PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در هارد (کم شدن سرعت هارد آنباکس شده)

M3RS4D 50062
25-09-14, 13:43
سلام
من دوتا هارد رو سیستمم دارم یه 1ترا سشگیت
یه 1ترا هم دارم که هارد اکسترنال بوده که اشتباه کردم اول USB رو زدم به پشت کیسم بعد اومدم وصل کنم به هاردم جرقه زد و بردی که ساتا و برقش رو به USB تبدیل میکرد سوخت ولی هارد سالم موند و دیگه من براش باکس نخریدم و وصلش کردم به کیس و از به عنوان هارد اینترنال دارم استفاده میکنم (اینا رو گفتم شاید به این مشکلم ربط داشته باشه)
الان داشتم چنتا فایل از هارد سیگیتم میریختم تو اون هارد اکسترناله ولی وایستاد بعد چند لحظه ریخت و سخت ریختش سرعتشم کم بود
علتش چیه؟

AMD>INTEL
25-09-14, 13:50
سلام
من دوتا هارد رو سیستمم دارم یه 1ترا سشگیت
یه 1ترا هم دارم که هارد اکسترنال بوده که اشتباه کردم اول USB رو زدم به پشت کیسم بعد اومدم وصل کنم به هاردم جرقه زد و بردی که ساتا و برقش رو به USB تبدیل میکرد سوخت ولی هارد سالم موند و دیگه من براش باکس نخریدم و وصلش کردم به کیس و از به عنوان هارد اینترنال دارم استفاده میکنم (اینا رو گفتم شاید به این مشکلم ربط داشته باشه)
الان داشتم چنتا فایل از هارد سیگیتم میریختم تو اون هارد اکسترناله ولی وایستاد بعد چند لحظه ریخت و سخت ریختش سرعتشم کم بود
علتش چیه؟

از هاردی که آنباکس کردی با برنامه hd senitel از قسمت overview شات بگیرید

M3RS4D 50062
25-09-14, 14:11
Only the registered members can see the link

راستی من موقعی که داشتم کپی میکردم و موقع کپی وایمیستاد برای کپی کردن یه صدایی مثل گیر کردن از هارد میشنیدم
میتونه از پاورم باشه؟ چون پاورم باید عوض کنم ولی هنوز عوض نکردم

AMD>INTEL
25-09-14, 14:46
راستی من موقعی که داشتم کپی میکردم و موقع کپی وایمیستاد برای کپی کردن یه صدایی مثل گیر کردن از هارد میشنیدم
میتونه از پاورم باشه؟ چون پاورم باید عوض کنم ولی هنوز عوض نکردم

بله از پاور میتونه . چون هارد سیستم اولین قطعه ای هست که پاور روش تاثیر میگذاره .