PDA

مشاهده نسخه کامل : نیاز به یک هدست با میکروفون با کیفیت و مجهز به نویز گیر

arezab
11-09-14, 16:56
دوستان متخصص در زمینه هدفون و هدست ...

میخواستم یک هدست خوب بگیرم که کار ضبط صدا رو در حد و حدود یک میکروفون نیمه حرفه ای و خوب انجام بده و صدای انسان رو شفاف و بدون نویز ضبط کنه چون ما استودیو نداریم. اینو برای کار ضبط عبارات انگلیسی و فارسی و کلاً برای آموزش زبان بصورت Audio میخواستم.

خودم چند مدل رو که الان تو بازار هست بررسی کردم که فکر کنم بهترینش در حد و حدود 100 تومن همین Microsoft LifeChat LX3000 باشه اما میخواستم اگه بشه ارزونترش رو بگیرم چون هدفونش (پخش صدا) زیاد برام مهم نیست. از طرفی هم نمیخواستم میکروفون رومیزی تنها بگیرم چون همزمان با کار ضبط، کار ادیت و افکت گذاری و غیره هم روی ترک Audio داریم که میخوام همزمان اونو هم بشنوم پس لازمه که هد ست باشه تا ضبط کردن و شنیدن افکت ها همزمان قابل انجام باشه.

دوستانی که بیشتر تو این زمینه تبحر دارن یا با محصول خاصی کار کردن چی پیشنهاد میکنن؟

ممنون

AMD>INTEL
11-09-14, 17:42
دوست گرامی با این سقف بودجه بعید میدونم بتونی محصولی بگیری که دارای کیفیت خیلی خوبی باشه .

nima_hl
11-09-14, 19:07
دوستان متخصص در زمینه هدفون و هدست ...

میخواستم یک هدست خوب بگیرم که کار ضبط صدا رو در حد و حدود یک میکروفون نیمه حرفه ای و خوب انجام بده و صدای انسان رو شفاف و بدون نویز ضبط کنه چون ما استودیو نداریم. اینو برای کار ضبط عبارات انگلیسی و فارسی و کلاً برای آموزش زبان بصورت Audio میخواستم.

خودم چند مدل رو که الان تو بازار هست بررسی کردم که فکر کنم بهترینش در حد و حدود 100 تومن همین Microsoft LifeChat LX3000 باشه اما میخواستم اگه بشه ارزونترش رو بگیرم چون هدفونش (پخش صدا) زیاد برام مهم نیست. از طرفی هم نمیخواستم میکروفون رومیزی تنها بگیرم چون همزمان با کار ضبط، کار ادیت و افکت گذاری و غیره هم روی ترک Audio داریم که میخوام همزمان اونو هم بشنوم پس لازمه که هد ست باشه تا ضبط کردن و شنیدن افکت ها همزمان قابل انجام باشه.

دوستانی که بیشتر تو این زمینه تبحر دارن یا با محصول خاصی کار کردن چی پیشنهاد میکنن؟

ممنون

در محصولات موجود در بازار به نظرم فیلیپس تک گوشی کیفیت مناسبی داره

یه همچین چیزیه

Only the registered members can see the link

arezab
11-09-14, 21:17
دوست گرامی با این سقف بودجه بعید میدونم بتونی محصولی بگیری که دارای کیفیت خیلی خوبی باشه .

به نظر شما حداقل چقدر هزینه لازمه و اگر مدلی رو هم معرفی بفرمایید که حالا یا خودتون عملاً کار کرده باشی و یا از دوستان کسی باشه که از کیفیت میکروفونش راضی باشه ممنون میشم.

AMD>INTEL
11-09-14, 21:21
درود نظرم روی این مدل هست Creative HITS MA2400 با قیمت تقریبی 150 تومن
-------------------------
یا این مدل
Logitech USB Headset H540
این هم 150 هست

arezab
11-09-14, 21:23
در محصولات موجود در بازار به نظرم فیلیپس تک گوشی کیفیت مناسبی داره

یه همچین چیزیه

Only the registered members can see the link

ممنون نیما جان فقط اگه مدل دقیقشو میدونی بگو که من یه سرچی برای قیمتش و بررسی مشخصاتش انجام بدم.

nima_hl
11-09-14, 22:36
ممنون نیما جان فقط اگه مدل دقیقشو میدونی بگو که من یه سرچی برای قیمتش و بررسی مشخصاتش انجام بدم.

یک مشتری سال گذشته داشتم که 4-5 تا میکروفون برای دوبلاژ آماتوری عوض کرد در نهایت به این مدل رسید

بعد از اون به 3-4 نفر این سری را پیشنهاد دادم و راضی بودند ولی متاسفانه مدل دقیقش را نمیدونم

یه فروشگاه در پاساژ ولیعصر بود که اینها را میاورد و دوستان از اونجا خریدند

یکشنبه دو شنبه میتونم از اون طرف برم و مدل و قیمتشو بپرسم

اگر هم خودتون مسیرتونه وارد مرکز کامپیوتر ولیعصر شدید نرسیده به راه پله های سمت چپ یک فروشگاه پشت ویترینش گذاشته

arezab
11-09-14, 22:46
یک مشتری سال گذشته داشتم که 4-5 تا میکروفون برای دوبلاژ آماتوری عوض کرد در نهایت به این مدل رسید

بعد از اون به 3-4 نفر این سری را پیشنهاد دادم و راضی بودند ولی متاسفانه مدل دقیقش را نمیدونم

یه فروشگاه در پاساژ ولیعصر بود که اینها را میاورد و دوستان از اونجا خریدند

یکشنبه دو شنبه میتونم از اون طرف برم و مدل و قیمتشو بپرسم

اگر هم خودتون مسیرتونه وارد مرکز کامپیوتر ولیعصر شدید نرسیده به راه پله های سمت چپ یک فروشگاه پشت ویترینش گذاشته

اگه لطف کنی مدل و قیمتش رو بپرسی ممنونت میشم چون من حدود 650 کیلومتر با تهران فاصله دارم و دسترسی به بازار تهران برام مقدور نیست به خاطر همین زحمت دادم بهت :give_rose:

تشکر فراوان