PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی برای تبلت

حسم
23-09-14, 17:17
دوستان سلام راستش من یه تبلت MSI دارم (winpad) ویندوز 8 روش نصب هست می خواستم بازی روش نصب کنم ولی هیچ بازی پیدا نمی کنم که مخصوص ویندوز باشه و قابلیت Touch داشته باشه اگه کسی لطف کنه یه سایت یا یه بازی را بهم معرفی کنه ازش ممنون می شم

مشخصات سیستم هم این هست

CPU یک
رم تقریبا 4
ویندوز 64 بیت 8
گرافیک را هم نمی دونم

M3RS4D 50062
24-09-14, 06:40
دوستان سلام راستش من یه تبلت MSI دارم (winpad) ویندوز 8 روش نصب هست می خواستم بازی روش نصب کنم ولی هیچ بازی پیدا نمی کنم که مخصوص ویندوز باشه و قابلیت Touch داشته باشه اگه کسی لطف کنه یه سایت یا یه بازی را بهم معرفی کنه ازش ممنون می شم

مشخصات سیستم هم این هست

CPU یک
رم تقریبا 4
ویندوز 64 بیت 8
گرافیک را هم نمی دونم

از استور ماکروسافت دانلود کنید با فندق شکن یا v*p*n

STUXNET
24-09-14, 09:29
قبلش باید Accunt مایکروسافت روبسازید تا اجازه دسترسی داشته باشید

M3RS4D 50062
26-09-14, 21:16
ساخت اکانت مایکروسافت از طریق کامپیوتر :

۱. برای این کار به لینک زیر بروید تا وارد سایت مایکروسافت شوید :

Live.com (Only the registered members can see the link)

۲. حال در پایین صفحه بر روی Sign up کلیک کنید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

۳. حال مشخصات خود را با رعایت نکاتی که در پایین عکس توضیح داده ام، وارد کنید.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اسم و فامیل رو هر چی خواستید وارد کنید. در بخش username کلمه دلخواه خود را وارد کنید و از منوی جلوی آن live و یا Outlook را انتخاب کنید (البته در حال حاضر که در حال تهیه این آموزش هستم در منو Live وجود ندارد. اشکالی ندارد می توانید outlook را انتخاب کنید)

دقت کنید که اگر کسی username را قبلا انتخاب کرده باشد یک پیغام در بالای username می آید که همانطور که در عکس بالا می بینید برای من اومده.

حال باید پسورد را وارد کنید. دقت کنید که پسورد شما حتما باید ۸ رقم بیشتر باشد، ازاسم و فامیلتان نباید در آن نباید استفاده کرده باشید.

کشور را حتما بر روی آمریکا قرار دهید تا از استور بتوانید دانلود کنید (به هیچ وجه ایران قرار ندهید) و Zip Code را یک عدد ۵ رقمی مانند ۹۰۰۰۱ قرار دهید.

تاریخ تولد را هر چه خواستید بزنید ولی دقت کنید سنتان را ۱۸ سال به بالا بزنید (حتی اگر نیستید) مثلا ۱۹۸۸.

جنسیت را نیز اگر مرد هستید Male و اگر خانم هستید Female.

۴. در بخش دوم همین صفحه باید اطلاعات دیگری را وارد کنید که در ادامه توضیح می دهم :

در این قسمت کشور را اشکالی ندارد بر روی ایران قرار دهید.

شماره موبایل خود را بدون ۰ وارد کنید. همچنین اگر از جای دیگری مانند Gmail و Yahoo ایمیلی دارید در این قسمت حتما وارد کنید.

از این بابت می گویم حتما زیرا اگر رمز اکانت مایروسافت یادتان رفته بود می توانید پسورد را از طریق همین ایمیل دوم بدست آورید.

کد را عین عبارت وارد کنید و بر روی Create account کلیک کنید. اگر مشکلی نباشد وارد صفحه زیر می شوید که حاکی از آن است شما موفق به ساخت اکانت شده اید.

حال می توانید در صورتی که هیچگونه اکانت مایکروسافتی در گوشی وارد نکرده اید به بخش settings و سپس email + accounts بروید. بر روی add account کلیک کنید و Microsoft account را کلیک کنید. یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید. یوزرنیم خود را حتما به صورت کامل وارد کنید مثلا : winphone@outlook (Only the registered members can see the link).com

تمام. شما توانستید یک اکانت مایکروسافت بسازید و در گوشی وارد کنید.
منبع : Only the registered members can see the link