفتن مادربردهای سال 2009 به قبل رو دیگه تعمیر نمیکنن، من الان باید چیکار کنم واقعا؟
یه همچین مادر بردهایی معمولا بعد از4 تا 5سال نیاز به سرویس پیدا میکنن،اینکه شرکت قبول نکنه فک کنم کار درستی نباشه

شما مطممئن هستید که مورد ریست به خاطر مادربرد شماست ؟
شرکت آواژنگ تو زمان سه ساله گارانتی به قطعات خدمات میده . تمام دنیا نمایندگان گیگابایت سه سال گارانتی رو مد نظر قرار میدهند.
شما مشخصات دقیق قطعات رو بنویسید . همینطور رم سیستم رو با برنامه memtest بصورت بوتیبل تست فرمائید .
بایوس F7L رو با برنامه bios اپدیت کنید
Only the registered members can see the link

green_ice_hz
07-10-14, 22:37
بله من پاور رو به گارانتی بردم درست بود، رم هارو با یه سیستم دیگه تست کردم درست بودن و یه رم دیگه روی سیستم گذاشتم که ریست می شد باز
مشخصات :
Cpu : core i7 920
RAM : gskill F3-1060
PSU : 1030 green

AMD>INTEL
07-10-14, 22:48
بله من پاور رو به گارانتی بردم درست بود، رم هارو با یه سیستم دیگه تست کردم درست بودن و یه رم دیگه روی سیستم گذاشتم که ریست می شد باز
مشخصات :
Cpu : core i7 920
RAM : gskill F3-1060
PSU : 1030 green

به هارد سیستم مطمئن هستید ؟
باز یک تست رم هم بگیرید با مم تست . یک شات با hwmonitor هم بگیرید . هنگام ریست blue screen هم دارید ؟ از usb 3.0 این برد استفاده میکنید ؟

green_ice_hz
11-11-14, 22:58
مادربرد بنده rev.1 هست و usb 3 نداره، الان سیستم هر چند ثانیه یکبار مدام ریست میشه با این تفاسیر چجوری میتونم این کارایی که شما گفتین رو انجام بدم؟

AMD>INTEL
11-11-14, 23:01
مادربرد بنده rev.1 هست و usb 3 نداره، الان سیستم هر چند ثانیه یکبار مدام ریست میشه با این تفاسیر چجوری میتونم این کارایی که شما گفتین رو انجام بدم؟

با رم و پاور دیگه تست کردید؟
دمای پردازنده تو بایوس چند درجه هست ؟
رم های سیستم شما چیه ؟ روی چه اسلاتی قرار دادید ؟
برق رو از پاور بکشید و 10 دقیقه باطری مادربرد رو برعکس جا بزنید . بعد از 10 دقیقه باطری رو برگردانید و سیستم رو روشن کنید .

green_ice_hz
11-11-14, 23:16
پاور رو بردم نماینگی کامل تست کردن و گفتن مشکلی نداره، با یه رم دیگه تست کردم سیستم یه مقدار روشن موند و دوباره ریست شد، مادر برد من 4تا اسلات داره، من توی اولین اسلاتی که به cpu نزدیکه گذاشتم،رنگش سفیده،اسلات شماره 1.
Cpu temperature 49
MCH temperature 49
Cpu fan speed 1573
مادربرد رو از کیس خارج کردم
هارد رو هم از مادر برد جدا کردم

