PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در روشن شدن سیستم ،مادر برد Lanparty dk p 45

irsa
05-10-14, 21:14
سلام
یه مادربوردlanparty مدل dk p45-t3rsb plus دارم که اصلا روشن نمیشه! استارت که میزنم فن پاور و cpu و کارت گرافیک اصلا روشن نمیشن همه قطعات رو مرحله به مرحله از مادربرد جدا کردم و تست کردم باز هم هیچ فن پاور روشن نشد،با یه پاور دیگه که مطمئن هستم سالم هستش تست کردم باز هم فن پاور روشن نشد
کسی می دونه مشکل چیه؟
یا آدرس نمایندگی محصولات lanparty تو تهران رو میدونین کجاست؟

AMD>INTEL
05-10-14, 21:17
سلام
یه مادربوردlanparty مدل dk p45-t3rsb plus دارم که اصلا روشن نمیشه! استارت که میزنم فن پاور و cpu و کارت گرافیک اصلا روشن نمیشن همه قطعات رو مرحله به مرحله از مادربرد جدا کردم و تست کردم باز هم هیچ فن پاور روشن نشد،با یه پاور دیگه که مطمئن هستم سالم هستش تست کردم باز هم فن پاور روشن نشد
کسی می دونه مشکل چیه؟

نمایندگی ندارد . احتمال زیاد اتصالی روی برد دارید . با توجه به نوع اتصالی احتمالا خرابی چیپ I/O یا خرابی PWM هست .
طبق تجربه کاری خودم . چون نقشه این برد پیدا نمیشه و دارای برد شلوغی هست عیب یابیش خیلی راحت نیست .

irsa
05-10-14, 22:44
مرسی از راهنمایی که کردین.
میشه تعمیرش کرد؟ یا اینکه به فکر یه مادربرد جایگزین باشم:1. (28):

AMD>INTEL
05-10-14, 23:18
مرسی از راهنمایی که کردین.
میشه تعمیرش کرد؟ یا اینکه به فکر یه مادربرد جایگزین باشم:1. (28):

راستش رو بخواهید بعید میدونم . عیب یابی هم بشه . قطعاتش بعید میدونم پیدا بشه .

alksdj
06-10-14, 02:41
سلام دوست عزیز
عزیز تعمیر این مادربورد ها کار هرکسی نیست اقا امید هم درست گفتن
ولی اگر بخوایین و تمایل داشته باشین میتونید مادربورد رو ارسال کنید تا یک نگاهی بهش بکنم شاید بتونم مشکل یا قطعه مشکل دار پیدا کنم
من خیلی مادربورد dfi داشتم و دارم و اگر بخوایین میتونم براتون آکبند پیدا کنم
موقع روشن شدن ایا دیباگر هم روشن میشه ؟
یک آی سی کنار ساتا زرد زنگ هست ببینید اون زمانی که پاور روشن هست نقطه ای و لحظه ای داغ میشه یا نه ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

nima_hl
14-10-14, 12:19
سلام
کسی می دونه مشکل چیه؟

سلام

شرکت شاب (Only the registered members can see the link) قبلا نمایندگی این برند را داشت و فکر میکنم قطعاتش را در تعمیر گاه داشته باشه

باهاشون تماس بگیر احتمالا با دریافت هزینه برد را براتون تعمیر میکنند