PDA

مشاهده نسخه کامل : نبودن(محو شدن-پاک شدن) یکی از درایوها؟؟؟

hwcpmm
28-08-14, 18:06
با سلام

دوباریکه ویندوز عوض کردم در هر دوبارهم یکی از درایوهام را داخل خود ویندوز نشان نمی دهد یکبار درایو 340 گیگم و یکبار هم درایو 53 گیگم.

AMD>INTEL
28-08-14, 18:44
با برنامه MiniTool Partition Wizard تو لیست پارتشین ها روی درایوی که نشون نمیده CHANGE DRIVE LETTER رو بزنید .

hwcpmm
30-08-14, 12:51
با برنامه MiniTool Partition Wizard تو لیست پارتشین ها روی درایوی که نشون نمیده CHANGE DRIVE LETTER رو بزنید .
بسیار ممنونم از راهنمایی هایتان.
:11():

hwcpmm
27-06-15, 20:10
آمدم با نرم افزار پیشنهادی یک پارتیشن 50 گیگم که خالی بود را با استفاده از گزینه move/resize 20 گیگش را کندم ولیکن معلوم نیست که چی شده است؛البته از داخل نرم افزار نشانش میدهد ولیکن با نام * ستاره
چکار کنم که کلا جدا شود و یا دوباره بچسبد به همان قبلیش؟

AMD>INTEL
27-06-15, 20:17
آمدم با نرم افزار پیشنهادی یک پارتیشن 50 گیگم که خالی بود را با استفاده از گزینه move/resize 20 گیگش را کندم ولیکن معلوم نیست که چی شده است؛البته از داخل نرم افزار نشانش میدهد ولیکن با نام * ستاره
چکار کنم که کلا جدا شود و یا دوباره بچسبد به همان قبلیش؟

باید دوباره RESIZE رو بزنید و این بار ظرفیتش رو بالا ببرید .
البته MERGE هم میشه انجام داد .

javadshahvand
28-06-15, 07:49
نرم افزار MiniTool Partition Wizard (Only the registered members can see the link ar)دانلود کن و طبق عکس زیر عمل کن

Only the registered members can see the link

hwcpmm
28-06-15, 11:42
پارتیشن های من اینطوری هست؛میخواستم ببینم که چه مشکلی دارند,یک نفر دیده بود میگفت که کلا پر از مشکل استOnly the registered members can see the link

hwcpmm
04-07-15, 22:50
ببخشید روی پارتیشن "اچ" میتوانم لینوکس نصب کنم؟Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
04-07-15, 22:52
ببخشید روی پارتیشن "اچ" میتوانم لینوکس نصب کنم؟

برای نصب لینوکس بهتره . یک فضای پارتشین نشده ایجاد کنید .بعد لینوکس رو نصب کنید .

hwcpmm
05-07-15, 15:00
برای نصب لینوکس بهتره . یک فضای پارتشین نشده ایجاد کنید .بعد لینوکس رو نصب کنید .

ببخشید؛یعنی چی؟چکار باید کنم؟

AMD>INTEL
05-07-15, 15:27
ببخشید؛یعنی چی؟چکار باید کنم؟

مثلا همین پارتشین دیلیت رو پاک کنید و بگذارید لینوکس خودش این پارتشین رو تبدیل کنه به سیستم فایل مورد نظرش .

hwcpmm
06-07-15, 23:08
مثلا همین پارتشین دیلیت رو پاک کنید و بگذارید لینوکس خودش این پارتشین رو تبدیل کنه به سیستم فایل مورد نظرش .

عجبا؛این پارتیشن را پاک کردم ولیکن دیگر پس از روشن شدن سیستم,ویندوز بالا نمی آمد و میگفت که مشکل بوت دارید.
چکار کنمش؟

AMD>INTEL
06-07-15, 23:13
عجبا؛این پارتیشن را پاک کردم ولیکن دیگر پس از روشن شدن سیستم,ویندوز بالا نمی آمد و میگفت که مشکل بوت دارید.
چکار کنمش؟

کدام پارتشین رو پاک کردید . پارتشین بوت رو پاک کردید . باید با سیدی ویندوز xp و قسمت ریکاوری کنسول دو گزینه زیر رو تایپ کنید .
FIXBOOT

hwcpmm
06-07-15, 23:47
کدام پارتشین رو پاک کردید . پارتشین بوت رو پاک کردید . باید با سیدی ویندوز xp و قسمت ریکاوری کنسول دو گزینه زیر رو تایپ کنید .
FIXBOOT

بله دیگه,شما گفتید که پارتیشن را پاک کن تا خود لینوکس درستش کند.من هم پارتیشن "اچ" را پاک کردم.(تصویر پارتیشن هام را گذاشته بودم و پارتیشن های الانم این هست)
البته الان ویندوز را برگنداندم.

AMD>INTEL
07-07-15, 19:08
بله دیگه,شما گفتید که پارتیشن را پاک کن تا خود لینوکس درستش کند.من هم پارتیشن "اچ" را پاک کردم.(تصویر پارتیشن هام را گذاشته بودم و پارتیشن های الانم این هست)
البته الان ویندوز را برگنداندم.

شما آموزش نصب لینوکس در اینترنت هست . مطالعه کنید . شما یک فضا برای نصب لینوکس که پارتشین نشده باشه نیاز دارید .
اگر مهارت کافی ندارید این کار رو انجام ندید . ممکنه تمام پارتشین هاتون به مشکل بخوره .

hwcpmm
08-07-15, 23:49
چطور باید یک پارتیشنی که فرمت ext4 دارد را تبدیل به ntfs کنم؟
ممنون

AMD>INTEL
09-07-15, 00:20
چطور باید یک پارتیشنی که فرمت ext4 دارد را تبدیل به ntfs کنم؟
ممنون

تنها راهش فرمت پارتشین هست . بصورت ntfs