AMD>INTEL
11-11-14, 23:19
پاور رو بردم نماینگی کامل تست کردن و گفتن مشکلی نداره، با یه رم دیگه تست کردم سیستم یه مقدار روشن موند و دوباره ریست شد، مادر برد من 4تا اسلات داره، من توی اولین اسلاتی که به cpu نزدیکه گذاشتم،رنگش سفیده،اسلات شماره 1.
Cpu temperature 49
MCH temperature 49
Cpu fan speed 1573
مادربرد رو از کیس خارج کردم
هارد رو هم از مادر برد جدا کردم

clear cmos رو انجام بدید . از همون روش باطری که گفتم . رم رو روی اسلات دیگه نصب کنید و با برنامه زیر بوتیبل رم رو تست کنید

alksdj
11-11-14, 23:20
سلام دوست عزیز
شما یک زحمت بکش رم رو روی اسلات ابی قرار بده ببین باز هم مشکل وجود داره یا نه ؟
مادربورد های x58 به اسلات رم حساس هستن

green_ice_hz
11-11-14, 23:46
رم رو روی یک اسلات دیگه گذاشتم سیستم بدون وصل بودن هارد دیسک چند دقیقه کار میکرد،سیستم رو خاموش کردم و هارد رو که وصل کردم وقتی ویندوز بالا اومد سیستم دویاره ریست شد، هارد رو اتصالش رو قطع کردم باز سیستم ریست میشه دوستان:1. (28):

AMD>INTEL
11-11-14, 23:49
رم رو روی یک اسلات دیگه گذاشتم سیستم بدون وصل بودن هارد دیسک چند دقیقه کار میکرد،سیستم رو خاموش کردم و هارد رو که وصل کردم وقتی ویندوز بالا اومد سیستم دویاره ریست شد، هارد رو اتصالش رو قطع کردم باز سیستم ریست میشه دوستان:1. (28):

کارهایی که گفتم انجام دادید؟
رم رو تست کردید؟
شما حتما با یک پاور دیگه تست کنید .

green_ice_hz
11-11-14, 23:51
بله باطری رو در آوردم به مدت 5 دقیقه، بعد گذاشتمش سر جاش، هارد رو هم وصل کردم که برنامه ایی که شما فرمودین رو دانلود کنم، اما ریست می شه، به نظر شما مشکل از پاور هستش؟

AMD>INTEL
11-11-14, 23:54
بله باطری رو در آوردم به مدت 5 دقیقه، بعد گذاشتمش سر جاش، هارد رو هم وصل کردم که برنامه ایی که شما فرمودین رو دانلود کنم، اما ریست می شه، به نظر شما مشکل از پاور هستش؟

من گفتم باطری رو برعکس جا بزنید 10 دقیقه . احتمال مشکل پاور هست . یک پاور از کسی امانت بگیرید تست کنید .

green_ice_hz
11-11-14, 23:59
10 دقیقه برعکس جا بزنم و روشن کنم سیستم رو دوست عزیز؟
خیلی ممنونم از کمک و وقتی که میذارین، این سیستم واقعا عصای دست منه

alksdj
11-11-14, 23:59
احتمالا طبق گفته های شما و همانطور که آقا امید گفتن مشکل از پاورتون هست

AMD>INTEL
12-11-14, 00:00
10 دقیقه برعکس جا بزنم و روشن کنم سیستم رو دوست عزیز؟
خیلی ممنونم از کمک و وقتی که میذارین، این سیستم واقعا عصای دست منه

بله. حتما فیش برق از پاور جدا باشه . پاور رو حتما با پاور جایگزین تست کنید .

green_ice_hz
12-11-14, 00:43
باطری رو برعکس کردم و بعد از 10 دقیقه درستش کردم و سیستم رو هم روشن کردم، جای اسلات رم رو تغییر دادم و هارد رو هم به مادر برو وصل نکردم،الان چند دقیقه هستش که سیستم روشن و توی محیط بایوس هستم

AMD>INTEL
12-11-14, 00:46
باطری رو برعکس کردم و بعد از 10 دقیقه درستش کردم و سیستم رو هم روشن کردم، جای اسلات رم رو تغییر دادم و هارد رو هم به مادر برو وصل نکردم،الان چند دقیقه هستش که سیستم روشن و توی محیط بایوس هستم

دما cpu روی چند هست .ولتاژها به چه شکل هست در بایوس .

