PDA

مشاهده نسخه کامل : [مادربرد گیگابایت] امکان کراس فایر

ddavod
10-09-14, 00:38
اقا یه سوال این مادر برد منه GIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-Z77-DS3H (rev. 1.0) (Only the registered members can see the link) میخوام بدونم الان یه گرافیک دارم میخوام گرافیک اضافه کنم ایا میتونم از اونجایی که مین من 2 تا گرافیک میخوره گرافیکی که الان گذاشتم بمونه یه گرافیک جدید اضافه کنم و هم زمان 2 تا کارت گرافیک رو کامپیوتر باشه یا نه

AMD>INTEL
10-09-14, 00:47
اقا یه سوال این مادر برد منه GIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-Z77-DS3H (rev. 1.0) (Only the registered members can see the link) میخوام بدونم الان یه گرافیک دارم میخوام گرافیک اضافه کنم ایا میتونم از اونجایی که مین من 2 تا گرافیک میخوره گرافیکی که الان گذاشتم بمونه یه گرافیک جدید اضافه کنم و هم زمان 2 تا کارت گرافیک رو کامپیوتر باشه یا نه

بله مادربرد شما امکان کراس فایر دارد . میتونید از دو کارت AMD استفاده کنید .
Support for AMD CrossFireX™ technology

nima_hl
10-09-14, 00:53

گرافیک و پاور فعلیتون چیه ؟

برای برخی از گرافیک های ضعیف کراسفایر صرفه اقتصادی نسبت به هزینه انجام شده برای گرافیک کارت جدید و احتمالا پاور را ندارد و بهتره کارتتون را بفروشید و یک کارت جدید تهیه کنید

ddavod
10-09-14, 11:14
گرافیک من geforce gt 440 هستش پاور من 550 وات

AMD>INTEL
10-09-14, 12:28

این مادربرد از SLI پشتیبانی نمیکند . همون خرید یک کارت قدرتمند رو بهتون پیشنهاد میکنم . پاورتون 550 وات چه برندی هست ؟

nima_hl
10-09-14, 12:42

این گرافیک به صورت نو در بازار نیست و دست دوم آن را شاید به قیمت 200 تا 250 تومن بتونید تهیه کنید

پیشنهاد میکنم به جای این کار گرافیک کارت خودتون را به همین حدود قیمت بفروشید و یدونه 650 gtx gigatron به قیمت حدود 350 بخرید که در حالت دیفالت قدرتی بیش از 2 کارت 440 به شما میده ( 650 امکان آورکلاک خوبی داره )

AMD>INTEL
10-09-14, 12:48
Gigabyte R7 260X OC WF گزینه ای خوبیه . قیمتش هم حدود 590 هست . یکی از مشخصات شاخصش پشتیبانی از DX12 هست . ولی پاورتون رو حتما بگید چه برندی هست .

ddavod
11-09-14, 11:16
پاور گرین هستش البته پاور من مشکل داره باید عوضش کنم یه وقتی برق به کیس نمیده یه وقت هم کامپیوتر رو شن میشه خود به خود یه پاور خوب هم پیشنهاد بدید ممنون میشم شاید هم ببینم بشه گارانتی ببرم گارانتی

AMD>INTEL
11-09-14, 11:40
پاور حداقل یک green 600-hp بگیرید . حدود 260

ddavod
11-09-14, 17:10
الته زیاد نمیخوام خرجم بره بالا اگه با همین پاور بتونم سر کنم فعلا چون رم سیستم من هم کمه 4 گیگه اون هم باید کنم 8 اگه پاورم جواب بده یه گرافیک و یه رم و با زیر 500 جمع کنم به خاطر همین پرسیدم که گرافیک رو قبلی رو سیستم بمونه و یه گرافیک دیگه بخرم رو سیستم شاید 2 تا گرافیک با هم کمبود گرافیک من رو جبران کنه البته من زیاد اهل بازی انچنانی نیست کلا یه فوتبال فیفا و پی اس بازی میکنم جی تی ای هم کم و بیش بازی میکنم یه سرک هم به ned for speed گاهی میزنم خلاصه خلاصش اینه که فقط فوتبال پی اس برام درجه اولویته که لگ نزنه مخصوصا این که نسخه 2015 هم داره میاد

