PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپتاب 2 تا 2.5

mojtabak2
02-10-14, 23:06
سلام دوستای گلم
من میخوام برای خودم یه لپتاب بگیرم من همه کار میخوام ازش بکشم مثل طراحی گرافیکی سینما 4 دی بازی و برنامه نویسی و با سیستم عامل کالی لینکوس هم مشکلی نداشته باشه و از همه مهمتر استحکام و شاسي و بدنه خوبی داشته باشه بودجه هم 2 تا 2.5 هست مقداری بالا پاین مشکلی نداره
بین این مدل ها کدوم بهتره ؟؟
Notebook Lenovo Essential G510 - K

Intel Core i7 4702MQ
RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت
یک ترابایت - 8 گیگابایت حافظه SSD
AMD Radeon HD 8750M 4GBفقط میگن کیفیت بدنه پلاستیک بسیار ضعیف هست

Notebook HP ProBook 450 G1 - F7X62ES

مشخصات لنوو رو داره فقط هار اس اس دی رو نداره ؟؟دوستان بدنه این لپتاب المنیومی هست؟؟؟
البتقه اختلاف قیمت زیادی هم با لننو g510 nhvi

Notebook Lenovo IdeaPad Z410 - B

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:14 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
__________________________________________________ __________________________________
دوستان به نظر شما کدوم از این لپتاب ها مناسبه برای من اگه مدلی خوبی هم بلد هستید دری
غ نکنید خیلی ممنون میشم :great:

M3RS4D 50062
02-10-14, 23:15
سلام دوستای گلم
من میخوام برای خودم یه لپتاب بگیرم من همه کار میخوام ازش بکشم مثل طراحی گرافیکی سینما 4 دی بازی و برنامه نویسی و با سیستم عامل کالی لینکوس هم مشکلی نداشته باشه و از همه مهمتر استحکام و شاسي و بدنه خوبی داشته باشه بودجه هم 2 تا 2.5 هست مقداری بالا پاین مشکلی نداره

Intel Core i7 4702MQ

مشخصات لنوو رو داره فقط هار اس اس دی رو نداره ؟؟دوستان بدنه این لپتاب المنیومی هست؟؟؟

__________________________________________________ __________________________________
دوستان به نظر شما کدوم از این لپتاب ها مناسبه برای من اگه مدلی خوبی هم بلد هستید درغ نکنید خیلی ممنون میشم :great:

فکر نمیکنم که کسی اگه اطلاعی از دستگاهی نداشته باشه ,برای مطرح کردنه خودش یخواد دروغ بگه و راهنمایی بر حسب برند و تعصب کنه!!!:give_rose::give_rose::give_rose:
من خودم هم مثل شما از لپ تاپم زیاد استفاده میکنم
MSV
VM ware
Game روی گرافیک High
اینترنت - فتوشاپ نیمه حرفه ای - افیس - فیلم - سریال - موزیک - . . .
همین مدل HP ProBook هم دارم
i7 - 8GB - 4GB - 1TB
نزیکای عید خریدم با کیف و ماوس 2.550.000
بدنشم محکمه
البته تاچ پد الومینیوم زبره ولی پشت قاب نمایشگر پلاستیکیه ولی اونم زبره و تفاوته خاصی نداره و واقعا با کیفیت
نسبت به Lenovo فقط بک لایت نداره ولی فینگر داره + نمایشگر مات که Lenovo نداره + صدای با کیفیت تر و بلند تر
************************************************** ****************************************
حتی کسانی که کاراشون طراحی گرافیکی و تدوین حرفه ای دارین و بهصورت تخصصی کار میکنن از سیتم های چند میلیونی (5 تومن به بالا منظورم) اونجور که باید ارضا نمیشن و براشون کمه
دیگه که لپ تاپ جای خود داره
دیگه خودتونم که صاحب نظرین ,میدونین چی میگم دیگه:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

mojtabak2
02-10-14, 23:20
ممنون دوست عزیز شما نمیدونی جنس بدنه IdeaPad Z410 چی هست ؟؟

mojtabak2
02-10-14, 23:22
Notebook Lenovo Essential G510 - K چطور هست قیمتش خوبه فقط زیاد درمورد بدنه و خرابیش میگن ؟؟؟

