PDA

مشاهده نسخه کامل : مهم : توضیحات کامل خریداری ، لایسنس ها و استفاده از نسخه Null برای vBulletin

Shahryar
05-07-07, 16:53
دوستان عزیز چندین بار تا حالا به من پیغام آمده که چه فرقی vBulletin نال با پولی داره و آیا امکانش هست که کسی از vBulletin نال استفاده کنه و vBulletin نفهمه ؟

در پاسخ این دوستان از توضیحات vB Farsi استفاده می کنم :

دو نوع لایسنس (اجازه استفاده از نرم افزار) ارائه می دهد که با توجه به نیاز و نظر مشتری قابل انتخاب و خریداری است:

1. لیسانس مادام العمر - Owned License

این نوع لایسنس به شما این امکان را می دهد که پس از سفارش و خریداری، به مدت نامحدود روی سایت نصب و استفاده کنید. به علاوه نسخه های جدید را می توانید تا یکسال آینده دریافت نمائید. پس از گذشت یکسال، جهت دریافت نسخه های جدید تنها مبلغ 30 دلار برای هرسال پرداخت خواهید کرد.

قیمت لیسانس نامحدود 160 دلار می باشد.

2. لیسانس یکساله - Leased License

این نوع لایسنس به شما این امکان را می دهد که پس از سفارش و خریدری، به مدت یکسال روی سایت نصب و استفاده کنید. به علاوه نسخه های جدید را در طول همان یکسال می توانید دریافت نمائید. پس از گذشت یکسال، شما باید لایسنس خود را تمدید کنید در غیراینصورت vBulletin را از روی سایت حذف کنید.

قیمت لایسنس یکساله 85 دلار می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمائید:

Only the registered members can see the link

-------------------------------------------------

خوب تا اینجا متوجه قیمت های vBulletin شدید .

اما حالا در اعضای این پرداخت چه چیز هایی به شما اهدا می شود :

1- شما می توانید با ایمیلی که خریداری کردید در انجمن vbulletin.com عضو شده و پست دهید .
2- شما میتوانید در انجمن های vbulletin.org عضو شوید و از تمامی امکانات آن استفاده کنید .
3- استفاده از کلیه سایت های تحت JelSoft استفاده کنید .
4- ساپورت و ارتباط مستقیم و قوی با افراد بخش پشتیبانی در members.vbulletin.com
-------------------------------------------

در اینجا لیستی از سوالات بسیاری که پرسیده شده را به صورت مرجع برای دوستان قرار میدهم .

-------------------------------------------

سوال :

چه گونه بخش اعضا vBulletin.Com بروم ؟

جواب : با شماره لایسنس خریداری شده و پسوردی که به شما داده می شود .

-----------------------------------------

سوال : vBulletin نال چیست ؟

جواب : در پاسخ ساده باید گفت نال به معنای پوچ کردن هست که در نرم افزار های اینترنتی به معنای پوچ کردن لایسنس و به عبارتی توانایی استفاده بدون لایسنس و مجانی است !

----------------------------------------

سوال : چه گونه است بسیاری از انجمن هایی که عضو های کمی هم ندارند از vBulletin نال استفاده می کنند ؟

جواب : تا الان من دیدم انجمنی که از 1500 عضو بیشتر توانسته باشه بدون اخطار کار انجام دهد اما در کل اگه زود تر اینکه vBulletin با افرادی که در اختیار دارد و موتور های جستجوی خود انجمن شما را پیدا نکند هم باز بیشتر از 1500-2000 عضو بیشتر شما نمی توانید کار کنید و قطعا لو خواهید رفت ! ( البته خیلی وقت ها بازدید انجمن ها بالاست و عضو ها پایین که باز انجمن یا لو رفته یا توسط خود Jel Soft پیدا شده ! )

--------------------------------------

سوال : JelSoft با این گونه انجمن ها چه می کند :

جواب : معمولا 3 بار اخطار جدی داده و بار بعد توسط دیتاسنتر و سرور مادر خارجی دیتابیس را از شما خواهد گرفت و انجمن بسته خواهد شد ! اما جدیدا در بسیاری از موارد دیده شده انجمن را بدون اخطار خاصی حتی بسته است !

------------------------------------

سوال : آیا JelSoft در صورتی که انجمن را بست می توان دوباره با نال راه اندازی کرد ؟

جواب : خیر ، چون دامین در بلک لیست قرار خواهد گرفت .

----------------------------------

سوال : در صورتی که بعد از اخطار ما لایسنس را خریداری کردیم آیا دیتابیس قبلی را می توان استفاده کرد ؟

جواب : بلی ، در صورت خرید لایسنس شما به راحتی می توانید از این دیتایس استفاده کنید .

در مورد پیدا کردن انجمن های نال شده راه های گوناگونی هست که بنده نمی توانم بگم اما در صورتی که به انجمنی شک کردید سریعا به این لینک رفته و گزارش دهید :

--------------------------------

سوال : من کارت PayPal و ... ندارم چگونه می توان vBulletin را خریداری کنم در ایران ؟

جواب : از سایت هایی که در ایران این کار را انجام می دهند مانند vBFarsi.Com و ... !

امیدوارم کاربران و دوستان گرامی لذت برده باشند...

موفق باشید
شهریار:1. (23):

mrsaleki
19-01-08, 15:18
فروش لایسنس در کمتر از یک روز ....

mohammad24
23-01-08, 02:42
سوال : در صورتی که بعد از اخطار ما لایسنس را خریداری کردیم آیا دیتابیس قبلی را می توان استفاده کرد ؟

جواب : بلی ، در صورت خرید لایسنس شما به راحتی می توانید از این دیتایس استفاده کنید .

.................................................. ..........

شهریار جون بد ترین حالت این قضیه چیه؟
به کدوم ایمیل اخطار میدن
....................
اگه: اما جدیدا در بسیاری از موارد دیده شده انجمن را بدون اخطار خاصی حتی بسته است !
شد میشه بازم خریدش؟یا ممکنه دمین هم ببندن؟

spy4all
01-02-08, 10:16
سلام ، آیا شما مطمئنید که جواب سوال ها همین است . Vbfarsi خودش می خواد که لایسنس بفروش پس ممکن یک سری بزرگنمایی یا ... تویه جواباش باشه .

Shahryar
01-02-08, 13:03
سلام ، آیا شما مطمئنید که جواب سوال ها همین است . Vbfarsi خودش می خواد که لایسنس بفروش پس ممکن یک سری بزرگنمایی یا ... تویه جواباش باشه .

دوست عزيزم بنده كه لايسنس نمي فروشم كه درست ؟ من مطمئن باشيد حرفي را الكي نميزنم يا بخوام بزرگ نمايي كنم .

در كل اگه جاييش را سوالي داريد بگيد تا پاسخ بدم .

قربانت شهريار:give_rose:

spy4all
01-02-08, 18:00
دوست عزيزم بنده كه لايسنس نمي فروشم كه درست ؟ من مطمئن باشيد حرفي را الكي نميزنم يا بخوام بزرگ نمايي كنم .

در كل اگه جاييش را سوالي داريد بگيد تا پاسخ بدم .

قربانت شهريار:give_rose:

من که نگفتم شما جواب داید ، خوب سوال من اینه که بعد از اخطار به ما اگر خواست فروم را ببنده اینجا نوشته که دامین را در بلک لیست می گذاره (و به هاستینگ هم خبر می ده) ، خوب حالا اگر ما هاستمون Warez بود و اقدامی انجام نداد و فقط دامین ما در بلک لیستش قرار گرفت ، آیا سایت ما دیگه باز نمی شود یا فقط دیگه نمی تونیم نسخه ی جدید را نصب کنیم .
سوال 2 : اگر فروم ما را بستند آیا وقتی که ما لایسنس بخریم اطلاعات سایت ما قابل بازگشت است .
سوال 3 : اگر ما لایسنس نا محدود VB را خریدیم و پس از گذشت یک سال و پایان مدت دانلود نسخه ی جدید ، فروم خود را با نسخه ی نول آپدیت کردیم , VBulletin می تونه کاری بکنه ؟
- با تشکر

KING
01-02-08, 22:39
من که نگفتم شما جواب داید ، خوب سوال من اینه که بعد از اخطار به ما اگر خواست فروم را ببنده اینجا نوشته که دامین را در بلک لیست می گذاره (و به هاستینگ هم خبر می ده) ، خوب حالا اگر ما هاستمون Warez بود و اقدامی انجام نداد و فقط دامین ما در بلک لیستش قرار گرفت ، آیا سایت ما دیگه باز نمی شود یا فقط دیگه نمی تونیم نسخه ی جدید را نصب کنیم .
سوال 2 : اگر فروم ما را بستند آیا وقتی که ما لایسنس بخریم اطلاعات سایت ما قابل بازگشت است .
سوال 3 : اگر ما لایسنس نا محدود VB را خریدیم و پس از گذشت یک سال و پایان مدت دانلود نسخه ی جدید ، فروم خود را با نسخه ی نول آپدیت کردیم , VBulletin می تونه کاری بکنه ؟
- با تشکر
سلام دوست عزیز
در مورد سوال اول شما باید عرض کنم اگه فروم شما خیلی حرفه ای فعالیت بکنه وی بی میتونه از شما سکایت بکنه و دومین شما رو از شما پس بگیره بعلت رعایت نکردن قوانین کپی رایت البته اگه دومین شما ایرانی نباشه ir
2 - بلی شما میتونید با خرید لایس دوباره شروع به فعالیت بکنید البته اگه هاستینگ شما اطلاعات شما را از بین نبرده باشه که معمولا" نمیبره فقط سوسپند میکنه ( باید اپگرید کنید و کاستمر کد لایس را وارد کنید )
3 - اولا" وی بی نا محدود نیست اگرم نا محدود بخری مجیوری بازم سالیانه 30 دلار پرداخت کنید و اگر پر داخت نکنید لایس شما باطل خواهد شد
و شما میتونید به نول اپگرید کنید ولی ممکنه دومین را از شما پس بگیره
:1. (26):

mahdi1
06-05-08, 17:52
با سلام
من ویبی 8.6.3 رو دارم نصب میکنم بعد از آپ در هاست برای اینستال که میرم از من همین اول کار یک شماره میخواد وقتی میدی vbnull بازم بر میگرده به همون .
یکی بگه چیکار کنم ؟
:gasp:

KING
06-05-08, 21:43
با سلام
من ویبی 8.6.3 رو دارم نصب میکنم بعد از آپ در هاست برای اینستال که میرم از من همین اول کار یک شماره میخواد وقتی میدی vbnull بازم بر میگرده به همون .
یکی بگه چیکار کنم ؟
دوست عزیز شما نسخه نال شده وی بی رو اپلود نکرده اید این نسخه ای شما نال شده نیست
یک وی بی نال شده هیچ کد و ... از شما نمیخاد مستقیما" نصب میشه
موفق باشید

Shahryar
07-05-08, 15:25
با سلام
یکی بگه چیکار کنم ؟
:gasp:

دوست عزیز ، این تاپیک برای رفع این چور مشکل ها نیست و فقط سوالات مربوط به لایسنس در اون مطرح میشه !

در مورد سوال شما هم احتمالا اون نسخه ای که دارید یا نال شده نیست و یا درست نال نشده . :1. (26):