AMD>INTEL
11-09-14, 17:30
الته زیاد نمیخوام خرجم بره بالا اگه با همین پاور بتونم سر کنم فعلا چون رم سیستم من هم کمه 4 گیگه اون هم باید کنم 8 اگه پاورم جواب بده یه گرافیک و یه رم و با زیر 500 جمع کنم به خاطر همین پرسیدم که گرافیک رو قبلی رو سیستم بمونه و یه گرافیک دیگه بخرم رو سیستم شاید 2 تا گرافیک با هم کمبود گرافیک من رو جبران کنه البته من زیاد اهل بازی انچنانی نیست کلا یه فوتبال فیفا و پی اس بازی میکنم جی تی ای هم کم و بیش بازی میکنم یه سرک هم به ned for speed گاهی میزنم خلاصه خلاصش اینه که فقط فوتبال پی اس برام درجه اولویته که لگ نزنه مخصوصا این که نسخه 2015 هم داره میاد

مشخصات پاورو واتاژش رو بنویسید . البته به نظر میاد با تعریفی که خودتون ازش کردید نیاز به سرویس داشته باشه .
شما یک کارت گرافیک مثل gigabyte r7 250x هم کارتون راه میندازه .

ddavod
11-09-14, 22:36
حالا نمیدونم پاور خالی رو میشه داد چک کنن یا نه مجبورم کیس و کامل ببرم پیش کنندش

AMD>INTEL
11-09-14, 22:38
حالا نمیدونم پاور خالی رو میشه داد چک کنن یا نه مجبورم کیس و کامل ببرم پیش کنندش

اگر پاورتون خارج از گارانتی هست و چند سال کار کرده پیشنهاد میکنم . پاورتون رو بفروشید و یک پاور نو تهیه کنید .

ddavod
12-09-14, 01:10
پامورو الان 2 سله دارم نمیدونم گارانتی داره یا نه یه کم دستم خالیه من هم دوست دارم کار و یک دفعه کنم یه چیزی بگیرم که خیالم تخت بشه

nima_hl
12-09-14, 02:11
پامورو الان 2 سله دارم نمیدونم گارانتی داره یا نه یه کم دستم خالیه من هم دوست دارم کار و یک دفعه کنم یه چیزی بگیرم که خیالم تخت بشه

پاور گرین مثل فیل میمونه مرده و زندش یه قیمته :lol:

شما پاورتون را برای گارانتی بفرستید فکر کنم با 45 تومن کل دل و رودشو براتون ردیف میکنند (اگر گارانتی نداشته باشه) و یک ماه به شما گارانتی میدند

ddavod
12-09-14, 11:56
ببخشید اینقدر سوال های مختلف کردم از بحث اصلیم خارج شدم و به جواب اصلی نرسیدم

1.ایا میتونم همزمان تو مادر برد من هم گرافیک geforce gt 440 رو بزارم هم یه گرافیک جدید بزارم

2. ایا مثلا قدرت گرافیک قبلیم و گرافیک جدید با هم ادغام میشن تا قدرت گرافیکی سیستم من بره بالا

3. ایا پاور 550 من جواب میده اصلا یا نه این هم عکس پاور من

AMD>INTEL
12-09-14, 12:30
ببخشید اینقدر سوال های مختلف کردم از بحث اصلیم خارج شدم و به جواب اصلی نرسیدم

1.ایا میتونم همزمان تو مادر برد من هم گرافیک geforce gt 440 رو بزارم هم یه گرافیک جدید بزارم

2. ایا مثلا قدرت گرافیک قبلیم و گرافیک جدید با هم ادغام میشن تا قدرت گرافیکی سیستم من بره بالا

3. ایا پاور 550 من جواب میده اصلا یا نه این هم عکس پاور من

شما میتونید از دو کارت گرافیک amd استفاده کنید .
ولی چون کارت گرافیک شما nvidia هست نمیتونید یک کارت دیگه اضافه کنید . چون بردشما از sli پشتیبانی نمیکند

ddavod
22-09-14, 17:01
Gigabyte R7 260X OC WF گزینه ای خوبیه . قیمتش هم حدود 590 هست . یکی از مشخصات شاخصش پشتیبانی از DX12 هست . ولی پاورتون رو حتما بگید چه برندی هست .

