PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در روشن شدن لپ تاپ

hrakbarinia
22-08-14, 20:40
به نام خدا
با سلام
من لپ تاپ ASUS K43SJ دارم، وقتی که روشنش میکنم 3 بار روشن خاموش میشه و بعد ویندوز بوت میشه. به این صورت که بعد از فشار دادن کلید پاور لپ تاپ روشن، بعد از 1 ثانیه ریست، دوباره بعد از 1 ثانیه ریست و دوباره بعد از 1 ثانیه ریست، بعد شروع به کار عادی لپ تاپ.
شما دوستان در این مورد اطلاعی دارید که مشکل از چیه؟ بایوس رو هم عوض (آپدیت) کردم مشکل حل نشد.
با تشکر

AMD>INTEL
22-08-14, 20:43
به نام خدا
با سلام
من لپ تاپ ASUS K43SJ دارم، وقتی که روشنش میکنم 3 بار روشن خاموش میشه و بعد ویندوز بوت میشه. به این صورت که بعد از فشار دادن کلید پاور لپ تاپ روشن، بعد از 1 ثانیه ریست، دوباره بعد از 1 ثانیه ریست و دوباره بعد از 1 ثانیه ریست، بعد شروع به کار عادی لپ تاپ.
شما دوستان در این مورد اطلاعی دارید که مشکل از چیه؟ بایوس رو هم عوض (آپدیت) کردم مشکل حل نشد.
با تشکر

این مورد به نظرم غیر طبیعی به نظر نمیرسه . ممکنه self test خود لپتاپ باشه و کلا نمیشه این رو ایراد دونست .

hrakbarinia
22-08-14, 21:21
آخه این چه جور تستی هست که نمیشه غیر فعالش کرد و به هارد هم آسیب میزنه. راهی برای غیر فعال کردن این پدیده وجود نداره؟

AMD>INTEL
22-08-14, 21:23
خیر معمولا در این مرحله ابدا هارد روشن نمیشه فقط برق وارد برد لپتاپ میشه . نگران نباشید مشکلی ایجاد نمیشه .

hrakbarinia
22-08-14, 21:25
از نگرانی در اومدم، تشکر

AMD>INTEL
22-08-14, 21:29
خواهش میکنم . چون اگر نقصی در قسمت تغذیه و مادربرد دستگاه بود . اصلا یا روشن نمیشد یا روشن میشد تصویر نمیداد .موفق باشید :11():

aryaiee
23-08-14, 11:42
قبلا هم اینطوری بود از اول؟3 بار ریست شدن پشت هم طبیعی نیست برادر!چند وقته لپ رو دارید؟

hrakbarinia
23-08-14, 12:08
2 ساله، نه اوایل معمولی روشن میشد بعداً دچار این حالت شده. هر چی هم تو اینترنت میگردم چیزی پیدا نمیکنم.

aryaiee
23-08-14, 12:28
2 ساله، نه اوایل معمولی روشن میشد بعداً دچار این حالت شده. هر چی هم تو اینترنت میگردم چیزی پیدا نمیکنم.
این یک ایراد فنی هستش کاملا.برای شروع شما باید ابتدا ویندوز عوض کنید دوست من.یک بار وارد بایوس بشوید و ریست کنیدش از اونجا.
بعد یک ویندوز عوض کنید،نتیجه رو بفرمایید بعدش

- - - Updated - - -

خیر معمولا در این مرحله ابدا هارد روشن نمیشه فقط برق وارد برد لپتاپ میشه . نگران نباشید مشکلی ایجاد نمیشه .
در این مرحله برق وارد هارد نمیشود؟هارد با نیروی خدا یا معجزه میچرخد برادر؟

AMD>INTEL
23-08-14, 12:37
پست رو دقیق بخونید جناب . من زمان ریست اولیه گفتم . :1. (23):

Morteza.m1371
23-08-14, 12:48
از دوستان خواهش میکنم که دیگه حداقل از آقا امید ایراد نگیرن که واقعا کم لطفی هست به ایشان.
سپاس.
:11()::11()::11():

aryaiee
23-08-14, 12:53
اتفاقا کاملا خوندم دوست عزیز!!از همان ابتدا برق وارد هارد میشود و ریست پشت هم اون هم 3 بار اصلا طبیعی نیست!!واقعا از شما بعید بود!

AMD>INTEL
23-08-14, 12:59
اتفاقا کاملا خوندم دوست عزیز!!از همان ابتدا برق وارد هارد میشود و ریست پشت هم اون هم 3 بار اصلا طبیعی نیست!!واقعا از شما بعید بود!

این نظر شماست امیدوارم درست باشه :1. (35):

aryaiee
23-08-14, 13:07
این نظر شماست امیدوارم درست باشه :1. (35):

شک نفرمایید.دوست گرامی من برق وارد هارد هم میشود.اگر میخواهید امتحان کنید راحته یک لپ تاپ رو روشن کن هارد رو تست کن ببین کی برق سر هارد میرسه!3 بار ریست شدن هم طبق کدوم ایده علمی طبیعی هستش دوست من؟

AMD>INTEL
23-08-14, 13:10
شک نفرمایید.دوست گرامی من برق وارد هارد هم میشود.اگر میخواهید امتحان کنید راحته یک لپ تاپ رو روشن کن هارد رو تست کن ببین کی برق سر هارد میرسه!3 بار ریست شدن هم طبق کدوم ایده علمی طبیعی هستش دوست من؟

شما نظر خودت رو گفتی مشکلی نیست . امیدوارم درست باشه :1. (23):

aryaiee
23-08-14, 13:26
شما نظر خودت رو گفتی مشکلی نیست . امیدوارم درست باشه :1. (23):
آخه فکر میکردم توی یک انجمن باید واسه صحبت هامون دلیل داشته باشیم.یک بار شخص شما این رو به بنده گوشزد کردید گفتید مدرک یادتونه که؟اما هربار از شما دلیل خواستم طفره رفتید دوست من.
مثل این یکی!

AMD>INTEL
23-08-14, 13:33
من مخالفتی با شما نکردم . شما میگید این نظر من هست . من هم میگم خیلی خوب این نظر شما . امیدوارم نظر شما درست باشه .