green_ice_hz
12-11-14, 00:50
Vcore 1.268 v
DDR15V 1.536 v
Cpu temperature 49
MCH temperature 50
به این صورت هست

AMD>INTEL
12-11-14, 00:58
Vcore 1.268 v
DDR15V 1.536 v
Cpu temperature 49
MCH temperature 50
به این صورت هست

خوب عزیز هارد رو وصل کن نتیجه رو بهم بگو

aryaiee
12-11-14, 07:47
مادربردهای گیگابایت هر روز خراب تر از دیروز!!بعد ما که میگیم خرابیش بالا از 3000 جهت میگن نه!آمار خرابیش هر روز داره بدتر میشه.چه قدیمی چه جدید

AMD>INTEL
12-11-14, 08:19
مادربردهای گیگابایت هر روز خراب تر از دیروز!!بعد ما که میگیم خرابیش بالا از 3000 جهت میگن نه!آمار خرابیش هر روز داره بدتر میشه.چه قدیمی چه جدید

این مادربرد x58هست برای چندین سال پیش . هنوز ایراد مشخص نشده که مشکل از مادربردشون هست .
خیلی از شرکت ها تو زمان گارانتی هم به مشتری سرویس نمیدن . آواژنگ خیلی از مادربردهای خارج از گارانتی هم با هزینه کم تعمیر میکند . همین که بستری برای پاسخگویی به پرسش کاربران ایجاد شده . نشانه حرکت مثبت این شرکت هست .

aryaiee
12-11-14, 10:36
این مادربرد x58هست برای چندین سال پیش . هنوز ایراد مشخص نشده که مشکل از مادربردشون هست .
خیلی از شرکت ها تو زمان گارانتی هم به مشتری سرویس نمیدن . آواژنگ خیلی از مادربردهای خارج از گارانتی هم با هزینه کم تعمیر میکند . همین که بستری برای پاسخگویی به پرسش کاربران ایجاد شده . نشانه حرکت مثبت این شرکت هست .

AMD>INTEL
12-11-14, 11:15

تمام تاپیک هایی که درباره مشکلات کاربر با مادربردهای گیگابایت بوده بصورت راهنمایی های شهر سخت افزار حل شده . تو این یکسال فقط 1% درصد از کاربران مجبور به مراجعه به گارانتی شدند . این آمار 3000 رو که میفرمائید از چه منبعی نقل میکنید ؟

Avajang
12-11-14, 11:24

با سلام خدمت شما
در ابتدا تشکر میکنم از لطف شما نسبت به مجموعه گیگابایت و آواژنگ . این آمار خرابی رو بر اساس چه مدرک و رفرنسی ارائه میکنید . ممنون میشم در مورد این مورد بیشترتوضیح بدید؟
با تشکر :11():

aryaiee
12-11-14, 12:38
با سلام خدمت شما
در ابتدا تشکر میکنم از لطف شما نسبت به مجموعه گیگابایت و آواژنگ . این آمار خرابی رو بر اساس چه مدرک و رفرنسی ارائه میکنید . ممنون میشم در مورد این مورد بیشترتوضیح بدید؟
با تشکر :11():

با سلام خدمت شما
نمیدونم چرا قضیه رو به آواژنگ مربوط میکنید!چند ماه پیش البته این موضوع رو کشیده شد به آواژنگ و از بنده مدرک خواستید.بنده فاکتورها اسم ها و شات از ایمیل رو ضمیمه رو کردم اما نه تنها شما بلکه جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) هم خود رو به راه دیگری زده و هیچکدام کوچکترین اشاره ایی به آن پست بنده نکردید کلا انگار ندیدید عزیزان!!یادتون هست؟حالا مجدد از بنده مدرک برای چی یمخواهید،نمیدونم؟!
البته هنوز هم میگم آواژنگ بهتر از قبل شده ولی هنوز هم درگیر مشکلات است.
بنده خودم تکنسین فنی و مهندس سخت افزار هستم.چند سالی است که مشغول به تعمییرات هستم و تکنسین فنی سام سرویس هم هستم.انقدر هم میدونم که اگر یک برند ضعف دارد،مشکل از برند است نه شرکت خدمات دهنده!