اقا امروز رفتم خریدم 525 تومان حالا دارم درایورش رو نصب میکن یه چند تا بازی نصب کنم ببینم چی میشه البته رم همون 4 گیگه ولی خوب فعلا کار کنم ببینم به کجا میرسه

AMD>INTEL
22-09-14, 17:04
اقا امروز رفتم خریدم 525 تومان حالا دارم درایورش رو نصب میکن یه چند تا بازی نصب کنم ببینم چی میشه البته رم همون 4 گیگه ولی خوب فعلا کار کنم ببینم به کجا میرسه

درایور جدید رو نصب کنید . 14.7 rc3

ddavod
22-09-14, 18:31
درایور و نصب کردم حالا رم و بخرم یه چند وقت کار دارم تا خورد خورد رم و شاید اگر لازم بشه پاور بگیرم چند تا بازی حرفهای هم نصب کنم ببینم چی میشه البته امروز رفتم گرافیک بگیرم یکی میگفت SAPPHIRE خوبه یکی دیگه کلا منکر این مارک میشد اخر هم همون گیگا بایت رو گرفتم حد اقل اسمش بیشتر و مطمین تره همیشه هم مادربرد های سیستم من گیگا بوده همیشه هم راضی بودم

AMD>INTEL
22-09-14, 18:38
درایور و نصب کردم حالا رم و بخرم یه چند وقت کار دارم تا خورد خورد رم و شاید اگر لازم بشه پاور بگیرم چند تا بازی حرفهای هم نصب کنم ببینم چی میشه البته امروز رفتم گرافیک بگیرم یکی میگفت SAPPHIRE خوبه یکی دیگه کلا منکر این مارک میشد اخر هم همون گیگا بایت رو گرفتم حد اقل اسمش بیشتر و مطمین تره همیشه هم مادربرد های سیستم من گیگا بوده همیشه هم راضی بودم

پاور فکر نکنم نیازی باشه . بله خوب کردید گیگابایت گرفتید چون خنک کننده بهتری دارد و هم گارانتی مطلوب .
رم هم پیشنهاد میکنم . یک کیت دوال 8 گیگ بگیرید
kingston hyperx blue 4gb*2

ddavod
23-09-14, 12:28
یه سوالی چه طور بفهمم اورکلاک شدست یا نه چون جایی خوندم خود ای ام دی اینا اورکلاک کرده داده بیرون درسته

AMD>INTEL
23-09-14, 12:38
یه سوالی چه طور بفهمم اورکلاک شدست یا نه چون جایی خوندم خود ای ام دی اینا اورکلاک کرده داده بیرون درسته

اگر این کارت رو خریداری کرده باشید .بله توسط گیگابایت تقویت و اورکلاک شده است .GV-R726XOC-2GD
GIGABYTE - Graphics Card - AMD - PCI Express Solution - Radeon™ R7 200 series - GV-R726XOC-2GD (rev. 1.0) (Only the registered members can see the link)

ddavod
23-09-14, 12:44
بله همینه حالا gta و چند تا بازی سنگین دیگه نصب کنم ببینم چی میشه دیشب دموی فیفا 2015 رو نصب کردم واقعا محشر بود

AMD>INTEL
23-09-14, 12:50
بله همینه حالا gta و چند تا بازی سنگین دیگه نصب کنم ببینم چی میشه دیشب دموی فیفا 2015 رو نصب کردم واقعا محشر بود

کارت خوبی هست . فقط به فکر رم باشید حتما . چون بازیهای جدید همه 8 گیگ رو لازم دارند .

ddavod
23-09-14, 13:01
اره شاید شنبه برم بازار راستی این (rev. 2.0) و 1 3 چیه تو مادربرد و گرافیک دیدم که مثلا شرکت مادربرد rev 1 داره 2 داره فرقی دارن با هم الان گرافیک من rev 2 هستش راستی الان گرافیک قبلی من چند میارزه همون geforce 440 هست

AMD>INTEL
23-09-14, 13:27
اره شاید شنبه برم بازار راستی این (rev. 2.0) و 1 3 چیه تو مادربرد و گرافیک دیدم که مثلا شرکت مادربرد rev 1 داره 2 داره فرقی دارن با هم الان گرافیک من rev 2 هستش راستی الان گرافیک قبلی من چند میارزه همون geforce 440 هست

rev مخفف revison هست . معمولا شرکت سازنده یکسری که اصلاحات روی محصوصلش ایجاد میکنه . هربار این اصلاحات رو انجام میده رویوژن تغییر میکنه .
برای کارتت تاپیک بزن . حدود 200 فکر کنم به فروش بره .

Avajang
23-09-14, 14:01

دوست گرامی چناچه از نحوه پشتیبانی آواژنگ در این انجمن رضایت دارید لطفا در این تاپیک اعلام فرمایید
Only the registered members can see the link