PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کانفیگ مودم Huawei HG532e

conquest
02-10-14, 05:01
سلام.
برای کانفیگ کردن یه مودم Huawei HG532e به این مشکل خوردم که اولا جایی برای وارد کردن VPI,VCI وجود نداره و همچنین توی Basic>WAN که وارد میشم username و password فریز هستند و نمیشه چیزی وارد کرد.لطفا راهنماییم کنید.
Only the registered members can see the link

M3RS4D 50062
02-10-14, 07:43
مورمتون رو یک بار ریست کنید
دوباره تنظیم کنید

AMD>INTEL
02-10-14, 11:44
ببینید اینطوری میتونید کانفیگ کنید
تنظیمات اولیه huawei hg532e :

قبل از وصل کردن مودم به برق ، اتصالات آنرا بررسی کنید .از مودم به کامپیوتر با کابل شبکه ، از مودم به اسپلیتر ، تلفن به اسپلیتر و درنهایت اسپلیتر به خط تلفن ( پریز ) .

تذکر مهم : برای کانفیگ حتما از کابل شبکه استفاده کنید .

ابتدا در آدرس بار ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ را تایپ کنید

1- برخلاف اغلب مودم های موجود در بازار رمز وپسورد ورودی تنظیمات مودم به این ترتیب است:

username : admin

password : @Hua1234

2- پس از وارد کردن رمز وپسورد در اولین صفحه نام wlanssid یا به عبارتی ساده نام شبکه وای فای که می خواهید با آن وصل به اینترنت شوید را از شما درخواست میکند بصورت پیش فرض مدل مودم ذکر شده اما شما هرنامی را که دوست دارید بگذارید در پایین رمز wlanssid یا رمزی جهت اتصال به وای فای از شما درخواست می شود

3- پس از این تنظیمات گزینه next را انتخاب کنید.

4- در این صفحه مشخصات مودم شما نشان داده شده است

6-در گزینه های سمت چپ به بخش Basic رفته و اولین گزینه WAN را انتخاب کنید .

7- به جز مواردی که اشاره می شود سایر موارد را تغییر ندهید ، مقادیر VPI\VCI بصورت پیش فرض 0 و 35 تعریف شده که در صورتی که ارائه کننده سرویس ADSL شما مخابرات باشد تغییری در این گزینه ایجادنکنید.

8- connection type خود را بر روی pppoe بگذارید .(دراین حالت احتیاجی به ساخت کانکشن نیست)

9-در بخشusername ,password یوزر وپسوردی را که از ارائه کننده سرویس ADSL گرفته اید وارد کنید و برگزینه Submit ذخیره تنظیمات کلیک کنید

تنظیمات اولیه تمام شده وحالا باید بتوانید با روشن شدن لامپ اینترنت مودم به اینترنت وصل شوید

conquest
02-10-14, 13:10
مورمتون رو یک بار ریست کنید
دوباره تنظیم کنید
این کارو انجام داده ام.

conquest
02-10-14, 13:32
ببینید اینطوری میتونید کانفیگ کنید
تنظیمات اولیه huawei hg532e :
قبل از وصل کردن مودم به برق ، اتصالات آنرا بررسی کنید .از مودم به کامپیوتر با کابل شبکه ، از مودم به اسپلیتر ، تلفن به اسپلیتر و درنهایت اسپلیتر به خط تلفن ( پریز ) .
تذکر مهم : برای کانفیگ حتما از کابل شبکه استفاده کنید .
ابتدا در آدرس بار ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ را تایپ کنید
1- برخلاف اغلب مودم های موجود در بازار رمز وپسورد ورودی تنظیمات مودم به این ترتیب است:
username : admin
password : @Hua1234
2- پس از وارد کردن رمز وپسورد در اولین صفحه نام wlanssid یا به عبارتی ساده نام شبکه وای فای که می خواهید با آن وصل به اینترنت شوید را از شما درخواست میکند بصورت پیش فرض مدل مودم ذکر شده اما شما هرنامی را که دوست دارید بگذارید در پایین رمز wlanssid یا رمزی جهت اتصال به وای فای از شما درخواست می شود
3- پس از این تنظیمات گزینه next را انتخاب کنید.
4- در این صفحه مشخصات مودم شما نشان داده شده است
6-در گزینه های سمت چپ به بخش Basic رفته و اولین گزینه WAN را انتخاب کنید .
7- به جز مواردی که اشاره می شود سایر موارد را تغییر ندهید ، مقادیر VPI\VCI بصورت پیش فرض 0 و 35 تعریف شده که در صورتی که ارائه کننده سرویس ADSL شما مخابرات باشد تغییری در این گزینه ایجادنکنید.
8- connection type خود را بر روی pppoe بگذارید .(دراین حالت احتیاجی به ساخت کانکشن نیست)
9-در بخشusername ,password یوزر وپسوردی را که از ارائه کننده سرویس ADSL گرفته اید وارد کنید و برگزینه Submit ذخیره تنظیمات کلیک کنید
تنظیمات اولیه تمام شده وحالا باید بتوانید با روشن شدن لامپ اینترنت مودم به اینترنت وصل شوید
موارد ذکر شده رو رعایت کرده ام.به طور پیشفرض این مودم با username:user و password:user وارد میشه.در پست اول گفتم که در قسمت Basic>WAN،فیلدهای Username و Password هست اما فریزه و نمیشه توش چیزی تایپ کرد که به تبع اون دکمه submit هم غیر فعاله.به محض اتصال و شناسایی مودم،اتوماتیک خودش یه کانکشن به لیست اضافه کرد که Security codeشو وارد کردم و تثبیت شد اما روش Limited زده.همچنین توی تنظیماتش قسمتی برای pppoe هم پیدا نکردم.یه فیلم آموزشی از اینترنت هم گرفتم که اونم توضیحاتش با تنظیمات مودم من فرق داره(و مثلا انتخاب کشور داره اما مودم من نداره)
یه مودم D-LINK دارم که مشکل قرمز شدن لامپ Internet داره و فقط با چند بار خاموش-روشن درست میشه.الانم این Huawei رو گرفتم،کافی نتم بردم نتونستن کانفیگش کنن و براشون عجیب بود.

M3RS4D 50062
02-10-14, 14:02
این کارو انجام داده ام.

مودم رو تازه تهیه کردی؟
مودم سالمه؟
سالم بوده ,حالا این طوری شده؟

conquest
02-10-14, 15:04
مودم رو تازه تهیه کردی؟
مودم سالمه؟
سالم بوده ,حالا این طوری شده؟
مودمو از مخابرات تازه گرفتم.یه دفترچه راهنما داره که زبان فارسی نداره و روی خود دستگاهشم مارک یا کلمه فارسی ای نیست.نمیدونم؛میخواستم مطمئن بشم که اگه مشکل داره ببرم عوضش کنم.

M3RS4D 50062
02-10-14, 15:16
مودمو از مخابرات تازه گرفتم.یه دفترچه راهنما داره که زبان فارسی نداره و روی خود دستگاهشم مارک یا کلمه فارسی ای نیست.نمیدونم؛میخواستم مطمئن بشم که اگه مشکل داره ببرم عوضش کنم.

خوب اگه همه کاریی که کردی درسته و کارای اقا امید رو هم انجام دادی ,ببر مخابرات بگو تعویض کنن

M3RS4D 50062
02-10-14, 16:37
در ضمن شما قبل از اینکه ببرید برا تعویض
Firmware هم اپدیت کنید

AMD>INTEL
02-10-14, 16:52
متاسفانه فریم ویر این مدل تو سایت HUWAEI برای دانلود موجود نیست .

marood7
29-10-14, 08:09
منم دچار همین مشکل شدم الان، ولی فکر میکنم فقط مودم هایی که از مخابرات میگیریم اینجوریه

AMD>INTEL
29-10-14, 10:06
منم دچار همین مشکل شدم الان، ولی فکر میکنم فقط مودم هایی که از مخابرات میگیریم اینجوریه

به احتمال زیاد این مودم طوری قفل شدند که با فقط با مخابرات و تنظیمات اون کار کنند . بهترین راه تماس باهاشون در این زمینه هست .

ali63teh
30-11-14, 21:47
سلام.
برای کانفیگ کردن یه مودم Huawei HG532e به این مشکل خوردم که اولا جایی برای وارد کردن VPI,VCI وجود نداره و همچنین توی Basic>WAN که وارد میشم username و password فریز هستند و نمیشه چیزی وارد کرد.لطفا راهنماییم کنید.
دوست عزیز مشکل مودم شما نیست. مشکل کاربری هست که انتخاب کردی. این مودم دو سطح کاربر داره یه یوزر و یه ادمین. با یوزر و پسورد زیر لاگین کن
Admin
Hua1234@

conquest
01-12-14, 19:24
دوست عزیز مشکل مودم شما نیست. مشکل کاربری هست که انتخاب کردی. این مودم دو سطح کاربر داره یه یوزر و یه ادمین. با یوزر و پسورد زیر لاگین کن
Admin
Hua1234@
دوست من،فقط با Username:user و password:user وارد میشه.

jaber.t
02-12-14, 21:57
من این مودم را با همین کاربری و پسورد توانستم کانفیگ کنم

user:admin
pass:@Hua1234

کاربر user محدود است.در صورتیکه با نام کاربری admin و پسورد ذکر شده وارد نشد دکمه ریست مودم را برای چند ثانیه نگه دار تا به تنظیمات کارخانه برگردد و با این نام کاربری و کلمه عبور امتحان کن.

conquest
03-12-14, 07:52
من این مودم را با همین کاربری و پسورد توانستم کانفیگ کنم
user:admin
pass:@Hua1234
کاربر user محدود است.در صورتیکه با نام کاربری admin و پسورد ذکر شده وارد نشد دکمه ریست مودم را برای چند ثانیه نگه دار تا به تنظیمات کارخانه برگردد و با این نام کاربری و کلمه عبور امتحان کن.

خدمت دوستان عرض کنم که اگه صفحه 1 رو مطالعه بفرمایید،همه این کارها انجام شده.

jaber.t
06-12-14, 09:37
واقعا عجیب هست. بهترین راهکار "مال بد بیخ ریش صاحبش هست ".ببرید پس بدید یکی دیگه بگیرید

perfectm1988
30-01-15, 13:27
با سلام اتفاقا من هم به همین مشکل برخوردم ممنون میشوم پاسخی ارسال شود اگر خودم پیداش کردم تا چند روز آینده ارسال میکنم

AMD>INTEL
30-01-15, 13:48
UserName: admin
password: @Hua1234

keyvangaskari
13-12-15, 00:41
100%تضمینی خودم تست کردم جواب داده 100%

با سلام
یکی ازدوستان ازمودم سالم خودش یه بکاپ تهیه کنه بعد فایل بکاپ را همینجا آپلود کنه بعدش شما زحمت بکش دانلودش کن وبعدازدانلود رومودم خودت ریستور کن مشکل حله برادرمن .یا علی
بای بای:great:

keyvangaskari
13-12-15, 01:03
این هم فایل بکاپ سالم ،خودم گرفتمش خیالتون راحت باشه

دانلود فایل Download downloadconfigfile (1) conf از آپلود آی آر (Only the registered members can see the link(1).conf.htm)

conquest
14-12-15, 20:26
این هم فایل بکاپ سالم ،خودم گرفتمش خیالتون راحت باشه
دانلود فایل Download downloadconfigfile (1) conf از آپلود آی آر (Only the registered members can see the link(1).conf.htm)
سلام دوست عزیز.
برای من، قسمت Device فقط یه تب داره و تب Configuration نداره و نمیشه فایل کانفیگو لود کرد.هر دو تا دکمه Restore و Reboot اون صفحه رو هم زدم.

mahdizadeh2004
16-08-16, 07:28
موارد ذکر شده رو رعایت کرده ام.به طور پیشفرض این مودم با username:user و password:user وارد میشه.در پست اول گفتم که در قسمت Basic>WAN،فیلدهای Username و Password هست اما فریزه و نمیشه توش چیزی تایپ کرد که به تبع اون دکمه submit هم غیر فعاله.به محض اتصال و شناسایی مودم،اتوماتیک خودش یه کانکشن به لیست اضافه کرد که Security codeشو وارد کردم و تثبیت شد اما روش Limited زده.همچنین توی تنظیماتش قسمتی برای pppoe هم پیدا نکردم.یه فیلم آموزشی از اینترنت هم گرفتم که اونم توضیحاتش با تنظیمات مودم من فرق داره(و مثلا انتخاب کشور داره اما مودم من نداره)
یه مودم D-LINK دارم که مشکل قرمز شدن لامپ Internet داره و فقط با چند بار خاموش-روشن درست میشه.الانم این Huawei رو گرفتم،کافی نتم بردم نتونستن کانفیگش کنن و براشون عجیب بود.

سلام. هرچند که دو سال گذشته :1. (26)::1. (20): واسه اونایی که هنوز مشکل دارن با این قضیه:
عزیز من شما به حرف AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) توجه نکردی. شما داری در حالت User وارد صفحه کانفیگ میشی. تو این حالت فقط میتونی یسری تنظیمات ساده رو انجام بدی. باید با نام کاربری admin و رمز Hua1234@ وارد بشی

conquest
18-08-16, 23:23
سلام. هرچند که دو سال گذشته :1. (26)::1. (20): واسه اونایی که هنوز مشکل دارن با این قضیه:
عزیز من شما به حرف AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) توجه نکردی. شما داری در حالت User وارد صفحه کانفیگ میشی. تو این حالت فقط میتونی یسری تنظیمات ساده رو انجام بدی. باید با نام کاربری admin و رمز Hua1234@ وارد بشی
سلام. بنظر میرسه صفحات قبلو مطالعه نکردید. به دوستان عرض کردم که این مودم فقط با username:user و password:user وارد میشه.