PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب خاموش شدن مانیتور بعد از کمی کار با ویندوز

Amin4All
06-10-14, 21:33
سلام.
یکی از سیستم ها مشکل عجیبی پیدا کرده و اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد اگر دستش نزنی مانیتور خاموش نمیشه .وقتی یه نرم افزاری بالا میاری یا کمی کار میکنی باهاش مانیتور خاموش میشه .

گفتم شاید از گرافیک هستش یه گرافیک دیگه گذاشتم باز اینطور شد و گرافیک اون سیستم رو روی سیستم خودم گذاشتم مشکلی نداشت .

ویندوز رو هم عوض کردم گفتم شاید از ویروس باشه بعد از نصب ویندوز بازم همینطور شد .
بایوس رو هم ریست کردم و اتصال کوتاه و در آوردن باتری ولی حل نشد.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

titan hot
06-10-14, 21:36
شاید مشکل از کابل مانیتو یا پرت اتصال مانیتور باشه

AMD>INTEL
06-10-14, 21:37
سلام.
یکی از سیستم ها مشکل عجیبی پیدا کرده و اونم اینه که وقتی ویندوز بالا میاد اگر دستش نزنی مانیتور خاموش نمیشه .وقتی یه نرم افزاری بالا میاری یا کمی کار میکنی باهاش مانیتور خاموش میشه .

گفتم شاید از گرافیک هستش یه گرافیک دیگه گذاشتم باز اینطور شد و گرافیک اون سیستم رو روی سیستم خودم گذاشتم مشکلی نداشت .

ویندوز رو هم عوض کردم گفتم شاید از ویروس باشه بعد از نصب ویندوز بازم همینطور شد .
بایوس رو هم ریست کردم و اتصال کوتاه و در آوردن باتری ولی حل نشد.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

مشخصات قطعات ؟ از چه کابلی برای مونیتور استفاده میکنید ؟ وقتی تصویر میره چراغ مونیتور هم تغییر وضعیت میده ؟

Amin4All
07-10-14, 09:54
شاید مشکل از کابل مانیتو یا پرت اتصال مانیتور باشه

مشخصات قطعات ؟ از چه کابلی برای مونیتور استفاده میکنید ؟ وقتی تصویر میره چراغ مونیتور هم تغییر وضعیت میده ؟

سیستم ماله یکی دیگه هستش .این قطعاتی که یادم میاد . میگم باز سیستمش رو بیاره دقیق تر ببینم .

VGA 9500 128BIT
RAM 2 G DDR2
پاور دقیق یادم نیست
مادربورد هم ASUS P5KPL بود فکر کنم.

ویندوز بالا میاد .موس رو تکون ندی خاموش نمیشه سیستم .
مثلا میری ساعت و تقویم سیستم رو تنظیم کنی مانیتور خاموش میشه و چشمک میزنه. سیستم روشن میمونه .

کابل مانیتور هم فکر نکنم از اون باشه چون روی دو سیستم متفاوت همین مشکل رو داره .

AMD>INTEL
07-10-14, 11:52
سیستم ماله یکی دیگه هستش .این قطعاتی که یادم میاد . میگم باز سیستمش رو بیاره دقیق تر ببینم .

VGA 9500 128BIT
RAM 2 G DDR2
پاور دقیق یادم نیست
مادربورد هم ASUS P5KPL بود فکر کنم.

ویندوز بالا میاد .موس رو تکون ندی خاموش نمیشه سیستم .
مثلا میری ساعت و تقویم سیستم رو تنظیم کنی مانیتور خاموش میشه و چشمک میزنه. سیستم روشن میمونه .

کابل مانیتور هم فکر نکنم از اون باشه چون روی دو سیستم متفاوت همین مشکل رو داره .

با دو سیستم این مونیتور به این شکل هست ؟