تمام تاپیک هایی که درباره مشکلات کاربر با مادربردهای گیگابایت بوده بصورت راهنمایی های شهر سخت افزار حل شده . تو این یکسال فقط 1% درصد از کاربران مجبور به مراجعه به گارانتی شدند . این آمار 3000 رو که میفرمائید از چه منبعی نقل میکنید ؟
مطمئنید فقط یک درصد؟میشه لطفا مدرک ارائه کنید که همگی درست شده و فقط 1 درصد به آواژنگ رفته است عزیز؟جای مهم عرض بنده این هستش که بارها در همین انجمن در اکثر موضوعات شما خودت رو کنار کشیدی و جواب بنده رو ندادید!آخریش رو یادتون هست؟گفتم تا زمانی که جواب بنده رو ندادید هیچوقت به سوالات شما پاسخ نمیدهم.حالا هر وقت شما جواب اون هم بحث و سوالات بنده رو دادید منم میگم چرا گفتم آمار خرابیش انقدر زیاده!

Avajang
12-11-14, 12:48
با سلام خدمت شما
نمیدونم چرا قضیه رو به آواژنگ مربوط میکنید!چند ماه پیش البته این موضوع رو کشیده شد به آواژنگ و از بنده مدرک خواستید.بنده فاکتورها اسم ها و شات از ایمیل رو ضمیمه رو کردم اما نه تنها شما بلکه جناب AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) هم خود رو به راه دیگری زده و هیچکدام کوچکترین اشاره ایی به آن پست بنده نکردید کلا انگار ندیدید عزیزان!!یادتون هست؟حالا مجدد از بنده مدرک برای چی یمخواهید،نمیدونم؟!
البته هنوز هم میگم آواژنگ بهتر از قبل شده ولی هنوز هم درگیر مشکلات است.
بنده خودم تکنسین فنی و مهندس سخت افزار هستم.چند سالی است که مشغول به تعمییرات هستم و تکنسین فنی سام سرویس هم هستم.انقدر هم میدونم که اگر یک برند ضعف دارد،مشکل از برند است نه شرکت خدمات دهنده!

مطمئنید فقط یک درصد؟میشه لطفا مدرک ارائه کنید که همگی درست شده و فقط 1 درصد به آواژنگ رفته است عزیز؟جای مهم عرض بنده این هستش که بارها در همین انجمن در اکثر موضوعات شما خودت رو کنار کشیدی و جواب بنده رو ندادید!آخریش رو یادتون هست؟گفتم تا زمانی که جواب بنده رو ندادید هیچوقت به سوالات شما پاسخ نمیدهم.حالا هر وقت شما جواب اون هم بحث و سوالات بنده رو دادید منم میگم چرا گفتم آمار خرابیش انقدر زیاده!

دوست گرامی مسئله آمار خیلی جالب توجه هست . از چه طریقی این آمار رو بدست آوردید .میزان خرابی که شما میفرمائید بر چه اساس هست . این آمار با چه روشی و توسط چه شخص یا موسسه ای جمع آوری شده است .
در مورد
فاکتورها اسم ها و شات از ایمیل رو ضمیمه هم لطف کنید .آدرس اونها رو لینک کنید تا بررسی شود . در مورد حل شدن مشکلات شما میتونید تاپیک زیر که فیدبک پشتیبانی گیگابایت در این انجمن هست مطالعه کنید .

aryaiee
12-11-14, 13:09
دوست گرامی مسئله آمار خیلی جالب توجه هست . از چه طریقی این آمار رو بدست آوردید .میزان خرابی که شما میفرمائید بر چه اساس هست . این آمار با چه روشی و توسط چه شخص یا موسسه ای جمع آوری شده است .
در مورد
فاکتورها اسم ها و شات از ایمیل رو ضمیمه
هم لطف کنید .آدرس اونها رو لینک کنید تا بررسی شود . در مورد حل شدن مشکلات شما میتونید تاپیک زیر که فیدبک پشتیبانی گیگابایت در این انجمن هست مطالعه کنید .

