PDA

مشاهده نسخه کامل : پاک کردن ویندوزی از داخل ویندوزی دیگر؟؟؟

hwcpmm
12-09-14, 17:23
با سلام
بر روی یک سیستم دو ویندوز وجود دارد ولیکن هرکدام در یک درایو مجزا؛حال چگونه باید از داخل یک ویندوز کلا درایو متعلق به ویندوز دیگری را خالی کرد؟

Admiral_Hunter
12-09-14, 18:27
هر کاری میکنی بکن فقط درایو c پاک نکن وگرنه هیچ کدوم از ویندوزات بالا نمیاد.
فقط میتونی با ویندوزی که تو c نصبه بالا بیای و ویندوزی که تو درایو دیگت پاک کنی.
بعد که سیستم بوت میشه بازهم اسم 2 تا ویندوزت هست که 2 راه داره یکی اینکه بری تو درایو c
boot.ini ویرایش کنی

برای ویندوز xp اینجوریه

hamed 111
13-09-14, 01:56
از سافت98 یک برنامه بسیار کم حجم windos uninstaler
رو دانلود کن
با ویندوزی که میخوای نگهش داری بیا بالا
برنامه رو اجرا کن. شروع به اسکن میکنه ویندوزهایی که رو سیستم نصبه برات لیست میکنه
بعد سیستم عاملی که نمیخوای رو تیکشو بزن و ران کن)
3 یا 4 دقیقه طول میکشه تا ویندوز رو راحت و بدون دردسر برات پاک میکنه! که خودت تو کفش میمونی:1. (26):

به msconfig هم برو از سربرگ boot همونی که پاک کردی رو دیلیت کن که تو بوت دیگه چیزی نیاد
برو بسلامت.

hwcpmm
13-09-14, 10:29
خیلی ببخشید ولی این نرم افزار ویندوز ایکس پی را پشتیبانی نمی کند؛
ویندوز ایکس پی داخل درایو سی و ویندوز هفت داخل درایو دیگری است و می خواهد که ویندوز ایکس پی را حذف کند.

SajjadKhati
13-09-14, 11:13
منظور اوستا حامد اینه که این نرم افزار رو تو ویندوز 7 اجرا کن
اما اگه پارتیشن هات ، جدا نیست (درایو 300 مگ جدا نداری) ، درایو c ات اکتیوه و بوت اش تو اونه و با پاک کردنش ، ویندوز 7 ات هم دیگه بالا نمیاد
همش یادت باشه مهم ترین ویندوز رو داخل درایو c نصب کن

امضات چه باحاله (بوسِّمی خنده ی جا:Love-ssa~! (1):)

hwcpmm
13-09-14, 11:30
منظور اوستا حامد اینه که این نرم افزار رو تو ویندوز 7 اجرا کن
اما اگه پارتیشن هات ، جدا نیست (درایو 300 مگ جدا نداری) ، درایو c ات اکتیوه و بوت اش تو اونه و با پاک کردنش ، ویندوز 7 ات هم دیگه بالا نمیاد
همش یادت باشه مهم ترین ویندوز رو داخل درایو c نصب کن

امضات چه باحاله (بوسِّمی خنده ی جا:Love-ssa~! (1):)

اول ویندوز ایکس پی داخل درایو سی بوده و بعدا اومده ویندوز سون را داخل درایو دیگری نصب کرده است,حالا با این نرم افزار می شود از داخل ویندوز سون ویندوز ایکس پی را که داخل درایو سی هست را پاک کرد؟

ممنونم؛ببخشید این((بوسِّمی خنده ی جاOnly the registered members can see the link!%20(1).gif)) یعنی چی؟

SajjadKhati
13-09-14, 11:35
من با این نرم افزار کار نکردم . بزار اوستا حامد بیاد جواب بده.
شدن رو فک کنم بشه اما چون درایو اکتیو و فایل بوت اش حذف میشه ، ویندوز 7 ات بالا نمیاد دیگه

