PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک درباره نحوه بد نشون دادن فونتها و اشکال در مانیتور جدیدم

rt93
19-08-14, 11:55
روز خوش دوستان
امروز یه مانیتور مدل سامسونگ s20c325b رو خریدم
نمی دونم چرا شکل فونت ها (مخصوصا ایبوک)تو این مانیتورم انقدر شارپ و گرافیکها شطرنجی هستش و کلا نسبت به مانیتور قبلیم که یه سی ار نی 17اینچ بود چشمم رو بیشتر خسته میکنه!!؟ راستش تمام درایور و برنامه های سی دی ش هم نصب کردم!
کارت گرافیکم مدلش انویدیا جیفورس 240 جی تی 1گیگ هستش و اینکه الان کابل ار جی بی رو استفاده میکنم

AMD>INTEL
19-08-14, 13:38
با چه رزولیشنی کار میکنید . بصورت بهینه باید روی 900*1600 باشد . از dvi استفاده میکنید یا d-sub

rt93
20-08-14, 12:25
با چه رزولیشنی کار میکنید . بصورت بهینه باید روی 900*1600 باشد . از dvi استفاده میکنید یا d-sub
از d-sub استفاده میکنم با رزولیشن 1600در 900!
ویندوزم 7هستش.
از همه دوستان بخاطر جای نادرست پستم پوزش میخوام!اصلا حواسم نبود
گمونم باید توی مطالب عمومی پرسشم رو مینوشتم .حالا میخوام اینکار رو کنم اما نمیدونم چجوری باید این یکی رو پاک کنم؟!

AMD>INTEL
20-08-14, 12:29
از d-sub استفاده میکنم با رزولیشن 1600در 900!
ویندوزم 7هستش.

میتونید از صفحه مونیتور عکس بگیرید . ببینم دقیقا مشکل چیست

rt93
20-08-14, 13:37
میتونید از صفحه مونیتور عکس بگیرید . ببینم دقیقا مشکل چیست
نمیدونم تو این عکسها چه اندازه پیداس!اما هم آیکونها کمی شطرنجی هستن و هم فونت ایبوکها شارپ و شطرنجی شدن
تصویر هم زیادی روشنه، با تنظیمات مانیتور ور رفتم اما بهتر نشد

اگه دقت کنید آیکونهای تولبار شطرنجی هستن

Only the registered members can see the link

وضعیت فونت ایبوکهام هم اینجوریه

تصویر هم خیلی روسنه و رنگها تند هستش و چشم رو زود خسته میکنه

AMD>INTEL
20-08-14, 13:50
دوست عزیز اولین کاری که میکنید نصب آخرین درایور nvidia هست .

SajjadKhati
20-08-14, 14:27
مانیتور که هر جور نشون بده ، عکس بگیری ما ببینیم ، میشه خروجی مانیتور ما
اولا اینکه حتما کابل DVI رو نصب کن . یکی از علت های خستگی چشم تو ریزولیشن بالا ، همینه
یکی دیگه شم روشنایی بالای نور مانیتور مخصوصا تو شب هه
بقیه هم که رنگا تنده و ... که به تنظیمات مانیتور برمیگرده که با تنظیمات گرافیک تو کنترل پنل هم میتونی تنظیم کنی

rt93
20-08-14, 19:28
مانیتور که هر جور نشون بده ، عکس بگیری ما ببینیم ، میشه خروجی مانیتور ما
اولا اینکه حتما کابل DVI رو نصب کن . یکی از علت های خستگی چشم تو ریزولیشن بالا ، همینه
یکی دیگه شم روشنایی بالای نور مانیتور مخصوصا تو شب هه
بقیه هم که رنگا تنده و ... که به تنظیمات مانیتور برمیگرده که با تنظیمات گرافیک تو کنترل پنل هم میتونی تنظیم کنی

سپاس دوست گرامی همیشه از راهنمایی های شما بهره بردم :1. (23):
گمونم بقول شما بخاطر کابل دی وی آی باشه!که باید بصورت جدا بخرم چون با اینکه اصلا این مدل رو واسه داشتن درگاه دی وی آی خریدم امل تو کارتونش فقط کابل دی ساب بود.میدونم میشه تو نت قیمتش رو پیدا کنم اما میشه بگید قیمت حدودی این کابل چند هستش و آیا جنس خوب و بد هم داره؟
بازم سپاس

SajjadKhati
20-08-14, 20:40
آره . متاسفانه با اونکه شرکتش تو پکیجش همه ی کابلا و ... رو مینویسه اما انگار یا شرکت گارانتی کننده برا سودش اینا رو درمیاره یا کسای دیگه میدزدن
والا تا 3 سال پیش بود 7 تومن :Love-ssa~! (1): الانو نمیدونم . فک نکنم از 15 تومن بیشتر باشه
جنس خوب و بد که باید داشته باشه . چون چینی اش هست . چین هم 100 جور با 100 جنس کالا میزنه :give_rose: