PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد راه اندازی پاور

PEYMANSTAR
28-09-14, 19:56
یه پاور perfect قدیمی دارم میخوام تست کنم که سالمه یا نه و چن واته ایا دستگاهی هس که بشه بدون وصل کردن به قطعات کامپیوتر پاورو راه انداخت
اگه هس میشه اسمشو بگین

AMD>INTEL
28-09-14, 20:04
یه پاور perfect قدیمی دارم میخوام تست کنم که سالمه یا نه و چن واته ایا دستگاهی هس که بشه بدون وصل کردن به قطعات کامپیوتر پاورو راه انداخت
اگه هس میشه اسمشو بگین

سیم سبز و مشکی رو اتصال بدید پاور روشن میشه . بعد با مولتی متر ولتاژ ها رو بگیرید .

nima_hl
28-09-14, 21:09
اگه هس میشه اسمشو بگین

دستگاه تستر پاور که بتونید باهاش وات پاور را مشخص کنید قیمتش بالای 20-30 میلیون تومان است و فقط چند شرکت انگشت شمار مثل گرین این دستگاه را در اختیار دارند

PEYMANSTAR
29-09-14, 21:28
دستگاه تستر پاور که بتونید باهاش وات پاور را مشخص کنید قیمتش بالای 20-30 میلیون تومان است و فقط چند شرکت انگشت شمار مثل گرین این دستگاه را در اختیار دارند

با مولتی متر که دوستمون گف میشه دگ.بعد این سیم سبز مشکی دقیقا کدومه؟

AMD>INTEL
29-09-14, 21:37

روی سوکت 24 -20 پین . یک سیم سبز هست و چند تا سیم مشکی . این ها رو باید به هم وصل کند . با یک تکه سیم و پاور روشن میشه .

nima_hl
30-09-14, 01:29

با مولتی متر فقط میتونید ولت خروجی پاور (بدون بار) را تست کنید

برای تعیین وات خروجی پاور که در پست اول فرمودید نیاز به دستگاه تستر هست که توضیح دادم