PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک/درایور کیبورد

عبدالقادر
02-09-14, 14:40
سلام خدمت دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده خواهشا کمکم کنید
کیبورد من چند روزه کار نمیکنه.امروز وقتی به قسممت دیویس منیجر رفتم دیدم:لینک عکس (Only the registered members can see the link)

الان باید چیکار کنم؟
درایور کیبورد رو از کجا دانلود کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Reza Eshraghi
02-09-14, 14:46
سلام دوست عزیز
مدل مادربرد ؟
کیبرد روی سیستم دیگه کار می کنه ؟

AMD>INTEL
02-09-14, 15:26
احتمالا زیاد مشکل به خاطر کیبرد هست . البته روی سیستم دیگه تستش کن یا یک کیبرد دیگه روی سیستمت امتحان کن . کیبرد plug and play هست .

عبدالقادر
02-09-14, 19:13
ممنون بابت پاسخ
مدل مادربرد :لینک عکس (Only the registered members can see the link)
کیبورد رو هم روی یک سیستم دیگه تست کردم سالم سالم بود

AMD>INTEL
02-09-14, 19:25
کیبورد دیگه رو روی مادربردتون تست کردید ؟ ممکنه به خاطر پورت ps/2 مادربردتون ممکنه باشه

عبدالقادر
02-09-14, 19:55
کیبورد دیگه رو روی مادربردتون تست کردید ؟ ممکنه به خاطر پورت ps/2 مادربردتون ممکنه باشه

قبلا درایور رو هر جور بود از نت دانلود کردم ودرایور نصب شد و اون علامت زرد رنگ از کنار درایور رفت و کیبورد درست شد وکار میکرد.ولی روز بعد که کامپیوتر روشن کردم باز از کار افتاده بود وعلامت زرد رنگ هم کنار درایور بود.

AMD>INTEL
02-09-14, 20:01
قبلا درایور رو هر جور بود از نت دانلود کردم ودرایور نصب شد و اون علامت زرد رنگ از کنار درایور رفت و کیبورد درست شد وکار میکرد.ولی روز بعد که کامپیوتر روشن کردم باز از کار افتاده بود وعلامت زرد رنگ هم کنار درایور بود.

کیبرد ps/2 نیاز به درایور ندارد . این اولین موردی هست که میبینم . چون plug and play میشناسه . شما یک کیبرد دیگه تست بزن تا مطمئن بشی .

عبدالقادر
02-09-14, 20:42
کیبرد ps/2 نیاز به درایور ندارد . این اولین موردی هست که میبینم . چون plug and play میشناسه . شما یک کیبرد دیگه تست بزن تا مطمئن بشی .
نمیدونم چیکارکنم
همین الان یه صفحه کلید (usb) تست کردم کارمیکرد
نرم افزار Driver Genius وDriverUpdaterPro همون درایور رو واسه اپدیت میاره ولی حیف که یکییش دانلود نمیکنه اون نرم افزاردیگه هم واسه دانلود سریال میخواد

AMD>INTEL
02-09-14, 20:55
نمیدونم چیکارکنم
همین الان یه صفحه کلید (usb) تست کردم کارمیکرد
نرم افزار Driver Genius وDriverUpdaterPro همون درایور رو واسه اپدیت میاره ولی حیف که یکییش دانلود نمیکنه اون نرم افزاردیگه هم واسه دانلود سریال میخواد

حتما باید یک کیبرد ps/2 تست کنید .ممکنه یکی از پایه های داخلی ps/2 مادربرد قطعی پیدا کرده باشد .

عبدالقادر
02-09-14, 21:12
حتما باید یک کیبرد ps/2 تست کنید .ممکنه یکی از پایه های داخلی ps/2 مادربرد قطعی پیدا کرده باشد .

باشه تست میکنم
میگم چرا چند روز پیش که nvidia nforce controller رو اپدیت کردم صفحه کلید درست شد ولی بعد یک خاموش روشن باز از کار افتاد
در ضمن کیبورد توی صفحه بوت کار میکنه و به محض اینکه وارد دسکتاپ میشه از کار می افته

AMD>INTEL
02-09-14, 21:14
باشه تست میکنم
میگم چرا چند روز پیش که nvidia nforce controller رو اپدیت کردم صفحه کلید درست شد ولی بعد یک خاموش روشن باز از کار افتاد
در ضمن کیبورد توی صفحه بوت کار میکنه و به محض اینکه وارد دسکتاپ میشه از کار می افته

احتمالا این ناشی از یک کانفیلیت irq هست . شما اون درایور nforce رو انیستال کنید نتیجه رو بگید . نشد بهترین کار نصب ویندوز دیگه هست .