PDA

مشاهده نسخه کامل : زمان زیاد صرف شارژ شدن تبلت

haj_farbod
20-09-14, 02:23
سلام .

من چند هفته ای هست تبلت Lenovo A7-50 A3500 رو خریدم .

از اونجایی که کامپیوتر من اکثر مواقع رو sleep هست من همیشه این رو با کامپیتورشارژ میکنم و حداقل 3-4 ساعت میکشه تاشارژ کامل بشه .

طبیعی ع ؟!؟

با همین کامپیوتر شارژ بشه بهتره یا به برق وصلش کنم ؟!؟

M3RS4D 50062
20-09-14, 03:38
سلام .

از اونجایی که کامپیوتر من اکثر مواقع رو sleep هست من همیشه این رو با کامپیتورشارژ میکنم و حداقل 3-4 ساعت میکشه تاشارژ کامل بشه .

طبیعی ع ؟!؟

کلا شارژ با کامپبوتر زیاد طول میکشه ولی بهتر از برق شهری
این مورد شماهم طبیعیه

haj_farbod
20-09-14, 03:57
کلا شارژ با کامپبوتر زیاد طول میکشه ولی بهتر از برق شهری
این مورد شماهم طبیعیه

عاخه من شنیده بودم با کامپیوترشارژ میکنی جلو نوسان ها گرفته میشه . برا همین با این شارژش میکنم

M3RS4D 50062
20-09-14, 04:05
عاخه من شنیده بودم با کامپیوترشارژ میکنی جلو نوسان ها گرفته میشه . برا همین با این شارژش میکنم

بله همینطوره
منم شنیدم
بالاخره داره برقش رو از پاور تامین میکنه خیلی بهتر از برق شهری و نوسان خیلی کمتری داره
کار درستی هم میکنید
تنها مشکلش زمان زیاد شارژ شدنه که اگه زمانش براتون مهم نیست میتونید از طریق سیستمتون شارژ کنید و با برق بدون نوسان هم شارژ کنید که عمر باتری دستگاهتونم بیشتر باشه

nima_hl
20-09-14, 10:49
سلام .

طبیعی ع ؟!؟

سلام

با شارژ گوشی با استفاده از usb کامپیوتر مخالفم این کار باعث فشار بیمورد به مادربرد و گوشی میشه

اگر به دلیل نوسانات برق شارژر یا گوشی میخواست مشکلی پیدا کنه گوشیهای قدیمی باید خرابی زیادی میداشت ولی هنوز نوکیا های چراغ قوه دار بعد از 10 ها سال دارند مثل بنز کار میکنند :wink:

پینوشت : منم این تبلت را دارم 2 تا آپدیت براش اومده که مجموعا حدود 1.5 گیگ بود، حتما نصب کن چون کلی باگ را از بین میبره و گوشی روانتر کار میکنه

AMD>INTEL
20-09-14, 10:52
کلا مسئله نوسان مطرح نیست . چون برق ac 220 به dc 5 ولت تبدیل میشه . کلا تو مبحث dc نوسان عامل مهمی نیست .

haj_farbod
20-09-14, 12:31
سلام

با شارژ گوشی با استفاده از usb کامپیوتر مخالفم این کار باعث فشار بیمورد به مادربرد و گوشی میشه

اگر به دلیل نوسانات برق شارژر یا گوشی میخواست مشکلی پیدا کنه گوشیهای قدیمی باید خرابی زیادی میداشت ولی هنوز نوکیا های چراغ قوه دار بعد از 10 ها سال دارند مثل بنز کار میکنند :wink:

پینوشت : منم این تبلت را دارم 2 تا آپدیت براش اومده که مجموعا حدود 1.5 گیگ بود، حتما نصب کن چون کلی باگ را از بین میبره و گوشی روانتر کار میکنه

کلا مسئله نوسان مطرح نیست . چون برق ac 220 به dc 5 ولت تبدیل میشه . کلا تو مبحث dc نوسان عامل مهمی نیست .

نظرتون راجب موندن کامپیوتر روی حالت sleep چی هست ؟!؟

اشکال نداره ؟!؟!؟

{ روزی حداقل 4-5 بار کامپیوتر رو خاموش روشن میکنم آخه }

AMD>INTEL
20-09-14, 12:36
بعید میدونم مشکلی ایجاد بشه .