با احترام به شما،جناب مهندس دفعه پیش که ضمیمه شد به فرمایش خودتون البته،اتفاق خاصی نیافتاد.کما اینکه بنده قبلش عرض کردم که مشکل در هر صورت حل شده هرچند وقت زیادی گرفت تا بتوانم مورادی رو ثابت کنم.جسارتا در کمال احترام دلیلی نمیبینم مجدد هم وقت شمارو بگیرم و هم وقت خودم رو مدارک مجددا ارائه شود.

Avajang
12-11-14, 13:18
با احترام به شما،جناب مهندس دفعه پیش که ضمیمه شد به فرمایش خودتون البته،اتفاق خاصی نیافتاد.کما اینکه بنده قبلش عرض کردم که مشکل در هر صورت حل شده هرچند وقت زیادی گرفت تا بتوانم مورادی رو ثابت کنم.جسارتا در کمال احترام دلیلی نمیبینم مجدد هم وقت شمارو بگیرم و هم وقت خودم رو مدارک مجددا ارائه شود.

لطف میکنید آدرس تاپیکی که این موارد رو ضمیمه کردید رو اعلام بفرمائید . دوست خوبم شما آماری رو مطرح کردید و از شما درخواست رفرنس و منبع برای این آمار میکنم . شما میفرمائید مشکل حل شده است ولی تو این تاپیک مطرح کردید . لطف کنید آدرس منابعی که شما به این نتیجه رسیدید رو همینجا برای روشن شدن ذهن دیگر کاربران الحاق کنید .
با تشکر:11():

Shahryar
12-11-14, 13:29

لطف میکنید آدرس تاپیکی که این موارد رو ضمیمه کردید رو اعلام بفرمائید . دوست خوبم شما آماری رو مطرح کردید و از شما درخواست رفرنس و منبع برای این آمار میکنم . شما میفرمائید مشکل حل شده است ولی تو این تاپیک مطرح کردید . لطف کنید آدرس منابعی که شما به این نتیجه رسیدید رو همینجا برای روشن شدن ذهن دیگر کاربران الحاق کنید .
با تشکر:11():

جناب آریایی،

ما مسئول e-Support گیگابایت در ایران هستیم و هر چند اکثر موارد بسیار خوب حل شده، نظر یک شخص ناراضی چه از e-Support و چه از برند و یا ... برای ما بسیار بسیار مهم و ارزشمند هست. برای همین مطمئن باشید با کمال احترام و سعه صدر پذیرای شما هستیم . :11():

لطف بفرمایید تمامی مواردی که باعث نارضایی شما شده در مورد قبلی را کامل بفرمایید اینجا تا شخصاً پیگیری کنم، دوست داشتید میتونید برای من پی ام کنید به جای تاپیک. ما مشکلی از ابراز شدن نارضایتی به صورت عمومی هم نداریم چراکه گیگابایت هدفش از این انجمن دقیقاً بررسی همین موارد در ایران هست.

در مورد آمار خرابی هم جسارتاً طبق آماری که ما از گارانتی های مختلف داریم، صحیح نیست. اگه آمار موثقی دارید خوشحال میشیم ارائه کنید.

