PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در انتخاب بهترین فن برای کولینگ لپ تاپ

ted mosby
16-09-14, 02:01
سلام دوستان
من با لپ تاپم کار های سنگین بسیاری انجام میدم از جمله بازی کردن
مدل لپ تاپم اینه Asus G750JZ
اینم مشخصات
i7 2.4
ram : 32gb
vga : gtx 880m
حالا من مشکل داغ کردن لپ تاپم رو دارم با اینکه یک کول پد گرفتم براش ولی اصلا و به هیچ وجه خنک کنندگی که میخوام رو نداره
میخوام یک کول پد دست ساز بسازم ولی مشکل من اینه که نمیدونم چه فنی بگیرم تا خیلی خوب بتونه جوابگوی خنک کردن باشه
یک دونه فن هم میخوام چون میخوام روی یکی از محل های عبور هوا زیر لپ تاپم کار بزارمش ولی خوب فکر کنم یک فن 12 سانتی کافی باشه بازم اگر
فن کوچکتری سراغ داشتین که خوب بود بگین ممنون میشم
برام حجم هوایی که بتونه جا به جا کنه مهم ترین چیز ممکن هست البته نمیخوام صدای هواپیما هم بده ممنون میشم یه چند تا فن معرفی کنید که یا
با برق usb بتونند کار کنند یا با برق خونه

AMD>INTEL
16-09-14, 02:41
این مدل مناسب هست
Notebook coolers : ZM-NC3000S (Only the registered members can see the link)

ted mosby
16-09-14, 12:05
این مدل مناسب هست
Notebook coolers : ZM-NC3000S (Only the registered members can see the link)

دوست عزیز من میخوام فن بگیرم تا یک کول پد دست ساز بسازم نه اینکه از این اماده ها بگیرم خودم از deep cool خریدم که با چوب بامبو هست ولی جوابگو نیست

لطفا فقط یک فن خوب معرفی کنید

ted mosby
16-09-14, 12:13
دوستان دیروز رفته بودم پاساژ امجد که یه تعدادی فن صنعتی ببینم اونجا مدل هایی بود که 12 سانتی بودن و 17 W مصرف و 220 v بودن به نظرتون این فن ها خوب هستن ؟ خنک میکنن اونطوری که من میخوام ؟

AMD>INTEL
16-09-14, 12:24
دوستان دیروز رفته بودم پاساژ امجد که یه تعدادی فن صنعتی ببینم اونجا مدل هایی بود که 12 سانتی بودن و 17 W مصرف و 220 v بودن به نظرتون این فن ها خوب هستن ؟ خنک میکنن اونطوری که من میخوام ؟

مدلهای 220 ولت صدای زیادی دارند .بگید براتون تست کنند متوجه میشید.

ted mosby
16-09-14, 12:32
مدلهای 220 ولت صدای زیادی دارند .بگید براتون تست کنند متوجه میشید.

خوب نظر شما برای فن چیه عزیز والا من اصلا سر در نمیارم از مدل های فن
انقدر هم زیاد هستن که ادم میمونه کدوم رو بگیره

AMD>INTEL
16-09-14, 12:34
به نظرم از 4 فن 12 انرمکس استفاده کنید .مثل این مدل
فن کیس T.B.Silence Manual انرمکس (Only the registered members can see the link)

ted mosby
16-09-14, 13:00
به نظرم از 4 فن 12 انرمکس استفاده کنید .مثل این مدل
فن کیس T.B.Silence Manual انرمکس (Only the registered members can see the link)

اخه کلا میخوام 2 تا فن بزارم زیر لپ تاپم 2 تا سوراخ داره که بشه ازشون هوا رو کشید بیرون
نظرتون در مورد
NF-A14 industrialPPC -3000PWM (Only the registered members can see the link)چیه ؟ به خاطر قدرت جا به جایی هواش میگم

AMD>INTEL
16-09-14, 13:07
باید مدلی انتخاب کنید که بتونید بوسیله تبدیل مولکس بهش برق برسونید . بعضی از مدل ها از مادربرد تغذیه میکنند و سه پین هستند

ted mosby
16-09-14, 13:12
باید مدلی انتخاب کنید که بتونید بوسیله تبدیل مولکس بهش برق برسونید . بعضی از مدل ها از مادربرد تغذیه میکنند و سه پین هستند

میتونید یک توضیحی در مورد این تبدیل بدین ؟ من چیزی نمیدونم در این مورد لطفا بگید چطوری باید بفهمم که فن از مادربورد تغذیه میکنه یا نه

AMD>INTEL
16-09-14, 13:17
میتونید یک توضیحی در مورد این تبدیل بدین ؟ من چیزی نمیدونم در این مورد لطفا بگید چطوری باید بفهمم که فن از مادربورد تغذیه میکنه یا نه

کاملا مشخصه . اگر سوکت فن به شکل زیر بود یعنی به مادربرد وصل میشه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

کاملا مشخصه . اگر سوکت فن به شکل زیر بود یعنی به مادربرد وصل میشه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ted mosby
16-09-14, 13:22
این تبدیلی که میگید رو از کجا میشه گیر اورد ؟ برق فن ها با این تبدیل از کجا تامین میشن ؟
ببخشید اینقدر سوال میکنم

AMD>INTEL
16-09-14, 13:25
این تبدیلی که میگید رو از کجا میشه گیر اورد ؟ برق فن ها با این تبدیل از کجا تامین میشن ؟
ببخشید اینقدر سوال میکنم

شما فنی تهیه کنید که سوکت مولکس داشته باشه .

ted mosby
16-09-14, 13:49
شما فنی تهیه کنید که سوکت مولکس داشته باشه .

خوب عزیز با چی باید تغذیه کرد فن رو لپتاپ که جای سوکت مولکس نداره
اینم بگید من میرم دیگه برای خرید

AMD>INTEL
16-09-14, 13:53
خوب عزیز با چی باید تغذیه کرد فن رو لپتاپ که جای سوکت مولکس نداره
اینم بگید من میرم دیگه برای خرید

میتونید از یک پاور at قدیمی استفاده کنید . یا یک پاور atx