PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مودم دارای کالر آی دی (Caller ID)

hadikhani
03-10-14, 16:20
سلام
من الان دارم روی یک پروژه برنامه نویسی کار می کنم که اگر کسی با تلفن کاربر تماس گرفت مشخصات تماس گیرنده داخل نرم افزار نمایش داده بشه ولی یک مشکل برام پیش اومده که نمی دونم از چه مودمی استفاده کنم از چند نفر پرسیدم جوابشون
مودم دیال آپ interactive با قابلیت Caller ID
بود ولی الان هر چقدر تو اینترنت گشتم مدل خاصی پیدا نکردم
البته باید usb باشه چون می خوام رو لپ تاپ ازش استفاده کنم.
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر

AMD>INTEL
03-10-14, 16:34
سلام
من الان دارم روی یک پروژه برنامه نویسی کار می کنم که اگر کسی با تلفن کاربر تماس گرفت مشخصات تماس گیرنده داخل نرم افزار نمایش داده بشه ولی یک مشکل برام پیش اومده که نمی دونم از چه مودمی استفاده کنم از چند نفر پرسیدم جوابشون
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر

تو بازار ایران نیست . باید کسی از آشنایان از EBAY براتون تهیه کند . یکسری مودم های طرح DELL هستند بعید میدونم کالر ایدی داشته باشند .

hadikhani
03-10-14, 16:38
یک ویدیو آموزش خریدم می گفت اگر مودم interactive باشه جواب میده.
مشکل اینکه من نمی دونم مودم interactive پیدا میشه.کدوم مدل بهتره

nima_hl
04-10-14, 08:51
سلام
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر

سلام

کالر آی دی را به صورت فارسی گوگل (Only the registered members can see the link A7%D8%B1+%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%D8%B3%D8% B1%D9%88%DB%8C%D8%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb#rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=+%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1+%D8%A2%DB%8C+%D8%AF%DB %8C) کنید کلی فروشنده پیدا میکنند

hadikhani
04-10-14, 09:47
سلام

کالر آی دی را به صورت فارسی گوگل (Only the registered members can see the link A7%D8%B1+%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%D8%B3%D8% B1%D9%88%DB%8C%D8%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb#rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=+%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1+%D8%A2%DB%8C+%D8%AF%DB %8C) کنید کلی فروشنده پیدا میکنند

کالر آی دی از مودم امکاناتش بیشتره یا کمتر؟

امکان استفاده توسط کامپوننت tapix رو داره؟
باتشکر

nima_hl
04-10-14, 10:16
کالر آی دی از مودم امکاناتش بیشتره یا کمتر؟

امکان استفاده توسط کامپوننت tapix رو داره؟
باتشکر

کالر آی دی مودم نیست و فقط شماره تلفن مخاطب را میتونه بگیره. انتظار دیگه ای از این دستگاه دارید؟

در مورد امکانات نرم افزاری اطلاعی ندارم اطلاعات دقیقتر را میتونید از فروشنده دستگاه بگیرید یا مدل را گوگل کنید و یوزر منوال آن را دانلود کنید

hadikhani
04-10-14, 14:57
می خوام کاربر از طریق نرم افزار بتونه به تماس های دریافتی جواب بده و اطلاعات تماس گیرنده مانند شماره داخل نرم افزار نمایش داده بشه.
به نظر شما این مدل خوبه؟
FM56USB