PDA

مشاهده نسخه کامل : 2 پاور همزمان

yavarahmad
14-09-14, 00:40
با سلام
یه سوالی میپرسم ولی توروخدا نگین که طرف چقدر خل هستش!!!
آیا میشه همزمان 2 پاور روی یه pc داشته باشیم؟
یه پاور واسه 4تا هاردی که دارم و پاور دیگه واسه بقیه قسمت ها!!!!
یعنی ممکنه؟؟؟؟
اگه نمیشه چرا نمیشه؟؟؟؟
اگه میشه لطفا راهنمایی بفرمایین؟

hamed 111
14-09-14, 01:11
سلام
یک پاور 480w کافیه. همش بخاطر 4تا هارددیسک؟

Moein
14-09-14, 01:37
با سلام
یه سوالی میپرسم ولی توروخدا نگین که طرف چقدر خل هستش!!!
آیا میشه همزمان 2 پاور روی یه pc داشته باشیم؟
یه پاور واسه 4تا هاردی که دارم و پاور دیگه واسه بقیه قسمت ها!!!!
یعنی ممکنه؟؟؟؟
اگه نمیشه چرا نمیشه؟؟؟؟
اگه میشه لطفا راهنمایی بفرمایین؟

سلام امکان این کار وجود داره اما این کار یکم ریسک داره به دلیل ریپل متفاوت پاور ها

شما باید یک تبدیل درست کنید به صورت دستی که دو عدد 24 پین پاور به صورت ورودی داشته باشه و یک خروجی 24 پین
ورودی 2 24 پین تنها یکی از اونها می بایستی کابل کامل داشته باشه به خروجی و دیگر سر ورودی 24 پین تنها کابل سبز و مشکی را به خروجی داشته باشه

با این کار شما توانایی دارید دو پاور رو در یک سیستم روشن کنید و هنگام روشن کردن سیستم برق همزمان در دو پاور ایجاد بشه

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

البته این کار رو هم به صورت دو سیم می تونید انجام بدید که پیشنهاد نمی کنم

ریسک این کار رو هم با اینکه ریسک زیادی نداره به عهده خودتون هست

موفق باشید

yavarahmad
14-09-14, 08:23
سلام
یک پاور 480w کافیه. همش بخاطر 4تا هارددیسک؟

دیشب بانرم افزار آنلاین توان مصرفی سیستم رو محاسبه کردم که نشون میداد توان مورد نیاز درحدود410وات هستش و پیشنهاد یه پاورگرین 480وات داد.
ولی من میخوام پارو فراتر بزارم و یه پاور Green GP750B-OC بخرم تا اگه درآینده سیستم رو ارتقادادم بتونه جواب بده و حتی سرتر هم باشه.
نظرتون چیه؟؟؟؟

لینک نرم افزارمحاسبه توان مصرفی :نرم افزار آنلاین محاسبه توان مصرفی کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

لینک پاور : Green GP750B-OC Power (Only the registered members can see the link)

قیمت پاور درکیمیا آنلاین: مشخصات Power GREEN OC Series GP750 BOC | مشخصات پاور گرین OC Series GP750 BOC | 1233 | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)

nima_hl
14-09-14, 22:29
دیشب بانرم افزار آنلاین توان مصرفی سیستم رو محاسبه کردم که نشون میداد توان مورد نیاز درحدود410وات هستش و پیشنهاد یه پاورگرین 480وات داد.
ولی من میخوام پارو فراتر بزارم و یه پاور Green GP750B-OC بخرم تا اگه درآینده سیستم رو ارتقادادم بتونه جواب بده و حتی سرتر هم باشه.
نظرتون چیه؟؟؟؟

لینک نرم افزارمحاسبه توان مصرفی :نرم افزار آنلاین محاسبه توان مصرفی کامپیوتر (Only the registered members can see the link)

لینک پاور : Green GP750B-OC Power (Only the registered members can see the link)

قیمت پاور درکیمیا آنلاین: مشخصات Power GREEN OC Series GP750 BOC | مشخصات پاور گرین OC Series GP750 BOC | 1233 | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)

احمد جان پاور های جدید با لود زیر 20% هم مشکل زیادی ندارند و چون شما فرمودید 4 عدد هارد دارید پس کمباین برقتون هم فکر نمیکنم در حالت idle زیر 70 وات باشه پس انتخاب این پاور برای آینده نگری انتخاب خوبیه :great:

البته معمولا آینده نگری در ضمینه خرید قطعات کامپیوتر زیاد کار آمد نیست چون تا چشم به هم بگذارید محصولات جدید به بازار میان و بعید نیست گرافیک کارتهای آینده اینقدر کم مصرف باشند که اصلا نیاز به پاور 750 واتی داشته باشند

من باشم همون پاور 480 را به قیمت حدود 150 تومن تهیه میکنم هر موقع خواستم قطعات را آپدیت کنم پاور را هم تعویض میکنم

Admiral_Hunter
15-09-14, 19:21
این سوال من هم بوده منتها از کجا مادگی گیر بیاریم رابط بسازیم؟
حالا نمیشه راحت 2 تا سیم به پاور اصلی که به مادربورد وصله وصل کنیم بعد وصلش کنیم به پاور دومیه؟:1. (27):