PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش جامع و کم حجم اسمبل کردن میخواستم .

amirpcmax
24-08-14, 15:48
سلام بر همگی .

ببخشید اگر مکان اشتباه هست ، بنده بتازگی مباحث سخت افزاری رو پیگیری میکنم ( مبتدی آماتور هستم ) و لینک مستقیم آموزش اسمبل کردن میخواستم که کم حجم باشه و همه نوع سیستم و قطعه رو در خودش داشته باشه . ( اینایی که با سرچ پیدا میشه ، کار منو راه نمی اندازه )

بنده سرعتم ایرانسل هست و حداکثر حجمش باید 10 مگ باشه .

پیشاپیش متشکرم .

nima_hl
24-08-14, 19:10
سلام بر همگی .

ببخشید اگر مکان اشتباه هست ، بنده بتازگی مباحث سخت افزاری رو پیگیری میکنم ( مبتدی آماتور هستم ) و لینک مستقیم آموزش اسمبل کردن میخواستم که کم حجم باشه و همه نوع سیستم و قطعه رو در خودش داشته باشه . ( اینایی که با سرچ پیدا میشه ، کار منو راه نمی اندازه )

بنده سرعتم ایرانسل هست و حداکثر حجمش باید 10 مگ باشه .

پیشاپیش متشکرم .

سلام

قطعات کامپیوتر به گونه ای طراحی میشوند که سوکتها دقیقا در جای خود قرار بگیرند

به همین دلیل شما اگر با حوصله و دقت لازم به قطعات نگاه کنید بدون آموزش خاصی میتونید قطعات را اسمبل بفرمائید

مادربرد توسط یک سری مهره اسپیسر که در پک کیس موجود هستند و قالبا مسی هستند به کیس پیچ میشوند که باعث میشه کف برد به کیس نچسبه و اتصالی نکنه

پس شما کافیه پنل پشت مادربرد را در کیس سوار کنید و اسپیسر ها در نقاطی که کیس رزوه شده و مادربرد سوراخ دارد سفت کنید و مادربرد را با پیچ روی اسپیسرها محکم کنید ( دقت کنید که اسپیسر زیادی در قسمتهائی که مین سوراخ ندارد نبندید که زیر برد اتصالی کند )

مادبرد که سوار شد هر قطعه یا سیم فقط به سوکت خودش میخوره که با کمی دقت اونها را هم میتونید سوار کنید