PDA

مشاهده نسخه کامل : پیش نمایش بازی Medal of Honor : Airborne

saeed_bazikhor
05-07-07, 12:06
Medal of Honor: Airborne

Only the registered members can see the link
سازنده Electronic Arts
ناشر EA Games
سبک اکشن اول شخص ( موضوع جنگ جهانی دوم )
پلتفورم PC | PS3 | X360
تاریخ انتشار 27 آگوئست سال 2007

Airborne متفاوت ترین و شاید بهترین نسخه از بازی معروف Medal of Honor می باشد. این بازی توسط EA امسال عرضه خواهد شد. بازی Medal of Honor بر خلاف بازی Call of Duty به جنگ جهانی دوم پرداخته است. صحنه های اکشن تر ، گرافیک بالاتر ، گیم پلی بهتر و ... از مشخصات این بازی بزرگ است. در طول این نسخه از بازی Medal of Honor شما در نقش BT ، سرباز یکم گروه آمریکایی Airborne Division بازی می کنید. جنگ های شما تا پیروزی در آلمان ادامه پیدا خواهد کرد. البته پیروزی در این جنگ ها به آسانی به دست نمی آید !! شما باید با هماهنگی با اعضای گروهتان این پیروزی را بدست آورید

گرافیک بازی بسیار عالی است. اگر در آفتاب هستید به کلاه یارتان نگاه کنید. حال میبینید که بازتاب نور از کلاه به چشم شما می خورد !!! اگر گلوله به مچ شما برخورد کند آثار خون ریزی را راحت مشاهده می کنید !!! چهره ی سربازان عالی طراحی شده است. اگر یارتان سینه خیز حرکت کند می توانید صورت کثیف و خاکی او را مشاهده کنید !! در کل این گرافیک بسیار عالی است و نمی توان از گرافیک بازی به سادگی گذشت. چین و چروک های روی صورت در هنگام داد زدن سربازان راحت معلوم می شود !! بر جستگی های روی لباس و ... بسیار عالی طراحی شده است. بافت ها عالی هستند و مدل ها جزئیات زیادی دارند نور پردازی نیز عالی انجام شده است. اگر شما مأموریتی درون یک چادر بسیار تاریک بروید و به چادر شلیک کنید به لطف فیزیک عالی بازی چادر سوراخ های ریزی پیدا می کند و از این سوراخ ها نور عبور می کند و به روز زمین می خورد. کلا نور پردازی در بازی عالی است.
فیزیک بازی نیز بسیار عالی است. اگر شما به چادری شلیک کنید می توانید سوراخ های روی چادر را ببینید یا حتی پوکه ی تیر قابل مشاهده است !! اگر باد بوزد شما بر جستگی های روی پیراهنتان را می بینید که دائما تکان می خورد. اگر به پای دشمن شلیک کنید مجروح می شود و مثل بازی های نسل قبل اینطور نیست که اگر شما به پای حریف شلیک کنید انگار به قلب دشمن شلیک کرده اید!! کلا فیزیک بازی عالی است. به خصوص در مورد چتر بازی !! بله درست شنیده اید. اکثر مرحله ها با چتر آغاز می شوند. مأموریت شما هم موقعی آغاز می شود که بتوانید راحت بر جایی امن فرود بیایید. البته این را هم بگویم فرود آمدن با چتر به این راحتی ها نیست. شما باید در زمانی مناسب چتر خود را باز کنید و از شلیک گلوله های دشمن در امان باشید و در جایی امن فرود بیایید. اسلحه های درون بازی بسیار متنوع هستند از سیم خفه کردن دشمن گرفته تا انواع نارنجک ها !!!

اسلحه های درون بازی کاملا شبیه سازی شده اند. یعنی حتی صدای اسلحه ها با هم فرق می کند. شما می توانید به این اسلحه ها امکانات جدیدی اضافه کنید مثلا خشاب کمکی !!! و ... موسیقی و صداگذاری در بازی عالی طراحی شده است. اول بازی با لوگوی EA مواجه می شوید. آهنگی بسیار ملایم به همراه فریاد سربازان بسیار زیبا بود. کاملا حس جنگ جهانی را به آدم می بخشید. در طول بازی شما کمتر دو نوع صدا می شنوید. موسیقی بازی نیز کاملا حال و هوای جنگ جهانی را به آدم می بخشد.
همیشه هماهنگی شما در این نسخه باعث پیروزیتان می شود. شما دیگر نمی توانید راحت به 20 نفر دشمن حمله کنید و خیلی راحت آنها را بکشید !!! هوش مصنوعی بازی بسیار عالی طراحی شده است. مطمئن باشید شما با دیدن این هوش مصنوعی شکه می شوید.هوش مصنوعی در این بازی واقعا بالاست. مثلا اگر شما به 5 نفر حمله کنید و سه نفر را بکشید مطمئن باشید دو نفر دیگر در امن ترین و نزدیک ترین مکان مناسب برای مخفی شدن پنهان شده و منتظرند تا شما بیایید تا شما را غافلگیر کنند !!! اگر نارنجک بیندازید و حتی یکی هم بفهمد مطمئن باشید همه را با خبر می کند !!! هوش مصنوعی در بازی بسیار عالی است. مثلا در یکی از مرحله ها شما باید یک هواپیما را هدف قرار دهید. حال فرض می کنیم که هواپیما آتش گرفته است. حالا می بینید که دشمنان یکی یکی با چتر های نجاتشان به سمت شما فرود می آیند!!!

گیم پلی بازی نیز فوق العاده است. جنگ های شما هم در هوا اتفاق می افتد و هم در زمین. مأموریت های هوایی شامل: تیراندازی به هواپیماهای دشمن ، تیر اندازی به دشمنانی که روی زمین هستند و ... می شود و نبرد های زمینی بسیار متنوع هستند و مهمترین آنها : دفاع کردن از افرادتان ، دفع حمله ی دشمنان و یا حمله به یک پایگاه است. همان طور که گفته شد در اکثر مواقع شما باید با چتر فرود بیایید و بسته به سلیقه ی خودتان در هر جایی که خواستید فرود بیایید. می توانید در بالای بام خانه ای فرود بیایید و اسنایپر شوید یا در دل دشمن فرود بیایید!!! مراحل نیز بسیار متنوع هستند. گاهی شما باید حمله ی دشمنان را دفع کنید گاهی باید از یک لوله ی بزرگ به هدف نزدیک شده و باید پایگاه را نابود کنید !!! مرحله های بمب گذاری و تخریب پایگاه دشمن نیز وجود دارد. در بعضی مرحله ها شما باید دیدبانی کنید. البته هوش مصنوعی دشمنان به قدری زیاد است که اگر ببینند شما دیدبان هستید همه شما را هدف می گیرند!!

محیط های بازی بسیار وسیع طراحی شده است و در عین حال شما نمی توانید یک لحظه هم نفس بکشید !! ( یعنی گیم پلی جذابیت زیادی دارد !! ) اکثر مراحل در شب انجام می گیرد. پس اینطور که پیداست شما نبرد های سختی را در پیش روی خود دارید. در بازی نیز شما قابلیت تکیه به چپ و راست را دارید. در بازی تانک و ... وجود دارد که پیشروی در مراحل را گاهی سخت و گاهی آسان می کند !!!

در هر صورت ما باید منتظر شاهکاری دیگر باشیم. همه ی طرفداران Medal of Honor منتظر این بازی هستند. ما هم امیدواریم این بازی بتواند از همه لحاظ یک شاهکار باشد.

Master
06-07-07, 18:16
منبع چیه ؟ کجاست ؟ !!

saeed_bazikhor
07-07-07, 10:29
منبع چیه ؟ کجاست ؟ !!

خیلی ببخشید مستر جان من از اون دسته آدم هایی نیستم که کپی کنم. من این پیش نمایش رو خودم نوشتم :1. (26):

Mehdi_Full
27-09-07, 15:16
دوستان بازی (Medal of Honor : Airborne) به بازار اومد در 2عدد DVD

و کساییکه عاشق بازی هستن میتونن ازش لذت ببرن

فقط یه نکته ای رو خدمتتون بگم که تو فایل Read me این بازی نوشته شده

در مورد نوع کارت گرافیک و رم هست که این بازی رو ساپورت میکنن و براتون

میزارم تا اگه با سیستمتون سازگار بود از این بازی استفاده کنید :cool:

در ضمن کارت گرافیکهایی که با رنگ سبز علامت گذاشتم این بازی رو

به خاطر گرافیک بالای این بازی ساپورت نمیکنه متاسفانه

================================================== ================
System Requirements
================================================== ================
REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:
• OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)
• CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista
• RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista
• Disk Drive*: 8X or faster DVD-ROM drive
• Hard Drive: 9 GB or more of free space
• Note: 64 bit versions of Windows are not supported
• Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne.
• Sound: DirectX 9.0c compatible sound card (Note: For Creative
Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect
lower performance)

Trance
27-09-07, 20:13
یک مقدار در مورد ضعف بازی توضیح می دادی؟
من که بازی رو نصب کردم یک مقدار باگ داشت مثل به کسایی که شلیک می کردی و روی زمین می افتادن دستاشون تا چند سانتی روی زمین بلند تر دیده می شد .فکر می کردی یکی از دستای مر ده ها از اون یکی بلندتر.در ضمن هوش مصنوعی بازی زیاد جالب نیست وقتی وارد صنحه جنگ می شه خوب دققت کنی از پشت دیوار ها به طرف تو شلیک میکنند ویا افرائد دشمن گیج می زنند.تا یادم نرفته بگم که موتور بازی همون موتور گرز اف وار هستش (انریل اینگین 3) ولی توی ساخته این بازی از اون شرکت ea خوب استفاده نکرده و این بازی امیتاز خوبی هم از سایت ها نگرفته. حالا ببینیم نظر بقیه چی؟با سپاس:cool:

Mehdi_Full
27-09-07, 22:53
محمد جان من سالی یک بازی میگیرم از شانس بد ما

گرافیک من (7100 Gs) رو قبول نکرد و نتونستم اجراش کنم

قبلا کارت گرافیکهایی که بازی رو نمیکشید اجرا میشد اما

مثلا فریم فریم میشد یا سرعت کم بود الآن دیگه فکر میکنم

به این نتیجه رسیدن که همون اول چک کنه و اصلا اجرا نکنه که

تو نوع خودش سیاست خوبیه باسه شرکتهای بازیساز

راستی نمیشه کاری کرد که کارت گرافیک رو یه مدل دیگه ای

بشناسه و بازی رو اجرا کنه ؟

KING
28-09-07, 00:29
Medal of Honor: Airborne
نصب كردم من بسيار بازي خوبي هستش ولي نميتونم زياد بازي كنم خودش ميپره بيرون از بازي كلا" خارج ميشه از بازي
بازي بسيار گرافيك خوري هستش
حتي با 7300 جي اس هم نمياد بالا

حلاصه اينكي گرافيك بسيار بالاي داره
خيلي تميزه