PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود اتوران طلوع 6 ویرایش اینترنت

SajjadKhati
01-09-14, 13:50
اول یه تشکر جانانه از بچه های انجمن پرشین کدرز کنم که اگه لطف خدا و کمک بچه ها نبود ، این نسخه تموم نمیشد . یکی دو نفر واقعا نمیگنجه که اسم برد . میترسم اسم ببرم ، از اون طرفم کمک ها که از افرادهای مختلف کم نبود ، یکی از قلم بیفته و حالا خر بیار باقالی بار کن :Love-ssa~! (1): چن نفر ناراحت شن
جانانه بود عایا؟ :Love-ssa~! (1):

دانلود اتوران طلوع 6 Internet Edition از لینک تصویری زیر :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

حجم : 87 مگ فایل فشرده
پسورد : persiancoders.com

تصاویری از اتوران :

Only the registered members can see the link

حالا بریم سر وقت ویژگی های اتوران :

1) مهم ترین ویژگی اش قابلیت اضافه کردن و حذف کردن و ویرایش کردن نرم افزار توسط کاربر هست . ینی بزرگترین مشکل اتوران ها که باعث میشد نرم افزارهاش قدیمی بشن بده یه مدت ، حل شد . که همراه با قابلیت های جانبی ای مثلا مثل کمک برا جستجوی راحت تر در یه پوشه ی خاص هست (برا استفاده از این قابلیت ، بد از زدن دکمه ی مثبت که برا اضافه کردن نرم افزار هست ، با تیک زدن اولین چک باکس و زدن دکمه ی Folder Browse کناریش ، پوشه ای رو انتخاب کنین که میخاین توش نرم افزارا رو راحت تر پیدا کنین . بد تو کادر یا کمبو باکس زیریش ، اسم نرم افزاری که میخاین سرچ کنه تو اون پوشه ای که تو بالا انتخاب کردین رو بنویسین) . برا قابلیت ویرایش نرم افزار هم کافیه اول دکمه ی ویرایش (کنار دکمه ی منفی هست و شکل مداده) رو بزنین و بدش رو دکمه ی نرم افزاری که میخاین ویرایش کنین ، انتخاب کنین .
ملوومه دیگه ، کادرایی که ستاره دارن ینی دومی که برا انتخاب فایل نرم افزار و آخری برا توضیح نرم افزاره ، باید پر باشن حتما

2) نرم افزارهایی که کاربر اضافه کرد ، بدش میتونه بره تو صفه ی نصب پی در پی ، از اونجا ستاپ ها رو پشت سر هم نصب کنه (با زدن سومین آیکون از سمت چپ که آیکون ستاپ هست ، به این صفه برین) . تو همین صفه ، برا پیدا کردن راحت تر نرم افزار مورد نظر ، میتونین از دکمه ی جستجو در چک باکس یا کلیدهای Ctrl+F استفاده کنین
یه نکته ی دیگه اینکه حتی میتونین با نرم افزار MSI Package Builder ، اول نرم افزارهای exe تون رو به msi تبدیل کنین تا سایلنت نصب شه و بدش تو این صفه ، همه شونو بصورت پی در پی بصورت سایلنت نصب کنین (البته این نرم افزار قلق هایی هم داره . آموزشش رو ان شاء ا... شاید درس شه بدا)

3) پلیر نسبتا قدرتمند اتوران که 80 درصدش از نو نوشته شد و قابلیت هایی مثل جستجوی اتوماتیک فایل های صوتی از یه پوشه و همینطور قابلیت تکرار و شافل و پلی لیست و حذف و اضافه کردن آهنگ به پلی لیست و جابجایی ردیف آهنگ ها رو داره

4) نرم افزار جانبی Lock Software که برا مخفی کردن و مسدود کردن و انکریپت کردن (مخصوص فایل های همراه و فایل هایی که تو فلش ان) و پسورد گزاشتن رو فایل میتونین ازش استفاده کنین (فقط سعی کنین از گزینه ی دوم ینی مسدود کردن فایل استفاده نکنین)

5) تو تنظیمات اتوران ، شفافیت اتوران رو میشه تنظیم کرد (اگه شفافیت رو صفر کردین ، با دکمه های Ctrl+T برمیگرده به حالت اولیه)

6) تعویض پشت زمینه ی اتوران توسط کاربر

7) و اغلب قابلیت های رایج اتوران های دیگه مثل جستجو در فایل های هارد و ...