M3RS4D 50062
02-10-14, 23:25
ممنون دوست عزیز شما نمیدونی جنس بدنه IdeaPad Z410 چی هست ؟؟

پلاستیکی هست
ولی بازم HP ProBook کیفیتش بیشتره

M3RS4D 50062
02-10-14, 23:29
Notebook Lenovo Essential G510 - K چطور هست قیمتش خوبه فقط زیاد درمورد بدنه و خرابیش میگن ؟؟؟

من خودم HP رو خیلی بیشتر قبول دارم حتی از Asus
lenovo هم خوب طرفدارای زیادی پیدا کرده و خوب هم داره میره جلو خرابی هم یه چیزه معموله ولی مهمترین چیز اینکه شما با گارانتی اصلی تهیه کنی که اگرم ,خدایی نکرده مشکلی پیش اومد بتونی بری گارانتی
بخوای بری پیش تعمیر کار(اگه قابل اعتماد نباشه) باس فاتحه دستگاهت رو بخونی

alksdj
03-10-14, 00:34
دوستان عزیز در مورد خرید لپ تاپ این رو به خاطر داشته باشید که این لپ تاپی که میخوایین بخرید برای چه کاری میخوایین و چقدر میخوایین هزینه کنید
تمامی برند ها لپ تاپ های خوبی هم دارن نمیشه همینجوری قضاوت کرد

alksdj
03-10-14, 00:39
سلام دوستای گلم

Intel Core i7 4702MQ

دوستان به نظر شما کدوم از این لپتاب ها مناسبه برای من اگه مدلی خوبی هم بلد هستید دری
غ نکنید خیلی ممنون میشم :great:

دوست عزیز این هم یکسری REVIEW از لپ تاپ هایی که نام بردید

Only the registered members can see the link

Lenovo Essential G510 - K - لپ تاپ لنوو اسنشال G510 (Only the registered members can see the link)

Lenovo IdeaPad Z410 - B - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z410 (Only the registered members can see the link)

تصویر Lenovo IdeaPad Z410 - B - تصویر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z410 (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
03-10-14, 10:09
دوستان عزیز در مورد خرید لپ تاپ این رو به خاطر داشته باشید که این لپ تاپی که میخوایین بخرید برای چه کاری میخوایین و چقدر میخوایین هزینه کنید
تمامی برند ها لپ تاپ های خوبی هم دارن نمیشه همینجوری قضاوت کرد

بله حرف شما کاملا درسته بزرگوار:give_rose:
دقیقا ,شاید نیاز ما حتی با تبلت هم حل شه ,یا حتی با یه مک پرو یا ریزر هم حل نشده!!!
این نیاز ماست که تعیین میکنه چی تهیه کنیم!
ولی خوب لپ تاپ های حرفه ای فقط MSI هستن که تو ایران هستن مثل بازار جهانی ولی ASUS توش زیاد چپوندن داره
HP خیلی خوبه یکیم Dell که Dell هم دیگه قوی کار نمیکنه
Gigabyte هم هست ولی بازم من نظرم بین گیگا و ام اس ای باز رو ام اس ای هست
با این بوجه هم میتونن رو لپ تاپ های لنوو و اچ پی و ایسر و نهایتا فوجیتسو بتونن فکر کنن که نظرم رو اچ پی هستش بعدشم ایسر

alksdj
03-10-14, 14:00
بله حرف شما کاملا درسته بزرگوار:give_rose:
دقیقا ,شاید نیاز ما حتی با تبلت هم حل شه ,یا حتی با یه مک پرو یا ریزر هم حل نشده!!!
این نیاز ماست که تعیین میکنه چی تهیه کنیم!
ولی خوب لپ تاپ های حرفه ای فقط MSI هستن که تو ایران هستن مثل بازار جهانی ولی ASUS توش زیاد چپوندن داره
HP خیلی خوبه یکیم Dell که Dell هم دیگه قوی کار نمیکنه
Gigabyte هم هست ولی بازم من نظرم بین گیگا و ام اس ای باز رو ام اس ای هست
با این بوجه هم میتونن رو لپ تاپ های لنوو و اچ پی و ایسر و نهایتا فوجیتسو بتونن فکر کنن که نظرم رو اچ پی هستش بعدشم ایسر

حرف شما کاملا تایید میشه
من خودم یک لپ تاپ کارکرده alienwere دارم که به قیمت 1500 خریداری شده