ینی پاره شدیم از خنده :Love-ssa~! (1): مازندرانی نیستی؟ نه :Love-ssa~! (1):

hamed 111
13-09-14, 14:45
اول ویندوز ایکس پی داخل درایو سی بوده و بعدا اومده ویندوز سون را داخل درایو دیگری نصب کرده است,حالا با این نرم افزار می شود از داخل ویندوز سون ویندوز ایکس پی را که داخل درایو سی هست را پاک کرد؟

ممنونم؛ببخشید این((بوسِّمی خنده ی جاOnly the registered members can see the link!%20(1).gif)) یعنی چی؟

سلام
من متوجه نشدم اگه xp تو c نصبه بعد 7 رو در درایو دیگری حتما D باید باشه!؟! . . .
همینطور که اقا سجاد گفتند با ویندوزی که میخوای نگه داری همون 7 با بالا و xp رو دیلیت کن.

با سون میشه xp رو از سیستم حذف کرد. ولی با xp امتحان نکردم

M3RS4D 50062
13-09-14, 16:08
با سلام
بر روی یک سیستم دو ویندوز وجود دارد ولیکن هرکدام در یک درایو مجزا؛حال چگونه باید از داخل یک ویندوز کلا درایو متعلق به ویندوز دیگری را خالی کرد؟

دوست عزیز شما چه ویندوز هایی داری؟
رو چه پارتیشن هایی؟؟
کلا چنتا پارتیشن داری؟؟؟ تا بهت بگم بدون هیچ نرم افزاری پارتیشنش رو پاک کنی و دوباره از اون پارتیشن استفاده کنی و بوت ویندوزتم چجوری ویرایش کنی!!!
ولی خواهشا اطلاعات درست بده بگو دقیقا میخوای چیکار کنی؟؟؟

hwcpmm
19-09-14, 15:00
دوست عزیز شما چه ویندوز هایی داری؟
رو چه پارتیشن هایی؟؟
کلا چنتا پارتیشن داری؟؟؟ تا بهت بگم بدون هیچ نرم افزاری پارتیشنش رو پاک کنی و دوباره از اون پارتیشن استفاده کنی و بوت ویندوزتم چجوری ویرایش کنی!!!
ولی خواهشا اطلاعات درست بده بگو دقیقا میخوای چیکار کنی؟؟؟

ویندوز ایکس پی روی پارتیشن سی و سون روی پارتیشن اچ هستند و فکر کنم(چون سیستم خودم نیستش برا دوستمه) شش پارتیشن داشت.
هیچی اومده ویندوز هفت را نصب کرده بدون اینکه ویندوز ایکس پی را فرمت کنه حالا میخواد که از داخل ویندوز هفت ویندوز ایکس پی را پاک کند.

M3RS4D 50062
19-09-14, 15:40
ویندوز ایکس پی روی پارتیشن سی و سون روی پارتیشن اچ هستند و فکر کنم(چون سیستم خودم نیستش برا دوستمه) شش پارتیشن داشت.
هیچی اومده ویندوز هفت را نصب کرده بدون اینکه ویندوز ایکس پی را فرمت کنه حالا میخواد که از داخل ویندوز هفت ویندوز ایکس پی را پاک کند.

خیل خوب
شما مجبورید هر ویندوز رو بپاکید و دوباره ویندوز 7 رو نصب کنید!
چون
فایل هلی بوت رو ویندوز XP هستش که اگه پارتیشنش رو پاک کنیم ,سیستم دیگه بالا نمیاد!!!!!!!!!!!!

M3RS4D 50062
19-09-14, 16:25

خیل خوب
شما مجبورید هر ویندوز رو بپاکید و دوباره ویندوز 7 رو نصب کنید!
چون
فایل هلی بوت رو ویندوز XP هستش که اگه پارتیشنش رو پاک کنیم ,سیستم دیگه بالا نمیاد!!!!!!!!!!!!