حداقل سیستم برا اجرا :
رم : 1GB DDR2
سی پی یو : AMD AthlonII X64 X2 3600 Plus یا کلا یه سی پی یوی 2 هسته ای قدیمی 2 گیگاهرتز
البته سیستم از اینم قدیمی تر باشه اجرا رو میشه ولی گاهی شاید کند باشه

سیستم استادارد برا اجرا :
رم : 2GB DDR3
سی پی یو : AMD AthlonII 250 یا Intel Pentium G3420 بالاتر
هارد : با دور 5200

خوب ملومه که هر چی این 3 تا قویتر باشه ، سرعت اجرا بیشتره تا برسه به اون سیستم استاندارد
رم ای که اتوران استفاده میکنه ، چون رو لود حداکثر استفاده ی از رم تنظیم شدش ، حداکثر 200 مگ و بصورت عادی 100 مگ استفاده میکنه
سر آخر هم یه تشکر ویژه از طراحان گرافیک (آقای بارزان کاملایی و امیر مومنی) و همینطور اون گلپسری که جستجو داخل فایل ها رو تو انجمن وسوسه ی قبلی نوشت و هنوزم خودشو معرفی نکرد :Love-ssa~! (1): میکنم
باگ ای ، چیزی دیدین ، به منم بگین
خوشحال میشم نظر و پیشنهاد و انتقادات تون رو بدونم
ممنون از توجهتون
سر آخرم لطف میکنین اگه یه فاتحه برا اموات خودمون و خودتون و هر کسی به هر نحوی تو ساخت این اتوران سهیم هستن بخونین Only the registered members can see the link

حق کپی رایت این نرم افزار محفوظ هست
کپی این پست ، فقط با ذکر منبع مجاز هست

SajjadKhati
01-09-14, 20:49
تو قسمت تنظیمات شفافیت ، یه مشکلی بودش که درس شد و جایگزین شد
اونایی که قبلا تو لیست شون برا دانلود گزاشتن یا در حال دانلود بودن ، بخاطر اینکه فایل قبلی حذف و جایگزین شد ، ارور میده . از این بابت عذر میخام
چن نکته هم درباره ی اتوران بگم تا یادم نرفته . اینکه طرح اتوران جوریه که تو DVD کار نمیکنه . ینی برا استفاده اش تو هر نوع حافظه ای باید اتوران رو بزارین بجز DVD (مثلا میتونین تو هارد یا فلش بریزین. البته همونطور که میدونین ، سرعت اجرا تو فلش کمتر از هارده)
بد اینکه برا کپی ، پوشه های مخفی رو هم باید همراش کپی کنین (یا پوشه ی مبدا یا همون پوشه ای که همه ی پوشه ها و فایلای مربوط به اتوران توشه رو کپی کنین ، پوشه های مخفی همراش کپی میشه)
بازم اینکه هیش پوشه یا فایل حتی اونایی که خالی هم هستن رو از تو اتوران حذف نکنین مثل پوشه ی narm afzar . برا موارد خاص که اتوران خودش کپی میکنه لازم میشه که اگه حذف شه ، امکان ارورش هست
بازم اینکه اگه یه نرم افزاری رو اضافه کردین و تو لود بدی اتوران ، فایلش موجود نباشه (مثلا دفه ی قبلش یا هر موقه ی دیگه ، آنتی ویروس ، ویروسی شناختش و اون نرم افزار رو حذف کرد) ، اتوران اونو از لیست نرم افزارش حذف میکنه
بازم اینکه تو صفه ی نصب پی در پی ، اولین نرم افزارایی که از تو صفحات قبل لیست میشن ، از صفه ی "گلچین بهترین نرم افزارها" یا همون صفه ای که آیکون ستاره داره براش ، لیست میشه . ینی اگه میخاین نرم افزارتون تو صفه ی نصب پی در پی ، تو اوایل قرار بگیره ، تو این صفه ی "گلچین بهترین نرم افزارها" اونو لیست کنین
بدشم اینکه اگه دیدین گاهی ، اول رفتین تو صفه ی نصب پی در پی و بدش چن تا نرم افزار تو صفحات دیگه اضافه کردین و بدش که دوباره تو صفه ی نصب پی در پی رفتین ، تغییرات اعمال نشد و نرم افزارایی که تو صفحات قبل ، جدیدا اضافه کردین ، تو این صفه لیست نشد ، لطفا یه بار اتوران رو ببندین و دوباره اجرا کنین (البته فقط گاهی تک و توک این اتفاق پیش میاد که من دقیق نفمیدم چه موقعی هه)
فلا دیگه نکات بیشتر یادم نمیاد :D

SajjadKhati
02-09-14, 13:26
یه چی دیگه اینکه این اتوران قابلیت اضافه کردن نرم افزار تا 360 تا دونه رو داره . البته پیشنهادم اینه که سعی کنین از 330 تا بیشتر اضافه نکنین چون تو صفه ی نصب پی در پی ، از 330 تا رو بیشتر لیست نمیکنه
اگه هم به تعداد نرم افزار بیشتری نیاز داشتین ، میتونین اتوران رو یه بار دیگه کپی کنین که دو تا بشه و تو اون بقیه ی نرم افزارا رو نصب کنین

