PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای رفع مشکل کند اجرا شدن pes2014 درسیستمم

rt93
27-08-14, 14:00
دوستان اینجور که پیداس سیستم من برای بازی
Pes2014
ضعیفه چون هنگامیکه میرم تو بازی کلا صحنه آهسته آهسته میشه حتی تو بخش تنظیمات گرافیک بازی رو پایین آوردم اما تاثیر نکرد
تو بخش
Specifications
تنظیمات بازی گرافیکم رو اوکی زده اما سی پی یو و رم رو نوشته بد!!
اومدم یه فلش مموری رو خیر سرم (فقط بخاطر همین کار امروز خریدم!)
Readyboost
کردم که جای رم استفاده کنم اما زیاد فرقی نکرد(اصن این ترفند ریدی بوست کردن انگار الکیه و خالی بندیه)
حالا بنظر شما مشکل اصلی از ضعیفی سی پی یو هستش و باید از خیر ورژن های جدید پِس بگذرم یا اگه رم رو یه جوری ارتقاع بدم ممکنه درست بشه؟:1. (28):
مشخصات سیستم من اینه
Vga: nvidia geforse gt 240 1gb
Cpu: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz x 2 ‎(2.20Ghz)
Ram:1gb
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
27-08-14, 14:06
دوستان اینجور که پیداس سیستم من برای بازی
Pes2014
ضعیفه چون هنگامیکه میرم تو بازی کلا صحنه آهسته آهسته میشه حتی تو بخش تنظیمات گرافیک بازی رو پایین آوردم اما تاثیر نکرد
تو بخش
Specifications
تنظیمات بازی گرافیکم رو اوکی زده اما سی پی یو و رم رو نوشته بد!!
اومدم یه فلش مموری رو خیر سرم (فقط بخاطر همین کار امروز خریدم!)
Readyboost
کردم که جای رم استفاده کنم اما زیاد فرقی نکرد(اصن این ترفند ریدی بوست کردن انگار الکیه و خالی بندیه)
حالا بنظر شما مشکل اصلی از ضعیفی سی پی یو هستش و باید از خیر ورژن های جدید پِس بگذرم یا اگه رم رو یه جوری ارتقاع بدم ممکنه درست بشه؟:1. (28):
مشخصات سیستم من اینه
Vga: nvidia geforse gt 240 1gb
Cpu: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz x 2 ‎(2.20Ghz)
Ram:1gb
Only the registered members can see the link

مشکل اصلی به دلیل کم بودن حافظه رم دستگاه هست .

rt93
28-08-14, 10:21
مشکل اصلی به دلیل کم بودن حافظه رم دستگاه هست .
یعنی اگه رم رو ارتقاع بدم درست میشه؟
اخه همونجور که گفتم یه فلش مموری 8گیگ رو 2 گیگش رو ریدی بوست کردم اما نتیجه ای نداد!

*MoJtAbA*
28-08-14, 10:31
یعنی اگه رم رو ارتقاع بدم درست میشه؟
اخه همونجور که گفتم یه فلش مموری 8گیگ رو 2 گیگش رو ریدی بوست کردم اما نتیجه ای نداد!

شما اگر رم رو ارتقا بدید شاید مشکلتون حل بشه چون از سی پی یو شما هم ایراد گرفته و ممکنه با ارتفا رم هم باز هم لگ داشته باشید !

در ضمن اگر یک فلش رو میشد به یک رم کامپیوتر تبدیل کرد که نیاز به هزینه های چند صد تومنی برای خرید رم نبود و همه یک فلش 32 گیگ ارزون قیمت تهیه میکردند و به عنوان رم کامپیوتر ازش استفاده میکردید...

:give_rose: