PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل دراتصال به اینترنت

iranpg
18-09-14, 10:27
سلام دوستان

دولپ تاب یکجوراست (N5110 )که یکی ازاونهادروصل شدن به اینترنت بوصیله وای فای مشکلی ندارندولی دومی اینجوری نیست وگاهی وصل می شودوبیشتروقتهاوای فای قطع شده وباکابل وصل می شود.
البته این مشکل بعدازنصب مجددویندوزبوجود امده واین راهم بگم که پس ازبه وجودامدن این مشکل ویندوزراپاک کردم ودوباره نصب کردم وبازمشکل پابرجاماند.
ممنون می شوم اپردوستان کمکم کنند.:11():

AMD>INTEL
18-09-14, 12:33
سلام دوستان

دولپ تاب یکجوراست (N5110 )که یکی ازاونهادروصل شدن به اینترنت بوصیله وای فای مشکلی ندارندولی دومی اینجوری نیست وگاهی وصل می شودوبیشتروقتهاوای فای قطع شده وباکابل وصل می شود.
البته این مشکل بعدازنصب مجددویندوزبوجود امده واین راهم بگم که پس ازبه وجودامدن این مشکل ویندوزراپاک کردم ودوباره نصب کردم وبازمشکل پابرجاماند.

احتمال زیاد به خاطر درایور وایرلس هست . وایرلسش رو از سایت dell دریافت و نصب کنید . البته این سری مشکل خرابی ماژول وایرلس رو دارند .

iranpg
18-09-14, 18:48
احتمال زیاد به خاطر درایور وایرلس هست . وایرلسش رو از سایت dell دریافت و نصب کنید . البته این سری مشکل خرابی ماژول وایرلس رو دارند .

کدام قسمت رابایددانلودکنم (Only the registered members can see the link)

متشکرم:11():

AMD>INTEL
18-09-14, 18:58
از تو لیست باید بگردی . الان وایرلس لپتاپ رو چی شناخته . همون رو دانلود کن .از قسمت networks
این مدل یا اینه Dell Wireless WLAN 1502
یا این Dell Wireless 1702 WiFi + Bluetooth Driver

unlimited
21-09-14, 21:31
سلام دوستان

سلام دوست خوبم منم لبتاب دل 5110 داشتم و مشکل شما را داشتم و تا حدودا دو متری مودم کانکت می شدم و اگر دورتر می شدم کانکت نمی شدم . خیلی جاها رفتم و خیلی کارها کردم ولی در نهایت تعمیر کاری بهم گفت که از مودم دستگاهت هست و 60 هزار تومان هم خرج داره و به قول ایشان مودم لبتابم را عوض کرد و کار حل شد ومن راحت شدم .

iranpg
27-11-14, 19:52

دوست عزیزگفتم بیام باMalwarebytes Anti-Malware اسکن کنم دیدم چندتای پیداکرد اوناراپاک کردم یک بارسیستم راریست کردم باتعجب درست شد:1. (27):بعدازمدتی دوباره اینجوری شدکه دوباره ازMalwarebytes Anti-Malwareاستفاده کردم خوب شد.به نظرشمامشکل می تواندازکجاباشد؟
می تواندازبدافزارباشد؟

AMD>INTEL
27-11-14, 20:00
دوست عزیزگفتم بیام باMalwarebytes Anti-Malware اسکن کنم دیدم چندتای پیداکرد اوناراپاک کردم یک بارسیستم راریست کردم باتعجب درست شد:1. (27):بعدازمدتی دوباره اینجوری شدکه دوباره ازMalwarebytes Anti-Malwareاستفاده کردم خوب شد.به نظرشمامشکل می تواندازکجاباشد؟
می تواندازبدافزارباشد؟

این مسائل آلوده نبودن سیستم از مقدمات عیب یابی هست . اپدیت بودن آنتی ویروس و مهمتر داشتن یک آنتی ویروس مهم هست .بله میتونه از بد افزار و تروجان هم باشه .

iranpg
27-11-14, 20:11
این مسائل آلوده نبودن سیستم از مقدمات عیب یابی هست . اپدیت بودن آنتی ویروس و مهمتر داشتن یک آنتی ویروس مهم هست .بله میتونه از بد افزار و تروجان هم باشه .
بنظرشمابهترین انتی ویروس وکاملترین چه ازنظربدافزاروچه غیره چییست؟

AMD>INTEL
27-11-14, 20:13
بنظرشمابهترین انتی ویروس وکاملترین چه ازنظربدافزاروچه غیره چییست؟

به نظر من هزینه کنید . bitdefender antivirus plus 2015 بگیرید . حدود 25 هست . میتونید از محصولات دیگه هم استفاده کنید . ولی من به این اعتقاد دارم .

iranpg
27-11-14, 23:24
به نظر من هزینه کنید . bitdefender antivirus plus 2015 بگیرید . حدود 25 هست . میتونید از محصولات دیگه هم استفاده کنید . ولی من به این اعتقاد دارم .
نمایندگی ...مکانی معتبربرای خریدسراغ دارید.:11():

AMD>INTEL
27-11-14, 23:26
نمایندگی ...مکانی معتبربرای خریدسراغ دارید.:11():

فردا براتون پی ام میکنم . کسی هست که خودم ازش خرید کردم .

iranpg
01-12-14, 09:32
فردا براتون پی ام میکنم . کسی هست که خودم ازش خرید کردم .
سلام
پس چی شد؟!:1. (28):

AMD>INTEL
01-12-14, 09:50
سلام
پس چی شد؟!:1. (28):

براتون pm کردم .