PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن کارت وایرلس

Siamak5561
25-09-14, 10:11
سلام من یه کارت وایرلس دارم که 100% سالمه و قبلا روی همین سیستم و سیستم های دیگه تست کردم مشکلی نداشته و همین الان روی کامپیوتر دومم راحت نصب میشه ولی روی سیستم اصلیم وقتی می خوام درایورشو نصب کنم توی مرحله آخر این پیغام رو میده، کسی راه حلی واسش داره؟ با چندین نسخه متفاوت درایور هم تست کردم همش همین پیغام رو میده. ویندوز جدید کنار این اصلی نصب کردم اونجا نصب شد!! دوستان راهی هست توی همین ویندوز نصبش کنم؟

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
25-09-14, 11:08
مشخصات این سیستمتون چیه ؟

Siamak5561
25-09-14, 14:54
Cpu i5 760
MB Asus p7p55d-e
power 785 green
vga 5850 xfx
Windows 8.1 x64

کارت رو روی شکافهای دیگه pci هم امنحان کردم نشد.

AMD>INTEL
25-09-14, 15:09
Cpu i5 760
MB Asus p7p55d-e
power 785 green
vga 5850 xfx
Windows 8.1 x64

کارت رو روی شکافهای دیگه pci هم امنحان کردم نشد.

بایوس رو به آخرین ورژن اپدیت کنید .

M3RS4D 50062
25-09-14, 15:11
سلام من یه کارت وایرلس دارم که 100% سالمه و قبلا روی همین سیستم و سیستم های دیگه تست کردم مشکلی نداشته و همین الان روی کامپیوتر دومم راحت نصب میشه ولی روی سیستم اصلیم وقتی می خوام درایورشو نصب کنم توی مرحله آخر این پیغام رو میده، کسی راه حلی واسش داره؟ با چندین نسخه متفاوت درایور هم تست کردم همش همین پیغام رو میده. ویندوز جدید کنار این اصلی نصب کردم اونجا نصب شد!! دوستان راهی هست توی همین ویندوز نصبش کنم؟

بخاطره درایورتونه
چنتا درایور رو باهم نصب کردید خوب
از تو دیوایس منیجر این دیوایس رو انیستال کنید و از طریق اپدیت درایو بزارید از سرور ماکرئسافت درایورش رو اینستال کنه

Siamak5561
25-09-14, 15:27
بخاطره درایورتونه
چنتا درایور رو باهم نصب کردید خوب
از تو دیوایس منیجر این دیوایس رو انیستال کنید و از طریق اپدیت درایو بزارید از سرور ماکرئسافت درایورش رو اینستال کنه

الان توی اصلا نصب نیست! از خود آپدیت مایکروسافت هم که آپدیت میکنه باز همین پیغام میاد

بایوس رو به آخرین ورژن اپدیت کنید .

بایوسم آخرین ورژنشه

به نظر خودم هرچی هست مربوط به این پیغام میشه :1. (28):

the system cannot find the file specified

AMD>INTEL
25-09-14, 15:30
روی هر دو اسلات pci به همین شکل هست ؟

Siamak5561
25-09-14, 16:27
بله هر دوتاش به همین شکله.

AMD>INTEL
25-09-14, 16:32
بله هر دوتاش به همین شکله.

روی سون هم تست کردید ؟

Siamak5561
25-09-14, 16:53
توی پست اول هم گفتم من روی همین سیستم یه ویندوز 8.1 دیگه نصب کردم اونجا راحت نصب شد، ولی من مشکلم اینه که ویندوز رو نمیهوام عوض کنم چون که کلی اطلاعات روش دارم. دنبال ابن هستم شاید بشه همین ویندوز رو اوکی کنم.

M3RS4D 50062
25-09-14, 16:54
الان توی اصلا نصب نیست! از خود آپدیت مایکروسافت هم که آپدیت میکنه باز همین پیغام میاد

بایوسم آخرین ورژنشه

به نظر خودم هرچی هست مربوط به این پیغام میشه :1. (28):

the system cannot find the file specified

درایور خودش رو نصب کنید
ببینید باز همین پیغام رو میده

AMD>INTEL
25-09-14, 16:56
توی پست اول هم گفتم من روی همین سیستم یه ویندوز 8.1 دیگه نصب کردم اونجا راحت نصب شد، ولی من مشکلم اینه که ویندوز رو نمیهوام عوض کنم چون که کلی اطلاعات روش دارم. دنبال ابن هستم شاید بشه همین ویندوز رو اوکی کنم.

این مورد درایور قبلی رو یکی از دوستان هم مطرح کردند . باید به دنبال آثار درایور قبلی تو program file و program و حتی system 32 باشید . تا اونها رو پاک نکنید مشکل حل نمیشه . از ابزار ccleaner هم برای اصلاح رجیستری ویندوز استفاده کنید .
از این برنامه هم میتونید برای پیدا کردن درایورهای دیگه نصب شده و پاک کردشون استفاده کنید
این هم ابزار خوبیه برای پاک کردن درایور ها

nima_hl
25-09-14, 17:56

سلام

تاخیر سوکت pci را در بایوس زیاد کنید احتمال قوی مشکلتون حل میشه

Siamak5561
26-09-14, 01:05
رفتم توی بایوس ولی گذینه ای برای این کار پیدا نکردم!
ولی در کل مشکل من از ویندوزه چون روی همین سیستم یه ویندوز دیگه نصب کردم روی اون راحت کار میده!!!

با اون برنامه ها هم نشد.