کسی دانلود نکرد یه نظر بده؟ اوستا نیما ، امید ، شهریار ، مهراد و بقیه ی اساتیدا ... :give_rose::great:

AMD>INTEL
02-09-14, 17:22
امشب دانلود میکنم سجاد جان . معلومه حسابی زحمت کشیدی :11():

Morteza.m1371
03-09-14, 00:34
سجاد جان من دان کردم /خیلی عالی هست از 1 تا 10 بهش 8 میدم اون 2 نمره هم بخاطر گرافیکش کم کردم نمیگم گرافیکش بده میگم جای کار داره.برات آرزوی موفقیت دارم.
سپاس.
:11()::11()::11():

AMD>INTEL
03-09-14, 00:43
من هم با مرتضی جان هم عقیده هستم . از نظر کیفی خوب بود یک کم رو گرافیکش و ایکون هاش کار کنی بهتر هم میشه .:11():

SajjadKhati
03-09-14, 01:13
ممنان گلپسران که شرمنده کردین
گرافیک همونطور که اینجا هم پست دادم ، دوستم داشت یه چیز فوق العاده درس میکرد و تا نصفه هم درس کرد اما یهو یه مشکلی براش پیش اومد که حداقل یکی دو هفته نیاز به زمان میخاست . اینجا هم پست دادم کسی نبود ادامه شو طرح کنه . منم که فِتوشاف :Love-ssa~! (1): و گرافیک و اینا یوخچی ام :Love-ssa~! (1):
منم که میشناسین ، چیزی که آماده بشه ، آستانه ی تحمل ندارم :Love-ssa~! (1):
برا همین قضیه بود که این گونه شد . حالا بد هم نیست این گرافیک شا . ها؟ :Love-ssa~! (1): پشت زمینه رو عوض کنین ، سو میافته ها :Love-ssa~! (1):

SajjadKhati
12-09-14, 10:54
یه مشکل تو استارت آپ ، موقعی که یه نرم افزار حذف میشد موقه ثبت تو دیتابیس داشت که حل شد
یه تغییر کوچیکی تو دسته بندی آیکون ها شدش که دسته بندی برا ویرایش فیلم و برنامه نویسی و ابزار ستاپ ، اضافه شد
و بازم عذر میخام از هیچ کسایی که اتوران رو داشتن دانلود میکردن و برا این مشکل مجبور شدم قبلی رو حذف و دوباره آپلود کنم :Love-ssa~! (1):

SajjadKhati
14-09-14, 02:18
دانلود فیلم آموزش نرم افزار Emco MSI Package Builder به همراه آموزش اتوران طلوع 6 :

آقایون ، بازم یه مشکل کوچیک تو سازگاری صفه ی نصب پی در پی نرم افزارا با ستاپ های MSI وجود داشت که رفع شد و قبلی رو حذف و دوباره جدید رو آپلود کردم .
بازم از هیچ کسایی که این اتوران رو تو لیست دانلودشون نداشتن ، عذر خواهی میکنم :Love-ssa~! (1):

از عنوان پست هم ملومه ، آموزش نرم افزار Emco MSI Package Builder 4.5 که برا ساخت فایلای MSI هه که بصورت سایلنت یا بهتر بگم بدون درخواست Next و از این خزعبلات :Love-ssa~! (1): نصب میکنه هست . بد از اون هم یه سرکی به آموزش اتوران طلوع 6 زده شد تا کاربر با همه جاش (مهم ترین جاهاش :Love-ssa~! (1):) آشنا بشه
تو آموزش ، چن جا فایل MSI به پاهای (نه گونه های :Love-ssa~! (1): ) مختلف ارور داد که یا بخاطر نرم افزاری بودن که در حال ضبط کردن بود (با بسته شدنش بده فیلم ، حل شد) و یا بخاطر حذف و نصب های مکرر ، برا ریست نکردن بود و اون قسمتی که تو اتوران اجرا شده بود ، یکی ازارورهاش بخاطر همین ناسازگاری کوچیک اتوران با فایلای MSI بود که الان حل شد
یادتون باشه فقط فایل ویدئو رو تو پوشه ی اتوران ، و داخل پوشه ی Rahnamaye Autoran کپی کنین (فقط فایل شو) . این فایل رو هم تغییر نام ندین
اتوراآموزش رو از لینک تصویری زیر دانلود کنین . حجمش 110 مگ هه (از خود اتوران هم بیشتر شد حجمش :Love-ssa~! (1): )

(Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
14-09-14, 02:22
یکی از اساتیدای مدیر ، اگه میشه لینک آموزش پست آخر رو تو پست اول هم بزاره
ممنان
:11():

SajjadKhati
06-02-15, 21:50
توضیح کامل اتوران طلوع 6 را تو اینجا ببینین (Only the registered members can see the link)