ممنون از حضور شما ، ما پیگیر نارضایتی شما قطعاً خواهیم بود و پوزش میخوایم اگه جایی همچین اتفاقی افتاده براتون. :give_rose:

aryaiee
12-11-14, 13:50
جناب آریایی،

ما مسئول e-Support گیگابایت در ایران هستیم و هر چند اکثرً موارد بسیار خوب حل شده، نظر یک شخص ناراضی چه از e-Support و چه از برند و یا ... برای ما بسیار بسیار مهم و ارزشمند هست. برای همین مطمئن باشید با کمال احترام و سعه صدر پذیرای شما هستیم . :11():

لطف بفرمایید تمامی مواردی که باعث نارضایی شما شده در مورد قبلی را کامل بفرمایید اینجا تا شخصاً پیگیری کنم، دوست داشتید میتونید برای من پی ام کنید به جای تاپیک. ما مشکلی از ابراز شدن نارضایتی به صورت عمومی هم نداریم چراکه گیگابایت هدفش از این انجمن دقیقاً بررسی همین موارد در ایران هست.

در مورد آمار خرابی هم جسارتاً طبق آماری که ما از گارانتی های مختلف داریم، صحیح نیست. اگه آمار موثقی دارید خوشحال میشیم ارائه کنید.

ممنون از حضور شما ، ما پیگیر نارضایتی شما قطعاً خواهیم بود و پوزش میخوایم اگه جایی همچین اتفاقی افتاده براتون. :give_rose:

با تشکر ویژه از شما مدیر محترم و حسن پیگیری شما.مورد شخصی حقیر قبلا عرض شد و مورد عنایت دوستان قرار نگرفت.اما عرض اصلی بنده خرابی مادربرد ها بود.با توجه به این مورد که خود بنده تعمیرکار هستم و کم آمار خرابی ندیدم.چند مورد طی بررسی های اولیه توسط خود مشتری به آواژنگ ارسال شد که بعد از مدتی تعمیر و بازگشت.(البته در ماه های اخیر نه گذشته)+یک مورد تبلت.
با توجه به اینکه خود بنده شخصا نمیخواهم نظم تاپیک را بهم ریخته و از موضوع اصلی دور کنم،مواردی رو در پیام خصوصی با شما در میان خواهم گذاشت.
در نهایت با تشکر از پیگیری شما و نماینده محترم آواژنگ:11():

Shahryar
12-11-14, 15:33
با تشکر ویژه از شما مدیر محترم و حسن پیگیری شما.مورد شخصی حقیر قبلا عرض شد و مورد عنایت دوستان قرار نگرفت.اما عرض اصلی بنده خرابی مادربرد ها بود.با توجه به این مورد که خود بنده تعمیرکار هستم و کم آمار خرابی ندیدم.چند مورد طی بررسی های اولیه توسط خود مشتری به آواژنگ ارسال شد که بعد از مدتی تعمیر و بازگشت.(البته در ماه های اخیر نه گذشته)+یک مورد تبلت.
با توجه به اینکه خود بنده شخصا نمیخواهم نظم تاپیک را بهم ریخته و از موضوع اصلی دور کنم،مواردی رو در پیام خصوصی با شما در میان خواهم گذاشت.
در نهایت با تشکر از پیگیری شما و نماینده محترم آواژنگ:11():

جناب آریایی،

خرابی در سطح کلان برند ها بررسی میشه و عرض کردم آمار خرابی ها متاسفانه به دلیل تعهداتی که نسبت به برندهای مختلف داریم نمیتونیم منتشر کنیم عمومی اما در این حد میتونم بگم که آمار خرابی گیگابایت در کل آمار بسیار خوبی در بین تولیدکنندگان مادربرد هست ( منظور از خرابی، خرابی های خود به خودی و یا DOA هست ) :11():

green_ice_hz
12-11-14, 23:47
خوب عزیز هارد رو وصل کن نتیجه رو بهم بگو

ببخشید من دیشب اینترنتم قطع شد، الا سیستم رو تو همون حالت دیشب که جای ماژول رم رو عوض کردم با وصل کردن هارد دیسک راه انداختم، پایدار کار میکنه و ویندوز بالا اومده، الان سیستم رو خاموش کنم و 2تا ماژول دیگه رم رو اضافه کنم و تستی که گفتین رو بگیرم؟

green_ice_hz
13-11-14, 00:13
متاسفانه دوباره ریست کردن رو شروع کرد، یه چیزی حدود 20 دقیقه رو ویندوز بدون اینکه بخوام کاری انجام بدم روشن بود با همون 1ماژول رم و ریست کرد،موقع بالا اومدن ویندوز هم ریست کرد،الان رفتم تو تنظیمات بایوس دما مثل قبل هستش ولی دیگه ریست نکرد.البته باز ریست کرد الان

SajjadKhati
13-11-14, 07:13
تو بایوس هم ریست میکنه؟
رم رو به همین میزان 20 دیقه که گفتی بده 20 دیقه تو سیستمت ریست کرد ، به همین مدت یا بیشتر تو سیستم دیگه تست کردی؟ پاور و قطعات دیگه هم به همین میزان و بیشتر؟
خازن های دور cpu رو یه نگاهی بنداز ببین سالم ان

AMD>INTEL
13-11-14, 11:04
متاسفانه دوباره ریست کردن رو شروع کرد، یه چیزی حدود 20 دقیقه رو ویندوز بدون اینکه بخوام کاری انجام بدم روشن بود با همون 1ماژول رم و ریست کرد،موقع بالا اومدن ویندوز هم ریست کرد،الان رفتم تو تنظیمات بایوس دما مثل قبل هستش ولی دیگه ریست نکرد.البته باز ریست کرد الان

دوست گرامی باید با یک پاور دیگه تست کنید .

green_ice_hz
13-12-14, 12:44
درود بر اساتید عزیز، من یک پاور پیدا کردم و تست کردم قطعات رو، مشکل از پاور بود.
جالب اینجاست که من پاور رو 2بار دادم به نمایندگی 1بار تعمیر کردن و هزینه گرفتن، یکبار هم گفتن درسته،الان که بردم نمایندگی گرین، میگن قطعات اصلی مشکل داره و قابل تعمیر نیست. اصلا متوجه نمیشم که چرا پول گرفتن بعدش گفتن مشکلی نداره حالا میگن کلا خرابه!!!

AMD>INTEL
13-12-14, 12:46
درود بر اساتید عزیز، من یک پاور پیدا کردم و تست کردم قطعات رو، مشکل از پاور بود.
جالب اینجاست که من پاور رو 2بار دادم به نمایندگی 1بار تعمیر کردن و هزینه گرفتن، یکبار هم گفتن درسته،الان که بردم نمایندگی گرین، میگن قطعات اصلی مشکل داره و قابل تعمیر نیست. اصلا متوجه نمیشم که چرا پول گرفتن بعدش گفتن مشکلی نداره حالا میگن کلا خرابه!!!

به خاطر همین اصرار میکردم پاور رو بررسی کنید .لطفا نظرتون رو درباره پشتیبانی آنلاین گیگابایت در تاپیک زیر بنویسید

green_ice_hz
13-12-14, 23:03
بله چشم، نظرم رو دادم و جا داره اینجا از شما خیلی تشکر کنم که اینهمه با صبوری پاسخ دادین و درست و اصولی، فقط واسه پاور نمیدونین باید چیکار کنم؟آخه پاورم پاور ضعیفی نبود و نمایندگی هم میگفت سالمه!!!

AMD>INTEL
13-12-14, 23:06
بله چشم، نظرم رو دادم و جا داره اینجا از شما خیلی تشکر کنم که اینهمه با صبوری پاسخ دادین و درست و اصولی، فقط واسه پاور نمیدونین باید چیکار کنم؟آخه پاورم پاور ضعیفی نبود و نمایندگی هم میگفت سالمه!!!

خواستی تو پخ بامن هماهنگ کن بفرست پاور رو برات چک کنم .